لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور
تحصیل زیست شناسی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 4Rating: 5.0تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور - رشته زیست شناسی در امریکا - بورسیه رشته زیستتحصیل زیست شناسی در خارج از کشور : تحصیل در رشته میکروبیولوژی و ایمیونولوژی در کانادا برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بر چهار حوزه تحقیقاتی اصلی تمرکز دارد: سلول و ایمونولوژی مولکولی; ژنتیک و فیزیولوژی میکروبی; زیست شناسی مولکولی ویروسها; میکروبیولوژی پزشکی. اکتشافات پایه ای میکروبیولوژی ممکن است به پیشرفت...تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور معمولا دارای طرفداران زیادی می باشد. در صورتی که از طریق تحصیل زیست شناسی، قصد مهاجرت به کشوری داشته باشید می توانید پس از اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی در این رشته به راحتی اقدام به اقامت دائم در کشور مورد نظر نمایید.

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور

شما همچنین می توانید با تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور اقدام به ویزای کار و حتی ویزای سرمایه گذاری نموده و در کشور مورد نظر مشغول به کار شوید. به علاوه، شانس شما در اخذ بورسیه ی تحصیلی با تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور افزایش یافته و می توانید از تحصیل رایگان نیز برخوردار شوید.

شرایط تحصیلی در رشته ی زیست شناسی در آمریکا

همچنین در رابطه با تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور میتوان به رشته ی زیست شناسی در آمریکا دارای گرایش های متعددی می باشد. این گرایش ها شامل: اناتومی، علوم کشاورزی، فیزیولوژی، بیو مکانیک و… می باشد. برای تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور و در آمریکا شما باید در دوره های کارشناسی دروس پزشکی را بگذرانید. زیرا یکی از گرایش های زیست شناسی نیز می تواند پزشکی باشد.

برای تحصیل این رشته در امریکا شما می بایست دارای مدرک زبان ایلتس بوده و همچنین در آزمون جی ای ای سابجکت شرکت نمایید در صورتی که شما دارای سابقه ی تحصیلی عالی در این رشته باشید، شانس پذیرش خود را افزایش خواهید داد چرا که این رشته دارای متقاضیان زیادی است.

میانگین درامد یک زیست شناس در امریکا 142.420 دلار می باشد. در کشور امریکا این رشته دارای رونق فراوانی می باشد.

تحصیل رشته ی زیست شناسی در آلمان

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور و در کشوری همانند آلمان نیازمند توانایی هایی می باشد. تحصیل در این رشته اندکی مشکل می باشد به همین دلیل دانشجویان باید دارای صبر و پشتکار باشند. همچنین فرد باید دارای حافظه ای قوی باشد.

شرط ورود به این رشته در کشور آلمان آموختن زبان آلمانی است که نیازمند مدرک نبوده و فرد بدون مدرک نیز می تواند به تحصیل خود ادامه دهد. شما برای اینکه بتوانید در کشور آلمان در این رشته مشغول به کار شوید، می بایست دارای رزومه ی قوی تحصیلی و کاری باشید. همچنین شما در اکثر مواقع می توانید ویزای کار در این کشور را اخذ نموده و مشغول به کار شوید.

تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور در کانادا

تحصیل میکروبیولوژی یا زیست شناسی در کشورکانادا در هر مقطع نیازمند شرایط خاصی می باشد، بنابراین شما برای تحصیل در مقاطع مختلف باید دارای چند مدرک باشید:

1. دارا بودن مدرک لیسانس در صورت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

2. دارا بودن مدرک تافل با نمره ی کل 86 در ارشد

3. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد برای تحصیل دکتری

4. دارا بودن مدرک تافل با نمره ی کل 86

5. دارا بودن مدرک ایلتس با نمره ی 5 یا 6

دانشجویان فارغ التحصیل در تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور می توانند در پالایشگاه ها و یا در آزمایشگاه ها و حتی به عنوان پزشک مشغول به کار شوند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

85 پاسخ به “تحصیل زیست شناسی در خارج از کشور”

 1. Avatar الناز م گفت:

  سلام .با لیسانس زیست سلولی و مولکولی میشه اپلای کرد برای پزشکی؟ یعنی منظورم اینه که میشه بعد از لیسانس در ایران ،پزشکی در امریکا رو خوند؟
  با لیسانس زیست شناسی

 2. Avatar سانی گفت:

  سلام. با مدرک دکترای فیزیولوژی جانوری شانسی برای پیدا کردن کار در کانادا وجود دارد؟

 3. Avatar nstrn گفت:

  سلام خسته نباشید تو آلمان هم میشه پزشکی خوند واسه ادامه تحصیل این رشته ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021