لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس
تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 6Rating: 5.0تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس - تحصیل در فنلاند - شرایط تحصیل در فنلاند - بورسیه در فنلاندتحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس : قابل ذکر است تحصیل در فنلاند از پاییز 2017 دیگر رایگان نمی باشد . جهت اخذ پذیرش تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس هر چه سریع تر اقدام شود شانس پذیرش بالاتر می باشد . رشته های ارائه داده شده توسط دانشگاه هنکن در مقطع دو ساله ی فوق لیسانس برای سال ....تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس: تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس، مراکز آموزش عالی کشور فنلاند، به طور کلی به دو دسته پلی تکنیک (حرفه ای) و معمولی تقسیم می شوند.

پلی تکنیک :

لازمه ورود به این مراکز گرفتن دیپلم حرفه ای کشور فنلاند و یا معادل آن است. این دانشگاه ها ، بیشتر از مسائل تئوری، در رابطه با تقویت مهارت و مسائل عملی، و توانائی حرفه ای فرد، فعالیت می کنند. به همین دلیل، بیشتر دانشجویان این مراکز را ، افراد شاغل با سنین بالا ، تشکیل می دهند.

تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس

مدرک این دانشگاه ها، ابزار بسیار خوبی برای یافتن شغل مناسب، و ورود به بازار کار حرفه ای است. به دلیل اعتبار مدرک این مراکز نزد وزارت علوم ایران ایرانی ها نیز میتوانند در این مراکز ادامه تحصیل دهند.

دانشگاه های معمولی:

این دانشگاه ها روند مشابهی به مراکز آموزش عالی سایر نقاط دنیا دارند و بیشتر تمرکز آنها، روی تدریس مسائل تئوری است.

افراد بعداز به پایان رساندن تحصیلات ماقبل دانشگاه در فنلاند، واخذ مدرک مربوط به آن، ونیز بعد از شرکت در آزمون ورودی، می توانند تحصیلات خود را در مقطع لیسانس در مراکز این کشور از سر بگیرند ،آموزش در مقطع کارشناسی به زبان فنلاندی صورت می گیرد.

و طول دوره ، سه تا چهار سال می باشد. بغیر از رشته های پزشکی و هنر بیشتر رشته ها در این مقطع رایگان است.

در مرحله بعد دانشجویانی که موفق به اخذ مدرک لیسانس از کشور فنلاند یا سایر کشورها، شده اند، می توانند جهت ادامه تحصیل، در مقطع کارشناسی ارشد، اقدام کنند، مشروط به اینکه معدلی بالای 13 و نمره 6.5 آیلتس ، را داشته باشند.

شرط‌ ورود دانشجویان‌ خارجی به‌ مراکز آموزش‌ عالی داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ فنلاند یا معادل‌ آن‌ و قبولی در آزمون‌ ورودی است. زبان‌ تحصیل‌ در دانشگاه‌ها در این‌ کشور، فنلاندی، سوئدی و گاهی هم‌ انگلیسی است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در فنلاند یک دوره تحصیلی ۴ ساله است که به زبان فنلاندی یا سوئدی می باشد و دانشجوی متقاضی جهت اخذ پذیرش در این مقطع ملزم به ارائه مدرکی نشان بر تسلط به زبان فنلاندی قبل از ورود به دانشگاه های کشور فنلاند می باشد و هزینه تحصیلی این دوره ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو در سال می باشد.

محدودیت سنی خاصی برای تحصیل در فنلاند وجود ندارد، ولی فاصله بین سال‌های تحصیل در مقطع لیسانس تا فوق لیسانس نباید بیشتر از ۵ سال باشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

 

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021