لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیل رایگان در چین

مشاهده اطلاعات کامل چین

تحصیل رایگان در چینReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 1Rating: 5.0تحصیل رایگان در چین - شرایط تحصیل در چین - تحصیل در چین - دانشگاههای چینتحصیل رایگان در چین : بورسیه تحصیلی در کشور چین دررشته های علوم، مهندسی، کشاورزی، پزشکی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، حقوق مدنی، فلسفه، تاریخ وزیبا شناسی. ... معافیت از شهریه تحصیلی; خوابگاه رایگان یا پرداخت هزینه مسکن; هزینه زندگی ماهیانه: دانشجویان لیسانس: 2500 یوان چین; دانشجویان فوق لیسانس: 3000 یوان چین; دانشجویان دکترا.تحصیل رایگان در چین

تحصیل رایگان در چین : در دنیای امروز بیشتر افراد برای تحصیل به دنبال کشوری هستند که بتوانند در آن تحصیلی تقریبا رایگان داشته باشند. کشور چین کشوری می باشد که افراد می توانند از طریق راه های گوناگون تحصیل رایگان در چین را تجربه نمایند.

تجربه ی تحصیل رایگان در چین از طریق اخذ بورسیه های تحصیلی که دولت چین به افراد ارائه می دهد و یا راه های دیگر امکان پذیر می باشد. در ادامه ی متن برای افراد علاقه مند در این کشور چگونگی تحصیل رایگان در چین را توضیح خواهیم داد.

شرایط تحصیل رایگان در چین

در کشور چین برای تحصیل رایگان در چین، برنامه های فراوانی وجود دارد. یکی از این برنامه ها ارائه ی بورسیه های تحصیلی می باشد. این بورسیه ها عناوین مختلفی از جمله هزینه ها تحصیلی شهریه، هزینه های مربوط به اقامت فرد دانشجو، هزینه های زندگی فردی و بیمه های مربوط به پزشکی را شامل می شود.

بورسیه های تحصیل رایگان در چین

انجمن کنفوسیوس، انجمنی می باشد که بورسیه های تحصیلی به افراد دانشجو ارائه می دهد. این بورسیه ها کمک هزینه هایی را شامل می شود.

افرادی که موفق به اخذ بورسیه تحصیل رایگان در چین می شوند به راحتی می توانند هزینه های تحصیلی و اقامت خود در کشور چین را از طریق همین کمک هزینه ها پرداخت نمایند. به علاوه، این کمک هزینه های تحصیلی، ماهیانه مبلغی را برای فرد موفق به اخذ بورسیه ها در نظر می گیرد.

بورسیه های تحصیل رایگان در چین تمامی هزینه های تحصیلی در این کشور را شامل می شود بعضی از این هزینه ها شامل:

۱٫ پرداخت شهریه دانشگاه که بزرگترین قسمت این هزینه هاست و تحصیل فرد دانشجو، با گرفتن بورسیه های تحصیلی در چین، به مثابه ی تحصیل رایگان در چین خواهد شد.

۲٫ کتاب هایی که فرد در طی تحصیل به آن ها نیاز دارد را می تواند رایگان تهیه کند.

۳٫ در صورتی که فرد تمایل به استفاده از خوابگاه داشته باشد، برای استفاده از خوابگاههای دانشجویی هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

۴٫ فردی که بورسیه های کامل تحصیلی، دریافت می کند در طول ماه مبلغی به عنوان حقوق به وی تعلق می گیرد.

۵٫ در صورت اخذ بورسیه ی کامل، طرح حفاظت و بیمه درمانی به فرد تعلق می گیرد.

شرایط اخذ بورسیه برای تحصیل رایگان در چین

۱٫ فرد متقاضی می تواند از هر ملیتی از سراسر جهان باشد.

۲٫ در صورتی که فرد در یکی از دانشگاه های کشور چین فارغ التحصیل شده باشد، نباید از زمان اخذ مدرک وی مدت زمان زیاد یعنی بیشتر از یک سال گذشته باشد.

۳٫ همچنین اخذ بورسیه های تحصیلی در کشور چین دارای شرایط سنی می باشد و سن فرد برای اخذ بورسیه های تحصیلی در مقطع ارشد نباید بیشتر از ۳۰ و فرد متقاضی برای دکتری نباید بیشتر از ۳۵سال باشد.

۴٫ پرکردن فرو درخواست بورسیه های تحصیلی- یک نسخه پی از پاسپورتی که حداقل ۲ سال اعتبار دارد- یک نسخه از کپی مدارک تحصیلی- ارائه ی تمام رزومه های علمی پژوهشی فرد متقاضی به همراه ارائه ی توصیه نامه از حداقل دوتن از اساتید دانشگاه- پرکردن فرم ثبت نام

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

10 پاسخ به “تحصیل رایگان در چین”

 1. متقاضی پذیرش در مقطع دکتری با رزومه خوب
  لطفا راهنمایی بفرمایید؟
  ممنونم

 2. Avatar mos گفت:

  سلام متقاضی تحصیل دکترا در چین هستم اما سن من ۴۵ سال است آیا امکانپذیر است
  mostabib@yahoo.com

 3. Avatar رضا گفت:

  سلام و درود رضا هستم ۱۸ ساله خواهان تحصیل پزشکی در چین هستم و یک طرح ازمایش شده در زمینه پزشکی دارم آیا می توانم بورس بگیرم یا حد اقل تحصیل در دانشگاه دولتی .ترجیحاّ نانجینگ

 4. Avatar شبیراحمد گفت:

  من میخواهم کامپیوتر ساینس را در چین بخوانم و مطمئن هستم که لیاقتش را دارم

 5. Avatar فرزاد گفت:

  سلام فرزاد هستم ۲۵ ساله لیسانس عمران اجرایی آیا میتونم بورسیه بگیرم و اینکه میتونم یه رشته دیگه اونجا بخونم مثلا پزشکی

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.در کشورهایی که محدودیت سنی ندارند می توانید از ابتدا پزشکی بخوانید و در کشورهای دیگر باید زیر شاخه رشته لیسانس خود را ادامه دهید.لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021