لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی : تحصیلات تکمیلی در اسلوونی، تحصیل در کشور اسلوونی به عنوان کشوری اروپایی که اخذ ویزای راحت تری به نسبت سایر کشورهای اروپایی دارد و همچنین نیاز نداشتن به مدرک زبان خاصی برای ادامه ی تحصیل، و نیز داشتن دانشگاه هایی با اعتبار در کل دنیا، امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند ، قرار گرفته است .

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تحصیل در مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی به نسبت دوره ی کارشناسی این کشور، با متقاضیان بیشتری روبه رو بوده است.

تاثیر معدل دوره های قبلی تحصیلی را برای پذیرش در دوره ی تحصیلات تکمیلی این کشور را نمی توان نادیده گرفت. بنابر این دانشجویی که در پی اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلوونی برای مقاطع ارشد و دکتری است بایستی در زمینه ی توان تحصیلی و معدل خود، تمرکز بسیاری داشته باشد.

تحصیل در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اسلوونی ، با زبان انگلیسی صورت می گیرد، اگرچه دانشجو برای این امر نیازمند ارائه ی مدرک خاصی به دانشگاه ها نیست ، اما باید به این نکته فوق توجه ویژه داشته باشد و مهارت خود را در زبان انگلیسی تقویت کند.

به گونه ای که افراد دارای مدرک آیلتی، از شانس بیشتری برای پذیرش در دوره ی دکتری برخوردار هستند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

طول دوره ی تحصیلی برای هر دو مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی، یعنی همان فوق لیسانس و دکتری ، مانند همه ی کشورهای اروپایی برای فوق لیسانس ۱ تا ۲ سال و برای دوره ی دکتری بین ۳تا ۴سال می باشد.

برخورداری از بورسه های تحصیلی و همچنین اجازه ی کار دانشجویی ، از ویژگی های دوره ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی می باشد .که البته تعلق گرفتن بورسیه در دوره ی کارشناسی ارشد، احتمالی و تابع احراز شرایطی است . اما برای دوره ی دکتری ، این بورسیه ها قطعا در اختیار دانشجو قرار خواهند گرفت.

تحصیلات تکمیلی در اسلوونیReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 8Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در اسلوونی - تحصیل در اسلوونی - شرایط تحصیل در اسلوونی - بورسیه اسلوونیتحصیلات تکمیلی در اسلوونی : تحصیلات تکمیلی در اسلوونی تحصیل در کشور اسلوونی به عنوان کشوری اروپایی که اخذ ویزای راحت تری به نسبت سایر کشورهای اروپایی دارد و همچنین نیاز نداشتن به مدرک زبان خاصی برای ادامه ی تحصیل در اسلوونی، تحصیل رایگان در اسلوونی و نیز داشتن دانشگاه هایی با اعتبار در کل دنیا، امروزه مورد…,تحصیلات ....تحصیلات تکمیلی در اسلوونی
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021