لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در نروژ

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

تحصیلات تکمیلی در نروژ
تحصیلات تکمیلی در نروژReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 10Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در نروژ - تحصیل در نروژ - شرایط تحصیل در نروژ - بورسیه تحصیلی نروژتحصیلات تکمیلی در نروژ : تحصیل در نروژ. (تحصیل در نروژ ، وکیل مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل ، مهاجرت و اعزام دانشجو به نروژ ، تحصیل رایگان در نروژ ، اخذ اقامت تحصیلی نروژ ، تحصیل به زبان انگلیسی در نروژ ، تحصیل در نروژ در مقطع لیسانس ، ویزای تحصیلی نروژ ، مهاجرت به کشور نروژ از طریق تحصیل ، فواید و مزیت های تحصیل در ....تحصیلات تکمیلی در نروژ

تحصیلات تکمیلی در نروژ : تحصیلات تکمیلی در نروژ، تحصیلات تکمیلی به تحصیلاتی که برای اخذ مدارکی که الزاماً به مدرک کارشناسی نیاز دارند، اطلاق می شوند که به عنوان بخشی از آموزش عالی در نظر گرفته می شود.

تحصیلات تکمیلی در نروژ

دوره ای از تحصیلات تکمیلی در کشور نروژ پیش بینی شده است که علاوه بر دانشجویان بومی، دانشجویان بین المللی، بعد از گذراندن دوره های خاصی، و نیز دریافت روادید تحصیلی این کشور، می توانند از مزایای مربوط به این دوره، بهره مند شوند.

تقسیم بندی مدارج تحصیلات تکمیلی در کشور نروژ، به دو دسته فوق لیسانس و دکترا، صورت می گیرد. بین المللی بودن دانشگاههای نروژ، یکی از عواملی است که افراد را برای گذران دوره تحصیلات تکمیلی، ترغیب می کند.

نکته مهم و قابل ذکر در اینجا، این است که به دلیل برخورداری از سطح بالای علمی و هماهنگی آموزشهای آکادمیک این کشور، با استانداردهای جهانی، مدارک اکثر کالج ها، دانشگاهها و موسسات جامع علمی کاربردی نروژ، مورد تأیید و پذیرش وزارت علوم ایران هستند.

دانشجویان بین المللی می توانند با ارائه مدارکی، مانند گواهی دیپلم دوازده ساله،کسب نمره 6 یا 6.5 در آزمون آیلتس و یا 500 تافل بسته به نوع دانشگاه و ارائه ریز نمرات دوره کارشناسی، جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد یا همان دوره تحصیلات تکمیلی اقدام نماید.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  نروژ با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

هزینه دوره تحصیلات تکمیلی در نروژ، رایگان بوده و فرد می تواند ضمن تحصیل،مشغول به کار دانشجویی البته با ساعتهای محدود و مشخصی، باشد.

برخلاف دوره کارشناسی که آموزشها با زبان نروژی، تدریس می شد، زبان مورد استفاده در آموزشهای دوره های تحصیلات تکمیلی، زبان انگلیسی است. به همین دلیل، فرد دانشجو، باید تسلط کاملی به این زبان داشته باشد.

فرد ضمن این دوره می تواند از بورسیه های مختلف تحصیلی ارائه شده توسط این کشور، بهره مند شود
و به زبانی ساده، در رفاه بیشتر به ادامه تحصیل بپردازد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

۳ پاسخ به “تحصیلات تکمیلی در نروژ”

  1. Avatar شبنم گفت:

    سلام و عرص ادب من دیپلم ادبیات دارم با معادل ۱۵ و تا حالا کنکور ندادم ۲۷ سالمه میخواستم بدونم ایا شانسی برای رفتن به نروژ دارم یا نه؟

  2. Avatar شبنم گفت:

    ایا ایتالیا تحصیل رایگان هست ؟ شرایطش چطوره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021