لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در سوئد

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

تحصیلات تکمیلی در سوئد
تحصیلات تکمیلی در سوئدReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 8Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در سوئد - تحصیل در سوئد - شرایط تحصیل در سوئد - بورسیه تحصیلی سوئدتحصیلات تکمیلی در سوئد : تحصیلات تکمیلی در سوئد. در این بخش به بررسی تحصیلات تکمیلی در سوئد میپردازیم . تحصیلات تکمیلی در سوئد POST GRADUATE IN SWEDEN. دانشجویانی که مقطع کارشناسی را به پایان می رسانند برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سوئد اقدام می کنند باید این را بدانند که دو انتخاب مهم در سطح ....تحصیلات تکمیلی در سوئد

تحصیلات تکمیلی در سوئد : تحصیلات تکمیلی در سوئد، دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور های مختلف در سطح دانشگاه ها تدریس میشود، که کشور سوئد هم با داشتن مراکز معتبر دانشگاهی، که بیشتر آنها مورد تایید وزارت علوم ایران هستند، اقدام به ارائه واحدهای درسی مختلف در سطح کارشناسی ارشد و دکتری کرده و سرانجام با ارائه مدارک معتبر، فرد دانشجو را در سیر تکامل بخشی به دوره ی تحصیلی خود یاری میرساند.

تحصیلات تکمیلی در سوئد

دانشجویانی که متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در کشور سوئد هستند باید بدانند که طول دوره تحصیلی در این مقطع برای برخی از رشته ها یک سال و برای برخی دیگر، دوسال در نظر گرفته شده است در دوره های یکساله دانشجو باید 60 واحد تحصیلی را گذرانده و در دوره های دو ساله ملزم به پاس کردن 120 واحد درسی مرتبط با رشته ی خود میباشد. که البته در هر دو مورد یکی از الزامات برای دانشجو، ارائه دادن پایان نامه است.

دوره دکتری در کشور سوئد به دو دوره ی دکترای عمومی و تخصصی تقسیم بندی میشود.

دوره دکتری عمومی به دوره ای اطلاق میشود که فرد بعد از گذراندن آن، اصطلاحا موفق به اخذ دکترای رشته خود شده است. دکتری رشته پزشکی و حقوق در این زمره هستند.

در دوره دکتری تخصصی کشور سوئد ، دانشجو بعد از گذراندن تقریبا 240 واحد درسی، باید رساله خود را تحویل بدهد. با ارائه دادن این رساله دانشجو پوروسه ی تحصیلات دانشگاهی خود را به پایان رسانده و به یک فرد متخصص در زمینه رشته ی تحصیلی خود تبدیل شده و میتواند با ارائه دادن این مدرک به جایگاه های مهم شغلی در آینده دست پیدا کند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

فرد دانشجو برای تکمیل این دوره باید 4 سال تحصیلی را پشت سر بگذارند.

اخذ مدرک دکتری این امتیاز را برای افراد به همراه می آورد که میتواند در تمام دانشگاه های دنیا مشغول به تحصیل شود. چرا که این مدرک در سطح دنیا دارای اعتبار زیادی میباشد.

با داشتن مدرک دکتری سوئد ، فرد میتواند در صورت مشغول شدن به کار در این کشور حقوقی تقریبا معادل 10 میلیون تومان ایران را دریافت کند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021