لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل پرستاری در خارج از کشور

تحصیل پرستاری در خارج از کشور
تحصیل پرستاری در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 5Rating: 5.0تحصیل پرستاری در خارج از کشور - تحصیل در رشته پرستاری در امریکا - بورسیه پرستاری کاناداتحصیل پرستاری در خارج از کشور : تحصیل پرستاری در کانادا باید بسیار منظم باشد، پرستاران باید در جا به جایی ها و تغییرات بسیار محکم باشند و آرامش خود را حفظ کنند. به عنوان پرستار، فرد باید با بیماران همدلی داشته باشد و با نگرش مثبت آنان را همراهی کند. تغییر شیفت پرستاران بسیار معمول است، به خصوص در تنظیمات بیمارستانی...تحصیل پرستاری در خارج از کشور

تحصیل پرستاری در خارج از کشور : افراد زیادی سالانه در رشته های مختلف، برای گذراندن تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور، تصمیم می گیرند. بیشتر این افراد در رشته های پزشکی می باشند و در این بین پرستاران زیادی نیز وجود دارند.

تحصیل پرستاری در خارج از کشور

تحصیل پرستاری در خارج از کشور بیشتر به منظور یافتن کاری مناسب و پر در آمد می باشد و بیشتر افرادی که در این رشته تحصیل می کنند پرستاری در خارج از کشور را ضمن ادامه ی تحصیل در این رشته و شغلی پر درآمد در خارج از کشور انتخاب می کنند.

معمولا افرادی که قصد گذراندن دوره های پرستاری در خارج از کشور را دارند کشور های انگلیسی زبان را جستجو می کنند چرا که از شرایط بهتری از نظر زبان برخوردار خواهند بود. از دلایل دیگر این است که به دلیل حساس بودن این شغل، مدرک پرستاری فرد باید در کشور مهاجر ارزیابی شود و در صورت قبول شدن فرد می تواند در آن کشور تحصیل نماید. بنابراین کشور های انگلیسی زبان راحت تر با این مسئله کنار می آیند.

پرستاری در خارج از کشور نیز نیازمند توجه به نکات فراوان دیگر نیز هست. مثلا فرد باید جستجو کند که آیا در کشور مورد نظر، نیاز به پرستار احساس می شود و بازار کار خوبی در آنجا حاکم است یا خیر.

کشور های مناسب در زمینه ی پرستاری

در صورتی که شما بخواهید در یک کشور انگلیسی زبان دوره های پرستاری را بگذرانید می بایست دارای مدرک ایلتس با نمره ی 5 یا 6 باشید در غیر این صورت شما باید به زبان کشور انتخابی مسلط باشید. کشور هایی که در مسئله ی پرستاری در خارج از کشور فعالیت بهتری را دارا هستند کشور های کانادا و استرالیا می باشند.

تحصیل پرستاری در استرالیا

تحصیل پرستاری در خارج از کشور، شرایط پرستاری در کشور استرالیا به این گونه است که افراد می بایست دارای مدرک زبان ایلتس با نمره ی 7 باشند تا بتوانند در این کشور تحصیل نمایند. یکی از شرایط پیدایش کار در رشته ی پرستاری در این کشور شرکت در آزمون های rnمی باشد. این آزمون ها، بسیار دشوار می باشد که افراد کمی می توانند در آن نمره ی قبولی را کسب نمایند.

اما در صورت اخذ نمره ی قبولی می توانند به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند.

لازم به ذکر است که دانشگاه های استرالیا پس از اخذ مدرک موظف هستند به دانشجویان کار مورد نظر را معرفی نمایند و انها را به عنوان کمک پرستار در جایی مشغول نمایند. در صورتی که پرستاران در این حیطه مشغول شوند پس از 2 سال می توانند نسبت به اخذ اقامت دائم در این کشور اقدام نمایند.

تحصیل پرستاری در آمریکا

کشور امریکا در حیطه ی تحصیل پرستاری دارای رتبه ی بسیار بالایی می باشد و همچنین درآمد خوبی در این رشته برای افراد فراهم می کند. میانگین درآمد سالانه ی یک پرستار در آمریکا 83000 دلار می باشد.

این رشته در کشور آمریکا به زبان انگلیسی ارائه می شود و شرط ورود به این رشته نمره ی 5 یا 6 در ایلتس است. نکته ی دیگر در رابطه با تحصیل پرستاری در امریکا این است که افراد پس از اخذ گواهینامه ی پرستاری می توانند در این کشور حقوق بالاتری دریافت کرده و اقامت دائم این کشور را نیز کسب نماید.

ادامه تحصیل پرستاری در آلمان

تحصیل پرستاری در خارج از کشور، کشور آلمان برای پرستاری بسیار مناسب می باشد چرا که این کشور به ده ها هزار پرستار نیازمند می باشد و شما به راحتی پس از اخذ مدرک خود می توانید در این کشور مشغول به کار شوید. ساعات کاری به صورت 5 روز در هفته بوده و سه شیفته می باشد. در روز های تعطیل نیز مشغول به کار بوده اما اضافه کاری دریافت می شود حقوق دریافتی در حدود 2500 یورو در ماه است.

کشور هایی نظیر بلژیک، نیوزیلند و شیلی نیز از درآمد بالایی در پرستاری برخوردارند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “تحصیل پرستاری در خارج از کشور”

  1. Avatar Matin گفت:

    سلام.
    به نظرتون مشغول به کار شدن به عنوان پرستار تو کدوم کشور راحتتره؟
    مثل اینکه تو کانادا و استرالیا خیلی سخت گیری میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021