لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس

مشاهده اطلاعات کامل گرجستان

مشاهده اطلاعات کامل فرانسه

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

مشاهده اطلاعات کامل انگلستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل بلاروس

مشاهده اطلاعات کامل چک

مشاهده اطلاعات کامل چین

مشاهده اطلاعات کامل اوکراین

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

مشاهده اطلاعات کامل ترکیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل آمریکا

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس

تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس : تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس، پیگیری تحصیلات و به سرانجام رساندن اندوخته های علمی یکی از اهداف بزرگ برای افرادی که پا به عرصه ی دانش آموختن گذاشته اند، میباشد.

طی شدن این مراحل علمی تابع چارچوب های مشخص و از پیش تعیین شده ای است.

تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس

در رابطه با تحصیل در آمریکا با دیپلم و لیسانس میتوان گفت که بعنوان مثال استارت شروع به تحصیل از سنین پایین و شروع دوره ی ابتدایی زده شده و به ترتیب دوره مختلف بعدی بنا بر قوانین آموزشی کشور های مختلف فرا میرسد.

با بیان این مقدمه کوتاه باید بگوییم که متن پیش رو را باهدف پرداختن به مقوله تحصیلات در کشور آمریکا بصورت مشخص پی میگیریم.

تقریبا در تمام کشورها یکسری آموزش های مقدماتی تا قبل از ورود به عرصه تحصیلات دانشگاهی به افراد داده میشود که تقریبا بمدت ۱۲ سال به طول می انجامد .

در طی این دوره چارچوب های کلی علمی در زمینه علوم مختلف برای دانش آموزان تبیین میشود. کشور آمریکا هم از این قاعده مستثی نمیشود.

از جمله عواملی که فرد را برای تحصیل در آمریکا ترغیب میکند دستیابی به کیفیت آموزشی بالا و با کیفیت ، تحصیل در برترین دانشگاه های دنیا و امکانات رفاهی کامل است. فرد با دریافت ویزای تحصیلی و تحصیل در آمریکا با مدرک دیپلم آینده شغلی خود را تضمین کند.

در این میان افراد زیادی به ماندن در این مرحله اکتفا نمی کنند ودر پی آن هستند که با ورود به مقطع لیسانس در آمریکا، تحصیلات خور را به مرتبه ای بالاتر برسانند.

که طول این دوره در آمریکا ۴ سال میباشد که همانند کشور ایران به دو مقطع پیوسته و ناپیوسته تقسیم بندی میشود که در صورتی که فرد به صورت یکباره بعد از گذراندن دیپلم وارد دوره ۴ ساله لیسانس شود به آن کارشناسی پیوسته و در صورتی که بعد از سپری کردن و اخذ مدرک دیپلم ابتدا وارد دوره ۲ ساله کاردانی یا فوق دیپلم شده و بعد از آن به دوره لیسانس ورود پیدا کند به آن کارشناسی ناپیوسته میگویند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

افراد درصورت ورود به این مقطع، اجازه دارند که بمدت ۱۰ ساعت در هفته وارد بازار کار موقت آمریکا کنند که میتوانند در طی این ساعات درآمدی معادل ۱۲ تا ۱۵ دلار کسب کنند.

البته ذکر این نکته الزامیست که کشور آمریکا دیپلم ایران را قبول ندارد لذا افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در این کشور هستند ابتدا باید دوره ها ی مخصوصی را در کالج های مختلف آمریکا سپری کرده و بعد از ارائه مدارک مورد تایید دانشگاه های آن کشور، برای ورود به مقطع کارشناسی اقدام کند.

جالب توجه است که باتوجه به تراز علمی و رتبه برترآمریکا در رنکینگ های جهانی تمام دانشگاه های آمریکا مورد پذیرش وزارت علوم یران می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

  1. حمید گفت:

    سلام.
    ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون. میخواستم بپرسم بنده که دانشجوی لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر هستم ، با شرایط فعلیم چطور ممکنه شرایط تحصیل رایگان در آمریکا یا کانادا شاملم بشه؟

  2. رضا گفت:

    سلام،ببخشید میخواستم بدونم دانشگاه های امریکا مدرک دیپلم استرالیا رو قبول دارن؟

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021