لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیل در اسلوونی

تحصیل در اسلوونیReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 21Rating: 5.0تحصیل در اسلوونی - شرايط تحصيل در اسلوونی - تحصيل رايگان در اسلوونی - تحصيل در اسلوونیتحصیل در اسلوونی : حصیل در کشور اسلوونی، به دلیل هزینه های پایین تحصیل و زندگی، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار گرفته است. آیا شما قصد مهاجرت تحصیلی به کشور اسلوونی را دارید؟ آیا شما به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسلوونی می اندیشید؟ در خصوص مهاجرت تحصیلی اسلوونی چه می دانید؟ تحصیل در رشته پزشکی....تحصیل در اسلوونی

اسلوونی کشوری واقع در جنوب اروپاست که با کشورهای مجارستان،کرواسی، ایتالیا و اتریش همسایه می باشد.
این کشور دارای دانشگاه های مختلف و معتبری در اروپا و نیز در تمام دنیاست. که تحصیل در این دانشگاه ها در سالهای اخیر، تعداد مهاجران خارجی به این کشور را افزایش داده است.
فردی که قصد مهاجرت به اسلوونی را برای ادامه ی تحصیلات آکادمیک خود دارد، باید برای فراهم کردن شرایط تحصیل در اسلوونی ، نیاز به اخذ پذیرش و در مرحله یعد دریافت روادید تحصیلی کشور اسلوونی دارد.
تحصیل دراسلوونی در دوره ی لیسانس که حدود ۴ سال به طول می انجامد با زبان اسلوونیایی صورت می گیرد، که این خود دانشجو را از داشتن مدرک زبان و ارائه ی آن به دانشگاه بی نیاز می کند.
تحصیل در اسلوونی در دو دوره ی دیگر دانشگاهی، یعنی کارشناسی ارشد و دکتری از لحاظ مدت زمان تحصیل مانند سایر کشورهای اروپایی بوده و زمانی در حدود ۱ تا ۲ سال را به خود اختصاص می دهد. که البته دانشجو برای ادامه تحصیل در هر دوی این مقاطع، نیاز مبرم به داشتن مدرک زبان انگلیسی دارد.
یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در اخذ پذیرش دانشگاهی در این دو دوره در کشور اسلوونی، نمرات مربوط به دوره ی قبل تحصیلی است که هر چه این نمرات بالا باشد شانس فرد برای ادامه ی تحصیل در اسلوونی در مقاطع بالای دانشگاهی بیشتر می شود.

هزینه های تحصیل در اسلوونی

تحصیل در اسلوونی در برگیرنده ی هزینه هایی است که فرد باید آن ها را شخصا تقبل نماید و مبادرت به پرداخت آن ها داشته باشد. این هزینه ها شامل هزینه های زندگی عادی و نیز هزینه های تحصیلات او می باشد. مثلا به طور کلی فرد بایستی برای تحصیلات خود در یک سال، مبلغی در حدود ۵۰۰۰ یورو را در نظر بگیرد.
به هزینه های مربوط به تحصیل فرد، هزینه زندگی جاری او، هم زمان با تحصیل در اسلوونی، افزوده می شود که میزان آن را ماهانه در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو می توان تخمین زد. این میزان تمام هزینه های خوراک و پوشاک و حمل و نقل و … فرد را پوشش می دهد.

مزایای تحصیل در اسلوونی

تحصیل در اسلوونی در بردارنده ی مزایایی برای دانشجو می باشد که در زیر تعدادی از آن ها را برشمرده می شود:

مدرک دانشگاه های این کشور در سراسر دنیا معتبر و تایید شده می باشد.
فرد از امکانات رایگان درمانی و رفاهی در تمام اتحادیه ی اروپا برخوردار خواهد شد.
با داشتن اقامت اسلوونی می توان به بدون ویزا سایر کشورهای حوزه ی شنگن نیز سفر کرد.
ارائه ی مدرک زبان برای پذیرش گرفتن از دانشگاه ها الزامی نیست.
• اخذ اقامت این کشور در نتیجه ی تحصیل، امتیاز شهروندی اروپا را برای فرد به دنبال دارد.
یکی از بهترین مراکز دانشگاهی کشور، برای ادامه ی تحصیل در اسلوونی، دانشگاه لیوبلیانا می باشد. این دانشگاه در زمره ی دانشگاههای برتر جهان قرار گرفته که رشته های متنوعی را با کیفیت تدریس بالا در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد. به گونه ای که اخذ پذیرش و ورود به این دانشگاه، یکی از اهداف بزرگ دانشجویان بین المللی برای تحصیل در اسلوونی می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021