لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در فنلاند

تحصیلات تکمیلی در فنلاند
تحصیلات تکمیلی در فنلاندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 10Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در فنلاند - تحصیل در فنلاند - شرایط تحصیل در فنلاند - بورسیه تحصیلی فنلاندتحصیلات تکمیلی در فنلاند : تحصیل در فنلاند. فنلاند از جمله پنج کشور اروپایی است که کماکان تحصیل را بصورت رایگان برای دانشجویانی که قصد تحصیل در فنلاند و اخذ اقامت این کشور را دارند، مهیا می سازد. برخی از رشته ها در تعدادی از دانشگاههای فنلاند، طرح گرفتن شهریه را از دانشجویان اجرا کرده اند ولی بیشتر رشته ها....تحصیلات تکمیلی در فنلاند

تحصیلات تکمیلی در فنلاند : تحصیلات تکمیلی در فنلاند، تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بومی کشور فنلاند همانند تمام دوره های تحصیلی قبل،رایگان است ولی اگر دانشجو از خارج از محدوده ی اتحادیه اروپا برای گذراندن تحصیلات تکمیلی وارد این کشور شده باشد باید شهریه پرداخت کند.

تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان( آیلتس 6.5 برای ارشد و 7 برای دکتری) پیش شرط ورود به این مقاطع تحصیلی میباشد. چراکه تمام دروس کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی تدریس میشوند.

تحصیلات تکمیلی در فنلاند

از آنجا که پذیرش دانشجو برای مقطع تحصیلات تکمیلی مانند دوره کارشناسی مستلزم قبولی در کنکور نیست لذا افراد راحت تر میتوانند برای اخذ پذیرش دانشگاه های فنلاند اقدام کنند.

البته از طرفی داشتن معدل 13 به بالا برای ارشد و 15 به بالا برای دکتری الزامیست.طول دوره کارشناسی ارشد 2 سال میباشد.

دانشجو در حین تحصیل در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری اجازه 20 تا 25 ساعت کار در هفته را دارد. در مقطع دکتری علاوه بر هزینه ای که فرد به دلیل کار بر روی پروژه ها دریافت میکند.

میتواند از طریق تدریس برخی کلاس ها در مقاطع لیسانس و فوق لیسانی مبلغی را بعنوان حقوق دریافت کند .که همین مبلغ میتواند به عنوان کمک هزینه تحصیلی او باشد.

دریافت انواع بورسیه های تحصیلی در کشور فنلاند فقط مختص به دوره دکترا میباشد. بهترین بورسیه دریافتی بورس cimo میباشد که به همه دانشجویان خارجی که به زبان انگلیسی درس میخوانند و مشغول به تحقیق در این دوره هستند در تمام رشته های تحصیلی تعلق میگیرد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  فنلاند با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

البته این بورسیه تا زمانی که فرد از راه کار بر روی پروژه یا تدریس به دریافت نرسیده باشد برقرار میشود. مدت زمان این نوع بورسیه در حدود ۳ ماه الی یک سال تحصیلی است.

افرادی که از این نوع بورسیه تحصیلی فنلاند بهره مندند در صورت اتمام مدت زمان اعطای بورسیه می توانند انواع دیگر بورسیه را درخواست کنند . دانشجویان در زمان دریافت این بورسیه معاف از مالیات هستند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021