لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیلات تکمیلی در فرانسه

مشاهده اطلاعات کامل فرانسه

تحصیلات تکمیلی در فرانسهReviewed by Legal Apply on Mar 10Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در فرانسه - تحصیل در فرانسه - شرایط تحصیل در فرانسه - بورسیه فرانسهتحصیلات تکمیلی در فرانسه : تحصیل در فرانسه، هزینه زندگی در فرانسه، تحصیل در کبک کانادا به زبان فرانسه، تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی، ویزای تحصیلی فرانسه. ... روادید اقامت بلند مدت را دریافت می نماید. در صورتی كه جهت ثبت نام قعطی در موسسه آموزشی، به لگال اپلای مراجعه فرمایید.تحصیلات تکمیلی در فرانسه

تحصیلات تکمیلی در فرانسه : تحصیلات تکمیلی در فرانسه، جهت تحصیل در فرانسه فرد باید به این موضوع که چه مدت قصد دارد در فرانسه بماند و یا قصد و مقصود او از این هدف چیست توجه کرد که این موضوع به روادید معروف است.

تحصیلات تکمیلی در فرانسه

درخواست های روادید توسط سفارت فرانسه واقع در تهران انجام می شود. درخواست ها ممکن است با تاخیر رو به رو شوند این تاخیرات معمولا به دلیل ناقص بودن مدارک فرد متقضی است.

روادید دارای انواع مختلفی است که در متن زیر به آن اشاره شده است.

این دانشجویان اگر از هر نوع ملیتی غیر از ملیت اروپایی باشند در صورتی که تحصیل آنها بیش از ۶ ماه به طول می انجامد می بایست جهت ادامه تحصیل روادید بلند مدت کسب کند که معمولا مدت اعتبار این روادید ها بیشتر از ۱ سال نمی باشد و فرد می بایست پس از یک سال آن را تمدید کند.

این روادید برای افرادی که اقامت انها کمتر از ۶ ماه طول می کشد لازم است همچنین فرد با این مدت ماندگاری نمی تواند اقامت فرانسه را کسب کند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  فرانسه با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

افرادی که قصد ماندگاری و انجام تحصیلات تکمیلی در فرانسه را دارند باید توجه کنند که پذیرش از یک دانشگاه فرانسوی برای اخذ ویزا کافی نیست بلکه باید تسلط کامل به زبان فرانسوی داشته باشند تا بتوانند از این طریق افسر ویزا را متقاعد کند.

دانشگاه های فرانسه معمولا رایگان هستند که فرد قبل از ثبت نام در این دانشگاه ها باید ابتدا با شرکت در کالج ها مدرک زبان خود را کسب کردند مدت زمان دوره های زبان فرانسوی در کالج ها یک ساله است.

پس از ان فرد در یک ازمون مهارت شرکت می کند که این ازمون جهت ثابت کردن توانایی تحصیل در دانشگاه های فرانسه است.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: