لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس

تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس

تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس : تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس، کشور اکراین کشوری است که تحصیل به زبان انگلیسی را برای تمامی متقاضیان فراهم می کند.

 

تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس

این کشور دارای امتیاز های مثبت و عالی برای دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل در مراحل تکمیلی را در کشور اکراین دارند.

اما این کشور به این دلیل که از کشور های عضو اتحادیه ی اروپا نیست برای افرادی مناسب است که پس از پایان دوره های تحصیلی می خواهند به کشور های دیگری مهاجرت کنند.

 

 

تحصیل در اوکراین با دیپلم

معمولا افراد تحصیلات دبیرستانی را در کشور خود می گذرانند و پس از اخذ مدرک دیپلم تصمیم می گیرند در یکی از کشور های اروپایی تحصیل نمایند.

کشور اکراین کشوری خارج از اتحادیه ی اروپا می باشد اما افراد زیادی این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اکراین می بایست مدرک دیپلم را دارا باشید.

دوره ی لیسانس در کشور اکراین ۴ سال به طول می انجامد. همچنی برای این که بتوانید موفق به تحصیل در کشور اکراین با مدرک دیپلم شوید می بایست به زبان روسی و یا انگلیسی مسلط باشید.

زیرا دوره های لیسانس در کشور اکراین به یکی از این زبان تدریس می شود.

 

 

تحصیل در کشور اوکراین با مدرک لیسانس

شما می توانید پس از اخذ مدرک کارشناسی خود در کشور اکراین اقدام به تحصیل در مقطع فوق لیسانس کنیدو معمولا افراد زیادی در کشور اکراین جهت گذراندن دوره های کارشناسی ارشد اقدام می کنند چرا که شانس انها جهت دریافت بورسیه های تحصیلی زیاد است.

زبان تدریس در دوره های کارشناسی ارشد در کشور اکراین روسی، اکراینی و یا انگلیسی است که فرد می بایست به یکی از انها مسلط باشد.

 

تحصیل در مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در کشور اکراین به عنوان تحصیلات تکمیلی بسیار پر طرفدار است چرا که فرد می تواند با کمترین هزینه تحصیل کند. بنابراین فرد می تواند در این مقطع هم با بورسیه ی تحصیلی و هم با کمک هزینه ی تحصیلی هزینه ها را کم تر کند. در این مقطع فرد می توان ۳۰ ساعت کار کرده و به ازای هر ساعت ۸ تا ۱۰ یورو کسب کند.

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021