لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه بغازیچی ترکیه

دانشگاه بغازیچی یا دانشگاه بوسفور در سال ۱۸۶۳ به عنوان کالج رابرت تاسیس شد و اولین دانشگاه آمریکایی است که در خارج از ایالت متحده پایه‌گذاری شده است. دانشگاه بغازیچی یکی از بزرگترین دانشگاه‌های تحقیقاتی است که در قسمت اروپایی تنگه بوسفور در استانبول واقع شده است و بسیاری از علاقمندان به  تحصیل در ترکیه را به خود جذب می کند. این دانشگاه دارای ۴ دانشکده و دو کالج است که دوره های تحصیلات تکمیلی ارائه می‌دهد؛ همچنین این دانشگاه دارای ۶ موسسه است که دوره کارشناسی را ارائه می‌دهد.این دانشگاه در بخش‌های مهندسی، علوم اجتماعی، علوم پایه، علوم آموزشی، آموزش شغلی و هنرهای زیبا از موقعیت بهتری برخوردار است.

 

 

مدارک مورد قبول دانشگاه بغازیچی برای لیسانس

شرکت در آزمون( SAT) و کسب حداقل نمره قبولی است.

لازم است ریز نمرات تحصیلی و پیش دانشگاهی را نیز به دانشگاه ارائه دهید.

از آنجاییکه در دانشگاه بغازیچی تمام دروس به زبان انگلیسی تدریس می شوند ، لذا باید در یکی از آزمون های تافل ، آیلتس و یا آزمون زبان خود دانشگاه شرکت نموده و حداقل نمره قبولی را کسب نمایید و یا اینکه قبل از ورود به دانشگاه به مدت یکسال دوره های فشرده زبان انگلیسی را در مدرسه زبان های خارجی خود دانشگاه سپری کنید.

به محض دریافت پذیرش نهایی از دانشگاه باید ویزای تحصیلی خود را تهیه نموده به دانشگاه تحویل دهید.

 

 

دانشگاه-بغازیچی-ترکیه

تحصیل دکترا در دانشگاه بغازیچی ترکیه

 

 

بورس دانشگاه بغازیچی

دانشجویان واجد شرایط با مراجعه به دفتر بورس دانشگاه بوغاز ایچی می توانند از بورس تحصیلی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس استفاده کنند. بورس های دانشگاه بوغاز ایچی در مقطع لیسانس شامل بورس های نقدی، بورس موفقیت، بورس های خوابگاه، غذا و کتاب و بورس های دوره تابستان می باشد.

بورس های دانشگاه در مقطع فوق لیسانس شامل بورس های فوق لیسانس که برای ۴ ترم و دردوره دکترا برای  ۸ترم ارائه می شود و از سوی کمیسیون بورس دانشگاه مورد ارزیابی قرارمی گیرد است. دفتر هماهنگی روابط بین المللی دانشگاه برای ۱۱۰۰ دانشجوی خارجی از ۷۰ کشور مختلف ارائه خدمت می کند. هر دانشجوی خارجی می تواند بر اساس برنامه آموزشی، به آموزش زبان ترکی و یا دیگر ۱۵ زبان خارجی بپردازد.

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021