لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس

تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس

تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس، تحصیل در استرالیا در دوره قبل از دانشگاه شامل ۳ مرحله ی پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه میشود که تحصیل در آنها تا سال دهم یعنی تا ۱۵ سالگی برای همه اجباری میباشد.

اگر فرد آخرین دوره ی قبل از دانشگاه که سال یازدهم و دوازدهم تحصیلات را در برمیگیرد، با موفقیت به پایان برساند ، گواهینامه ی پایان تحصیلات به او داده میشود که همین مدرک مجوزی برای ورود به مراکز دانشگاهی و آموزش عالی میشود.

 

استرالیا یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر تعداد دانشجویان خارجی که متمایل به تحصیل در دانشگاه های این کشور شده اند ، در حال افزایش میباشد .

به همین دلیل برای این افراد این سوال پیش می آید که آیا امکان تحصیل در استرالیا بامدرک دیپلم وجود دارد؟ و یا تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس چگونه است؟

 

در رابطه با تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم میتوان گفت که افرادی که بعد از اخذ دیپلم میخواهند در دانشگاه ها ادامه ی تحصیل دهند، می توانند یک دوره ی فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد از اخذ این مدرک به راحتی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وارد شوند.

 

از طرفی دیگر افرادی که قصد تحصیل در استرالیا بامدرک دیپلم را دارند باید بدانند که داشتن مدرک آیلتس یکی از ضروریات دیگر برای ورود به دانشگاه ها ی این کشور میباشد.

 

ادامه ی تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس به شرط داشتن معدل بالا در دوره ی کارشناسی، مهارت در زبان انگلیسی، و فازغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر، شانس پذیرش در دوره ی ارشد را برای دانشجو بسیار بیشتر می کند.

 

افراد مهاجری که برای ادامه ی تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس وارد این کشور میشوندو قصد استفاده از بورسیه های تحصیلی را دارند، لازم است در جریان این امر قرار بگیرند که بورسیه های تحصیلی ایم کشور بیشتر به دانشجویان دکتری تعلق گرفته و اخذ بورسیه در دوره ی کارشناسی ارشد استرالیا امری حتمی نبوده و بهره مندی از آن به شرایط تحصیلی و توان و مهارت علمی فرد دانشجو، بستگی زیادی دارد.

تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 5Rating: 5.0تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس - تحصیل در استرالیا -شرایط تحصیل در استرالیا-بورسیه استرالیا.تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021