لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس
تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 6Rating: 5.0تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس - تحصیل در فنلاند - شرایط تحصیل در فنلاند - بورسیه در فنلاندتحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس : قابل ذکر است تحصیل در فنلاند از پاییز 2017 دیگر رایگان نمی باشد . جهت اخذ پذیرش تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس هر چه سریع تر اقدام شود شانس پذیرش بالاتر می باشد . رشته های ارائه داده شده توسط دانشگاه هنکن در مقطع دو ساله ی فوق لیسانس برای سال ....تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس: تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس، مراکز آموزش عالی کشور فنلاند، به طور کلی به دو دسته پلی تکنیک (حرفه ای) و معمولی تقسیم می شوند.

پلی تکنیک :

لازمه ورود به این مراکز گرفتن دیپلم حرفه ای کشور فنلاند و یا معادل آن است. این دانشگاه ها ، بیشتر از مسائل تئوری، در رابطه با تقویت مهارت و مسائل عملی، و توانائی حرفه ای فرد، فعالیت می کنند. به همین دلیل، بیشتر دانشجویان این مراکز را ، افراد شاغل با سنین بالا ، تشکیل می دهند.

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

مدرک این دانشگاه ها، ابزار بسیار خوبی برای یافتن شغل مناسب، و ورود به بازار کار حرفه ای است. به دلیل اعتبار مدرک این مراکز نزد وزارت علوم ایران ایرانی ها نیز میتوانند در این مراکز ادامه تحصیل دهند.

دانشگاه های معمولی:

این دانشگاه ها روند مشابهی به مراکز آموزش عالی سایر نقاط دنیا دارند و بیشتر تمرکز آنها، روی تدریس مسائل تئوری است.

افراد بعداز به پایان رساندن تحصیلات ماقبل دانشگاه در فنلاند، واخذ مدرک مربوط به آن، ونیز بعد از شرکت در آزمون ورودی، می توانند تحصیلات خود را در مقطع لیسانس در مراکز این کشور از سر بگیرند ،آموزش در مقطع کارشناسی به زبان فنلاندی صورت می گیرد.

و طول دوره ، سه تا چهار سال می باشد. بغیر از رشته های پزشکی و هنر بیشتر رشته ها در این مقطع رایگان است.

در مرحله بعد دانشجویانی که موفق به اخذ مدرک لیسانس از کشور فنلاند یا سایر کشورها، شده اند، می توانند جهت ادامه تحصیل، در مقطع کارشناسی ارشد، اقدام کنند، مشروط به اینکه معدلی بالای 13 و نمره 6.5 آیلتس ، را داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

طول دوره کارشناسی ارشد در کشور فنلاند، دوسال تعریف شده است. تدریس در دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد،تماما به زبان انگلیسی صورت می گیرد.

نکته قابل توجه این است که دانشجویان در این دو دوره بورسیه تحصیلی دریافت نمیکنند و فقط میتوانند از طریق 20 ساعت کار در هفته هزینه های اقامت و تحصیل خود را تامین کنند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021