لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا : افراد به دلایل مختلفی کشور کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند مثلا تعدادی به دلیل دوستانه بودن مردم اروپا و تعدادی دیگر به دلیل سطح وکیفیت بالا و استاندارد بودن دانشگاه های کانادا انجا را برای تحصیل انتخاب می کنند.

همچنین هزینه ی تحصیل در کانادا به میزان تحصیل در دانشگاه های امریکا گران نیست.

مدت تحصیل کارشناسی در کانادا معمولا دو سال طول می کشد که زیر نظر دانشکده ی تحصیلات تکمیلی انجام می شود.

هر رشته ی تحصیلی در کانادا دانشکده تحصیلات تکمیلی مربوط به خود را دارد. به فرض مثال اگر قصد تحصیل در رشته ی خبرنگاری را دارید می بایست با دانشکده تحصیلات تکمیلی مربوط به رشته ی خبر نگاری مراجعه کنید.

در انتهای برنامه ی تحصیلی همانند ایران فرد می بایست یک پایان نامه ی تحصیلی ارائه دهد که به این منظور به یک استاد راهنما نیاز مند است .

پذیرش متقاضیان خارجی دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در ماه های اگوست و سپتامبر است.

 

تحصیل در کانادا

 

به منظور پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و استفاده از بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی دانشجو می بایست در چن ازمون ورودی شرکت کند.

که باید به مراجعه به دانشکده تحصیلات تکمیلی خود لیست ازمون ها را دریافت نمایید. تعدادی از این ازمون ها شامل:پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت،تافل و آیلتس است.

 

کار بعد از کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا : دوره های کارشناسی ارشد در کانادا دانشجو را برای کار در رشته ی خود اماده می کند و مهارت ها و توانایی های شغلی را ارتقا می دهد.

نکته ی جالب این است که تعدادی از دانشگاه ها نمایشگاه های شغلی برگزار می کنند و از شرکت هایی که تمایل به جذب نیروی تازه دارند جهت جذب نیرو دعوت می کنند.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021