لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس
تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 6Rating: 5.0تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس - تحصیل در بلژیک - شرایط تحصیل در بلژیک - بورسیه بلژیکتحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس : تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس از وضعیت خیلی خوبی دارد. اگر شما هم یکی از ... در کشور بلژیک دوران تحصیلی قبل از ورود به دانشگاه شامل 3 مقطع: ابتدایی، متوسطه و دبیرستان میشود که دانش آموزان پس از اتمام این مقاطع و اخذ مدرک دیپلم میتوانند وارد دانشگاه شوند....تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس

تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس: تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس، هزینه های بالای زندگی در بلژیک و نیز استفاده از دو زبان فرانسوی و هلندی به عنوان زبان آموزشی در این کشور، باعث شده است که از شمار افرادی که متقاضی تحصیل در این منطقه هستند کاسته شود.

تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس

اما با تمام این تفاسیر افرادی هستند که بنا به دلایل مختلفی اقدام به ادامه تحصیلات آکادمیک در کشور بلژیک میکنند.

دانشجویان بومی بعد از گذراندن دوره تحصیلات اجباری کشور بلژیک و گرفتن مدرک مرتبط با آموزش های پایه، ابتدایی ومتوسطه ی مراکز آموزشی این کشور یا همان دیپلم، و افراد غیر بومی با ارائه دادن مدرک دیپلم کشور خود ویا مدرکی هم ارزش با آن به دانشگاه های بلژیک، میتوانند بعد از احراز دارا بودن شرایط اختصاصی هر دانشگاه ،نسبت به ادامه تحصیل در مرحله لیسانس اقدام کنند.

کلیه دانشجویان خارجی به استثنای علاقمندان به رشته های پزشکی، دندانپزشکی و برخی گرایش های مهندسی و رشته معماری که برای ورود به دانشگاه نیاز به گذراندن آزمون ورودی دارند ،می توانند بدون الزام به شرکت در آزمون ورودی وارد دانشگاه و یا مدارس عالی شوند .

افراد خارجی متقاضی ورود به دانشگاه ها باید مدرک زبان فرانسه یا هلندی را دراین مرحله داشته باشند ، زبان تدریس علوم در دوره فوق لیسانس ، یکی از این دو زبان میباشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

طول دوره کارشناسی در کشور بلژیک تقریبا ۴ سال است.

فرد در صورت داشتن تصمیم برای ادامه تحصیل میتواند با اخذ مدرک زبان انگلیسی و نیز ارائه مدارک دوره ی کارشناسی و نیز ارائه مدرکی مبنی بر داشتن سابقه کار مدیریتی، وارد دوره ی دو ساله کارشناسی ارشد در رشته های

که کاملا به زبان انگلیسی است، می‌شوند.

دانشجویان باید توجه داشته باشند که رشته انتخابی آنها در مقطع فوق لیسانس نباید با رشته ی دوره کارشناسی آنها مغایر باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021