لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیل توریسم در خارج از کشور

تحصیل توریسم در خارج از کشور
تحصیل توریسم در خارج از کشور : تحصیل در رشته های مرتبط با تفریح و گردشگری که اصطلاحا به آن توریسم گفته می شود، در مراکز و رشته های بسیار متفاوتی در سراسر دنیا امکان پذیر می باشد. تمامی مدارکی که در حوزه ی این رشته اخذ می شوند با مفاهیم مردم، مهمانداری و مشاغل گردشگری در ارتباط هستند.

تحصیل توریسم در خارج از کشور

بسیاری از افراد در دهه های اخیر تحصیل در رشته ی توریسم در خارج از کشور را برای ادامه ی تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انتخاب می کنند.

شرایط تحصیل توریسم در خارج از کشور

در صورتی که فرد دارای رزومه ی کاری و تحصیلی قوی باشد می تواند مشمول دریافت بورسیه ی تحصیلی توریسم در خارج از کشور قرار گرفته و از مزایای تحصیل رایگان در این رشته در دانشگاه مد نظر خود، بهره مند شود.
تحصیل در رشته ی توریسم در خارج از کشور در دانشگاه های مختلف، اغلب با زبان انگلیسی صورت می گیرد. اما با این وجود ممکن است، دانشجو کشور و دانشگاهی را انتخاب کرده باشد که استثنایی بر این امر بوده و از زبان دیگری به عنوان زبان آموزشی آن استفاده شود.
اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف برای تحصیل در رشته ی توریسم در خارج از کشور، بستگی به نوع دانشگاه انتخاب شده دارد. اما به عنوان یک شرط کلی در تمام دانشگاه ها، فرد موظف به شرکت در مصاحبه ها خواهد بود. علاوه بر این، شرط اخذ مدرک بین المللی در این رشته، اثبات داشتن توانایی و مهارت در زبان می باشد.
شهریه ی این دانشگاه ها و نیز سایر مراکزی که این رشته را ارائه می دهند، با یکدیگر متفاوت می باشد. جالب توجه است که دانشجوی مشغول به تحصیل در رشته ی توریسم در خارج از کشور، تمامی آموزش ها در زمینه ی مراکز جذب گردشگری، گردشگری و مسافرت، هتل ها، رستوران ها، رویدادها، را به صورت تخصصی دریافت خواهد کرد.
افزون بر اینکه با عناوینی مانند: اقتصاد، محیط زیست، سیاست های گردشگری ملی، چگونگی ایجاد انگیزه در افراد برای جذب گردشگران، شناخت میراث و فرهنگ دیگر مناطق و یا عناوین مرتبط با برنامه ریزی شهری که به نوعی ارتباط نزدیک با این رشته دارند، آشنا خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

دانشگاه های برتر برای تحصیل توریسم در خارج از کشور

دانشجویان بین المللی که در پی یافتن بهترین مرکز آموزش عالی برای تحصیل و اخذ مدرک کارشناسی ارشد توریسم در خارج از کشور هستند، می توانند با اطمینان خاطر از اعتبار و کیفیت آموزشی یکی از دانشگاه های استنفورد، هاروارد، انستیتو تکنولوژی ماساچوست، دانشگاه توکیو، دانشگاه فنی دلفت هلند، دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، کالج سلطنتی هنر لندن، و دانشگاه MIT  آمریکا را به عنوان برترین های دنیا در ارائه ی این رشته، انتخاب کنند.

تحصیل در رشته ی گردشگری در کانادا

افراد می توانند گواهی گردشگری را در دوره ای ۲۴ هفته ای با  ۲۴۰ ساعت آموزش و  ۲۴۰ ساعت همکاری دریافت نمایند. همچنین اخذ دیپلم مدیریت بازرگانی مسافرتی و گردشگری بعد از گذراندن دوره ای ۴۷ هفته ای با ۱۰۲۰ ساعت آموزش، امکان پذیر است.

رشته ی گردشگری در ایتالیا

برای تحصیل در این رشته در این کشور گزینه هایی مانند آموزش تمام وقت تا یکسال، آموزش نیمه وقت و نیز آموزش از راه دور، پیش رو می باشد. انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی متنوع، یکی از شرایط ضمن تحصیل بعد ورود به دانشگاه های ایتالیا می باشد. دانشجویان  کارشناسی ارشد این کشور، در کنار بررسی کسب یک پایه ی شغلی و کاری قوی در زمینه ی بازاریابی، امور مالی،استراتژی و مدیریت، برای شغل های متنوع حوزه ی  بازاریابی گردشگری، زیست محیطی، مشاوره و کارآفرینی و مدیریت مهمان داری، آموزش می بینند.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021