لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

تحصیلات تکمیلی در ایتالیا

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

تحصیلات تکمیلی در ایتالیا
تحصیلات تکمیلی در ایتالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 8Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در ایتالیا - تحصیل در ایتالیا - شرایط تحصیل در ایتالیا - بورسیه تحصیلی ایتالیاتحصیلات تکمیلی در ایتالیا : سیستم آموزشی و تحصیلات تکمیلی در ایتالیا به سه دسته تقسیم می شود: تحصیلات دانشگاهی، دوره های تخصصی آکادمی های هنر و موسیقی و دوره های آموزشی تخصصی حرفه ای. در اواخر دهه 90 میلادی، سیستم آموزشی در ایتالیا به ویژه سطوح آموزشی در دانشگاه های این کشور به طور کامل متحول شد که علت آن....تحصیلات تکمیلی در ایتالیا

تحصیلات تکمیلی در ایتالیا : تحصیلات تکمیلی در ایتالیا به علت برخورداری این کشور از نظام آموزشی قوی و کارآمد، همه ساله مورد توجه دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف علی الخصوص برای ادامه ی تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی در ایتالیا، قرار گرفته است.

به همین دلیل تعداد زیادی دانشجوی بین المللی در دوره های کارشناسی رشد و دکتری این کشور در حال تحصیل می باشند.

تحصیلات تکمیلی در ایتالیا

دوره ی کارشناسی ارشد این کشور به مدت دو سال تحصیلی به طول می انجامد.تحصیل در این دوره به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی صورت می گیرد . فلذا دانشجو بایستی به یکی از این زبان ها مسلط باشد.

دانشجو در تمام مدت  تحصیل ، حق استفاده از کار دانشجویی به مدت ۲۰ ساعت در هفته و دریافت حقوق ۸ تا ۱۰ یورو را به ازای هر ساعت کار دارد. البته در کنار این اشتفال به کار می تواند تحت شرایطی از بورسیه های دانشگاهی بهره مند شود.

این ها توضیحاتی برای ارائه ی اطلاعاتی در مورد اولین مرحله از تحصیلات تکمیلی در ایتالیا بود.

پذیرش در دوره ی دکترا در ایتالیا ، به دو صورت آزمون ورودی و روزومه تحصیلی صورت میگیرد. برای اخذ پذیرش از راه آزمون ورودی ، دانشجو می بایست به این کشور برود و در این آزمون شرکت کند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

برای پذیرش از راه رزومه تحصیلی، داشتن مقاله ی IsI  و نیز مصاحبه خوب و پروژه ی تحقیفیاتی مناسب، شانس قبولی را بسیار بالا می برد.

تحصیل در این دوره  به دوزبان ایتالیایی و انگلیسی صورت می گیرد که البته بیشتر آن به زبان انگلیسی می باشد . بنابر این داشتن مدرک آیلتس برای دانشجویان الزامی است.

دانشجویان این مرحله از تحصیلات تکمیلی در ایتالیا، علاوه بر اجازه ی کار دانشجویی ، از بورسیه های این دوره هم بهره مند می شوند. که با استفاده از آنها میتوانند هزینه های کل تحصیل خود را ساپورت کنند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021