لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه آزاد بروکسل

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

دانشگاه آزاد بروکسل

دانشگاه آزاد بروکسل : دانشگاه آزاد بروکسل در سال ۱۸۳۴ تاسیس شد و دارای ۱۳ دانشکده و موسسه تخصصی در همه ی رشته ها می باشد . این دانشگاه دارای ۴۰ رشته ی کارشناسی و ۲۳۵ دوره ی تحصیلات تکمیلی است.

 

 

دانشگاه آزاد بروکسل

همچنین این دانشگاه در همکاری با دیگر دانشگاه ها دارای ۲۰ کالج در مقطع دکتری می باشد و با ارئه ی ۱۶۰۰ مدرک دکتری همچنان در حال پیشرفت در این مقطع تحصیلی می باشد. پنج جایزه ی علمی نوبل ، یک مدال فیلدز ، سه جایزه ولف و دو جایزه ماری کوری حاکی از برتری دانشگاه آزاد بروکسل در پیشرفت علم و توسعه ی دانش است.

دانشگاه ULB از مشهورترین دانشگاه های کشور بلژیک است که دارای رتبه ۳۵۰ جهانی است و دارای دپارتمانهای مختلف و متنوعی می باشد.
اخرین روز از سال مدارک برای ثبت نام در این دانشگاه ، تاریخ اول جول هر سال می باشد.

برای اپلای در مقطع دکترا این دانشگاه ددلاینی ندارد.در این دانشگاه امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و هلندی می باشد و ارائه ایلس ۶ یا B2 هلندی برای اپلای اجباری است.
شهریه تحصیل سالیانه در این دانشگاه برای مقاطع مختلف حدودا سالی ۱۵۰۰ یورو می باشد.

یک سوم از دانشجویان این دانشگاه را محققان و دانش پژوهان در خارج از کشور تشکیل میدهند و یکی از اهداف این دانشگاه روابط در سطح بین الملل است ، و مانند شهرستان بروکسل که به عنوان یکی ازجهان شمول ترین شهرهای جهان است این دانشگاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و با تجارب متعدد در زمینه های آموزشی و علمی و تولیدات آموزش الکترونیک و سمعی بسری به تدریج به یکی از دانشگاه های برتر در دوره های آنلاین مبدل شده است .

در حال حاضر با دارا بودن دوره های مختلف در زمینه های علوم انسانی ، علوم اجتماعی و همچنین علوم زیستی و بهداشت یکی از بزرگترین دانشگاه های ارائه دهنده ی دوره های آنلاین محسوب میشود.

خط مشی این دانشگاه حمایت از آموزش همگانی در قالب ابزارهای فنی و نوآورانه و همچنین تحقیق در شیوه های نوین آموزش می باشد.

همچنین این دانشگاه در ارزیابی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در گروه الف (ممتاز) قرار گرفته است.
در زیر به برخی دپارتمان های این دانشگاه اشاره میگردد:

دانشکده ها

دانشکده علوم فلسفه و علوم انسانی
دانشکده ترجمه و ارتباطات نامه
دانشکده حقوق
دانشکده علوم و آموزش روانشناسی
دانشکده معماری
دانشکده علوم
دانشکده پزشکی
دانشکده داروسازی
دانشکده مهندسی بروکسل
سلامت عمومی

 

 

دانشگاه آزاد بروکسلReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 22Rating: 5.0دانشگاه آزاد بروکسل - شرایط پذیرش در دانشگاه آزاد بروکسل - معرفی دانشگاه آزاد بروکسلدانشگاه آزاد بروکسل : دانشگاه لیبرال بروکسل یا یوال‌بی (ULB مخفف Université Libre de Bruxelles) یکی از دانشگاه‌های فرانسه زبان شهر بروکسل است. امیرعباس هویدا، ماهینور ازدمیر، سید جلال دهقانی فیروزآبادی از جمله دانش آموختگان این دانشگاه هستند ...دانشگاه آزاد بروکسل
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021