لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل موسیقی در خارج از کشور

تحصیل موسیقی در خارج از کشور
تحصیل موسیقی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 6Rating: 5.0تحصیل موسیقی در خارج از کشور - تحصیل موسیقی در ایتالیا - کالج هنر در کاناداتحصیل موسیقی در خارج از کشور : متقاضیان تحصیل در رشته های مربوط به موسیقی می توانند در دانشگاه های کشورهایی نظیر آلمان ، اتریش جهت ادامه تحصیل اقدام به اخذ پذیرش نمایند چرا که موسیقی در دانشگاه های کشور های آلمان و اتریش از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است. اگرچه ورود به دانشکده های موسیقی تیازمند سپری کردن...تحصیل موسیقی در خارج از کشور
تحصیل موسیقی در خارج از کشور : تحصیل در رشته ی موسیقی در خارج از کشور، از دیر باز مورد توجه هنرجویان این رشته بوده است و دانشگاههایی در کشورهای مختلف، دوره های آموشی این رشته را با بالاترین کیفیت ها در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند که به دلیل رنک خوب داشتن در دنیا، مدارک اغلب این مراکز مورد تایید اکثر کشورهای دنیا می باشد.

تحصیل موسیقی در خارج از کشور

در حال حاضر از میان تمامی کشورهایی که دوره های رشته ی موسیقی در خارج از کشور را ارائه می دهند، تحصیل در دانشگاه های کشورهای انگلستان، ایتالیا، اتریش به دانشجو توصیه می شود.

تحصیل موسیقی در کشور اتریش

اتریش به عنوان کشوری که با نام مهد موسیقی در دنیا شناخته می شود، امکان تحصیل رایگان در این رشته را برای دانشجویان فراهم کرده است.
لازمه ی ورود و ادامه تحصیل در مدارس موسیقی این کشور، داشتن لیسانس و قبولی در آزمون ورودی آن ها می باشد. اینکه فرد خواننده ی مدرن یا کلاسیک و یا نوازنده سازهای مدرن و کلاسیک و یا فولک باشد.
در کنار دانستن ساز در حد عالی، آکورد شناسی، دیکته موسیقی وتئوری سلفژ هارمونی، کمک به سزایی در قبولی در آزمون ورودی به دانشجو می کند.
دانشگاه وین اتریش برای تحصیل موسیقی در خارج از کشور، از شهرت و اعتبار بسیار بالای جهانی برخوردار می باشد. هنرستان موسیقی آن در سال 1817 تاسیس شد و بعدها در سال 1998 به عنوان دانشگاهی مستقل در این رشته، رسمیت یافت.
رشته های هنرهای نمایشی، موسیقی و مطالعات کلام، مطالعات آموزشی، فیلم و تلوزیون،  و مطالعات دکتری از جمله رشته هایی هستند که دانشجو می تواند در هرکدام از آن ها در این دانشگاه مشغول به ادامه ی تحصیل شود.
از جمله مدارس موسیقی این کشور، کنسرواتور می باشد که دوره ای 8 ساله را ارائه داده و دانشجو می تواند به نسبت علاقه در سطوح مختلف، ادامه ی تحصیل بدهد و بعد از پایان تحصیلات مدرک دیپلم بین المللی در این رشته را اخذ نماید.

تحصیل موسیقی در انگلستان

تحصیل در رشته ی موسیقی در دانشگاه های کشور انگلستان یکی از انتخاب های خوب برای تحصیل موسیقی در خارج از کشور می باشد. برای ورود به رشته ی مد نظر، یک سری شرایط عمومی مانند: داشتن مدرک زبان آیلتس 5.5 یا 6 ، کسب نمرات بالا در رشته ی هنر و داشتن مدرک دیپلم بین المللی، تعریف شده است که البته شرایط اختصاصی هر دانشگاه در انگلستان با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
دانشجو در صورت احراز شرایط می تواند در یکی از دانشگاه های : سووری، آکسفورد، یورک، آکادمی سلطنتی موسیقی، دانشگاه برونل لندن، دانشگاه شهر بیرمنگام، دانشگاه کمبریج، دانشگاه منچستر، با بالاترین کیفیت آموزشی، ادامه ی تحصیل بدهد.

تحصیل موسیقی در ایتالیا

انتخاب کشور ایتالیا برای تحصیل در موسیقی در خارج از کشور، با نام دانشگاه موسیقی میلان شناخته می شود. این دانشگاه برترین مرکز برای رشته ی موسیقی در کشور ایتالیا می باشد که دارای موزه ی آلات موسیقی و کتابخانه بزرگ موسیقی است و تدریس اولین دوره های موسیقی شناسی باعث تبدیل آن یکی از مهمترین مکان مطالعاتی موسیقی در در دنیا شده است.
در میان تمام دوره های ارائه شده در این دانشگاه فقط  دوره های لیسانس و فوق لیسانس مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد.
دانشگاه میلان با داشتن 13 دانشکده دارای رتبه اول دانشگاه های موسیقی کشور، و رتبه 9868 در بین تمام دانشگاه های جهان می باشد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021