لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور

تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور
تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 6Rating: 5.0تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور - هزینه آموزش زبان انگلیسی در آمریکا - کالج زبان در دبیتحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور : در دوره های آموزش زبان انگلیسی EF در کانادا ثبت نام کنید و با محیطی سرشار از مهمان نوازی در یکی از بزرگترین کشورهای دنیا آشنا شوید. کانادا از لحاظ مساحت دومین کشور بزرگ دنیا محسوب می شود، اما وجود جمعیتی بی آلایش با فرهنگ های متنوع به این سرزمین گرمای بی نظیری می بخشد. 33 میلیون.تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور
تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور : تحصیل رشته ی زبان انگلیسی در خارج از کشور نسبت به سایر رشته های تحصیلی به نسبت آسان تر می باشد. برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور شما می بایست کشوری را انتخاب نمایید که از لحاظ تحصیلی دارای موقعیت عالی بوده و از اساتید و دانشگاه های آن مطمئن باشید.

تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور

در این متن تعدادی از کشور هایی که می توانید در آنها برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور استفاده کنید، برایتان معرفی شده است و شما می توانید بهترین کشور را برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور انتخاب نمایید.

تحصیل زبان انگلیسی در انگلستان

 هنگامی که شما برای تحصیل انگلیسی در خارج از کشور، کشور انگلستان را انتخاب کنید از مزایای زیادی بهره خواهید برد چرا که در کشوری تحصیل می کنید که مردم آن به زبان رشته ی تحصیلی شما سخن گفته و این به عملکرد سریع شما به صحبت به زبان انگلیسی کمک خواهد کرد.
زمان تحصیل در این دوره در کشور انگلستان بسیار سریع می باشد. شهریه ی سالیانه ی تحصیل در این رشته نیز در حدود 3000 تا 12000 پوند می باشد. مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس در این رشته شامل: پاسپورت، مدرک زبان ایلتس با نمره ی 4، مانده حساب بانکی ، پرداخت شهریه .

ادامه تحصیل زبان انگلیسی در مالزی

کشور مالزی کشوری مناسب برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور می باشد. تحصیل در کشور مالزی در دوره ی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی می باشد و در صورتی که برای تحصیل در رشته ی زبان وارد کشور مالزی می شوید کشوری مناسب را انتخاب نموده اید چرا که برگزاری کلاس ها به زبان انگلیسی به شما در تسریع یادگیری زبان یاری می دهد.
همچنین تحصیل زبان در مالزی از هزینه ای بسیار پایین برخوردار است و شهریه ی دوره های تحصیلی در رشته ی زبان 3000 دلار می باشد و هزینه های زندگی در این کشور نیز در حدود 5000 دلار برای دانشجویان می باشد. دانشگاه مالزی با رتبه ی 114 بهترین دانشگاه برای تحصیل انگلیسی می باشد.

تحصیل در رشته ی  زبان انگلیسی در تایوان

کشور تایوان کشوری بسیار مناسب برای تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. در کشور تایوان در حدود 120 دوره ی زبان انگلیسی برگزار می شود. لازم به ذکر است که هزینه ی تحصیل زبان انگلیسی در دانشگاه های تایوان متفاوت می باشد.
با این وجود نمی شود میانگین دقیق شهریه را حدس زد اما در صورتی که بخواهید رشته ی زبان را در دانشگاه رتبه ی اول این کشور یعنی دانشگاه ملی تایوان تحصیل نمایید در حدود 100.920 الی 124.200 متغیر می باشد. بهترین دانشگاه در کشور تایوان برای تحصیل زبان انگلیسی دانشگاه ملی تایوان با رتبه ی 76 می باشد.
سایر دانشگاه های مناسب برای تحصیل زبان انگلیسی می توان به دانشگاه اکوال نرمال سوپریور با رتبه ی 43 در فرانسه، دانشگاه اسلو در نروژ با رتبه ی 401، دانشگاه وین در کشور اتریش با رتبه ی 154 و دانشگاه فنی مونیخ در کشور المان که دارای رتبه عالی در جهان است اشاره کرد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021