لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در اسلواکی

تحصیل در اسلواکی

تحصیل در اسلواکی را به علت هزینه های پایینی که برای تحصیل متقاضیان در این کشور داراست می توان گزینه ای بسیار مناسب دانست. این کشور عضو اتحادیه ی اروپا می باشد و دارای امتیازات مثبتی برای تحصیل است. تحصیل در اسلواکی همچنین گزینه ی مناسبی برای افرادی است که در رشته ی پزشکی در حال تحصیل هستند و علاقه مندند ادامه ی تحصیل خود را در کشور های خارجه بگذرانند.

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه جهت تحصیل در اسلواکی

مدت زمان تحصیل در کشور اسلواکی در مقطع کارشناسی ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد. افراد معمولا در کشور خود مدرک دیپلم را کسب می کنند و جهت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تصمیم می گیرند در یک کشور خارجی تحصیل نمایند. در صورتی که دانشجویان قصد تحصیل در اسلواکی را داشته باشند می بایست جهت پذیرش در دانشگاه های اسلواکی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند. جهت اخذ پذیرش و تحصیل در اسلواکی مدارک شما توسط دانشگاه مربوطه باید مورد شناسایی قرار گیرد.
لازم به ذکر است در صورتی که دانشجویان تمامی مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در اسلواکی را نداشته باشند، طبق شرایط تحصیل در اسلواکی می بایست در دوره های آمادگی که دوره های آموزش زبان است شرکت نمایند.

ویزای دانشجوی در اسلواکی

ویزای دانشجویی کشور اسلواکی جهت تحصیل در اسلواکی مورد نیاز می باشد. اگر فرد بخواهد بیشتر از ۹۰ روز در این کشور اقامت داشته باشد باید اقدام به اخذ اقامت در این کشور نمایند. در صورتی که بخواهید کارهایتان را سریع تر انجام دهید می توانید قبل از این که وارد کشور اسلواکی شوید، از سه ماه قبل اقدام به اخذ اقامت در این کشور نمایید.
تحصیل در اسلواکی دارای مزایای زیادی می باشد افرادی که تصمیم به تحصیل در این کشور را دارند با این انتخاب از یک امتیاز بزرگ برخوردار می شوند. در متن زیر مزایای تحصیل در کشور اسلواکی مطرح شده است.

مزایای تحصیل در کشور اسلواکی

کشور اسلواکی دارای دانشگاههای بسیار معتبر در سراسر جهان است که تحصیل در آنها دارای امتیازات زیادی است.

 

از شرایط دیگر تحصیل در کشور اسلواکی در مقطع کارشناسی ارشد، دارا بودن مدرک کارشناسی می باشد. در صورتی که فرد متقاضی، معدل بالاتری داشته باشد شانس قبولی بیشتری در دانشگاه های این کشور را دارند. در مقطع کارشناسی ارشد فرد اجازه ی ۲۰ ساعت کار در هفته را دارد.
فردی که بخواهد دوره های دکتری را در این کشور بگذراند می بایست مدرک کارشناسی ارشد را دارا باشد. دوره های دکترا که ۳ یا ۴ سال به طول می انجامد و دانشجو اجازه ی ۳۰ ساعت کار در هفته را دارد. تحصیل در این مقطع شرایط سنی نداشته و در صورتی که فرد قصد تحصیل به زبان انگلیسی را داشته باشد باید دارای مدرک ایلتس با نمره ی ۷ باشد.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021