لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی

تحصیلات تکمیلی در اسلواکیReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 7Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در اسلواکی - تحصیل در اسلواکی - شرایط تحصیل در اسلواکی - بورسیه اسلواکیتحصیلات تکمیلی در اسلواکی : کشور اسلواکی واقع شده در اروپا شرقی یکی از پرطرفداترین کشورها جهت ادامه تحصیل بخصوص در رشته های گروه پزشکی میباشد این کشور با داشتن دانشگاههای بسیار قوی در رشته های گروه پزشکی سالانه تعداد بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل را به خود جذب کرده است مهمترین دانشگاه کشور اسلواکی دانشگاه کمنیوس....تحصیلات تکمیلی در اسلواکی

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی : تحصیلات تکمیلی در اسلواکی، تحصیلات تکمیلی بالاترین درجه ی تحصیلات دانشگاهی در هر کشوری می باشد.

کشور اسلواکی نیز به عنوان کشوری اروپایی ، با داشتن دانشگاه های معتبر در سطح دنیا، انواع مختلفی از رشته ها را در مرحله ی تحصیلات تکمیلی برای دانشحویان ارائه می دهد .

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی

که البته تحصیل در این دانشگاه ها به دلیل برخورداری از کیفیت آموزشی و هزینه های نسبتا پایین، مورد توجه دانشجویان بین المللی نیز قرار گرفته ست و هر ساه تعداد افرادی که خواهان تحصیل در مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلواکی هستند، در حال افزایش می باشد.

طبق مقررات ، فرد دانشجو برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلواکی نیازمند ارائه دادن مدرک خاص زبان، گواهی اشتغال به تحصیل ندارد و میتواند در صورت پذیرش شدن در دانشگاه های این کشور، برای سایر دانشگاه های اروپایی در خواست انتقالی بدهد.

این امر در مورد تحصیلات تکمیلی در اسلواکی هم ، صدق می کند.

دوره ی کارشناسی ارشد به عنوان مرحله ی ابتدایی تحصیلات تکمیلی در اسلواکی در حدود 1 تا 2 سال زمان می برد. زبان آموزش این دوره ، زبان انگلیسی می باشد.

برای اخذ پذیرش در دوره ی فوق لیسانس این کشور، دانشجو باید در یک یا چند آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت نماید. که در صورت اخذ نمره ی قبولی در آن آزمون ها ، میتواند به این دوره ی تحصیلی راه یاید.

از دوره های تحصیلات تکمیلی اسلواکی ،مرحله ی بالاتر از ارشد ، ، مقطع دکتری در اسلواکی می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

 

دانشجویان در این مرحله نیز بایستی در آزمون های ورودی دانشگاه ها حائز نمره ی قابل قبولی بشوند.

تعلق گرفتن بورسیه های تحصیلی به دانشجویان مشغول به تحصیل در این دوره، یکی از مزایایی است که دانشجو را در زمینه ی پرداخت هزینه های مربوط به تحصیلش، حمایت می کند.

طول دوره ی تحصیلی در مقطع دکتری مابین 3 تا4 سال می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021