لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

تحصیلات تکمیلی در اسپانیا
تحصیلات تکمیلی در اسپانیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 7Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در اسپانیا - تحصیل در اسپانیا - شرایط تحصیل در اسپانیا - دانشگاههای اسپانیاتحصیلات تکمیلی در اسپانیا : تحصیل در اسپانیا رایگان نیست، ولی بسیار ارزان می باشد (بویژه در مقطع دکتری) و همچنین مزایای بینظیر تحصیل در آن کشور باعث شده است تا اسپانیا اخیراً مورد توجه بسیاری از دانشجویان ایرانی مشتاق تحصیل در اروپا قرار گیرد. این مزایا عبارتند از: ادامه مطلب. ۱)امکان تحصیل در مقطع کارشناسی....تحصیلات تکمیلی در اسپانیا

تحصیلات تکمیلی در اسپانیا : تحصیلات تکمیلی در اسپانیا، کشور اسپانیا در چند سال گذشته به دلیل رکود اقتصادی به عنوان کشوری برای ادامه ی تحصیل انتخاب نمی شد اما اخیرا با توجه به تدریس عالی در دانشگاه های این کشور و همچنین هزینه ی کم تحصیل به ویژه در مقطع دکتری افراد زیادی را برای ادامه ی تحصیل به خود جذب می کند.

این کشور همچنین دارای مزیت های زیادی برای تحصیل است که در ادامه به ان اشاره خواهد شد.

شما برای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه ها در کشور اسپانیا نیازمند مدرک زبان انگلیسی نیستید همچنین لازم نیست زبان انگلیسی را به طور کاملی اموخته باشید و در حد مکالمه کافیست.

همچنین شما می توانید در دانشگاه بارسلونا که یکی از بهترین دانشگاه های این کشور است امکان تحصیل با کمترین هزینه و اخذ بورسیه ی تحصیلی را به راحتی برای دانشجویان فراهم می کند.

تحصیلات تکمیلی در اسپانیا

تحصیلات تکمیلی به دوره های ارشد و دکتری گفته می شود طول مدت این دوره ها در اسپانیا در مقطع کارشناسی ارشد 1 سال است که ممکن است تا دو سال نیز ادامه پیدا کند و طول مدت دکترا نیز 3 سال است.

شما همچنین می توانید در کنار تحصیل خود دوره های زبان اسپانیایی را نیز بگذرانید لازم به ذکر است که تحصیل در کلاس های زبان کاملا رایگان بوده و هزینه هایشان از طرف دولت اسپانیا پراخت می شود.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

 

مدارک لازم جهت تحصیلات تکمیلی در اسپانیا :

شما می بایست ترجمه ی مدرک، ریز نمرات، ساعات درسی واحد های گذرانده شده دوره ی کارشناسی ارشد و همچنین ساعات درسی و واحد های گذرانده شده به همراه ریز نمرات در مقطع دکترا، گذرنامه، رزومه تحصیلی و کاری به زبان انگلیسی، مراجعه به مشاور و پر کردن فرم و امضا را از قبل مهیا سازید و به سفارت ارسال نمایید.

هزینه ی اجاره خانه در اسپانیا نیز حدود 250 تا 300 یورو در ماه است. شما می توانید از طریق مشغول شدن در یک کار به صورت پاره وقت 600 یورو در ماه دریافت کنید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021