لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیلات تکمیلی در کانادا

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا
تحصیلات تکمیلی در کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 10Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در کانادا - تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - بورسیه تحصیلی کاناداتحصیلات تکمیلی در کانادا : دلایل زیادی برای تحصیل دانشجویان بین المللی در کانادا وجود دارد. مثلا اینکه مردم کانادا بسیار دوستانه هستند و این کشور پذیرای دانشجویان خارجی می باشد. دانشگاه های کانادا به خاطر شهرت ملی و استانداردهای بالا شناخته شده هستند. کلاسهای درسی دانشگاههای کانادا مانند ایالات متحده....تحصیلات تکمیلی در کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا : تحصیلات تکمیلی در کانادا، افراد به دلایل مختلفی کشور کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند مثلا تعدادی به دلیل دوستانه بودن مردم اروپا و تعدادی دیگر به دلیل سطح وکیفیت بالا و استاندارد بودن دانشگاه های کانادا انجا را برای تحصیل انتخاب می کنند.

همچنین هزینه ی تحصیل در کانادا به میزان تحصیل در دانشگاه های امریکا گران نیست.

تحصیلات تکمیلی در کانادا

مدت تحصیل کارشناسی در کانادا معمولا دو سال طول می کشد که زیر نظر دانشکده ی تحصیلات تکمیلی انجام می شود.

هر رشته ی تحصیلی در کانادا دانشکده تحصیلات تکمیلی مربوط به خود را دارد. به فرض مثال اگر قصد تحصیل در رشته ی خبر نگاری را دارید می بایست با دانشکده تحصیلات تکمیلی مربوط به رشته ی خبر نگاری مراجعه کنید.

در انتهای برنامه ی تحصیلی همانند ایران فرد می بایست یک پایان نامه ی تحصیلی ارائه دهد که به این منظور به یک استاد راهنما نیاز مند است .

پذیرش متقاضیان خارجی دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در ماه های اگوست و سپتامبر است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  کانادا با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

به منظور پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و استفاده از بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی دانشجو می بایست در چن ازمون ورودی شرکت کند.

که باید به مراجعه به دانشکده تحصیلات تکمیلی خود لیست ازمون ها را دریافت نمایید. تعدادی از این ازمون ها شامل:پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت،تافل و ایلتس است.

کار بعد از کارشناسی ارشد

دوره های کارشناسی ارشد در کانادا دانشجو را برای کار در رشته ی خود اماده می کند و مهارت ها و توانایی های شغلی را ارتقا می دهد.

نکته ی جالب این است که تعدادی از دانشگاه ها نمایشگاه های شغلی برگزار می کنند و از شرکت هایی که تمایل به جذب نیروی تازه دارند جهت جذب نیرو دعوت می کنند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021