لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی : تحصیلات تکمیلی در اسلواکی، تحصیلات تکمیلی بالاترین درجه ی تحصیلات دانشگاهی در هر کشوری می باشد.

کشور اسلواکی نیز به عنوان کشوری اروپایی ، با داشتن دانشگاه های معتبر در سطح دنیا، انواع مختلفی از رشته ها را در مرحله ی تحصیلات تکمیلی برای دانشحویان ارائه می دهد .

تحصیلات تکمیلی در اسلواکی

که البته تحصیل در این دانشگاه ها به دلیل برخورداری از کیفیت آموزشی و هزینه های نسبتا پایین، مورد توجه دانشجویان بین المللی نیز قرار گرفته ست و هر ساه تعداد افرادی که خواهان تحصیل در مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلواکی هستند، iدر حال افزایش هم می باشد.

طبق مقررات ، فرد دانشجو برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلواکی نیازمند ارائه دادن مدرک خاص زبان، گواهی اشتغال به تحصیل ندارد و میتواند در صورت پذیرش شدن در دانشگاه های این کشور، برای سایر دانشگاه های اروپایی در خواست انتقالی بدهد.

این امر در مورد تحصیلات تکمیلی در اسلواکی هم ، صدق می کند.

دوره ی کارشناسی ارشد به عنوان مرحله ی ابتدایی تحصیلات تکمیلی در اسلواکی در حدود ۱ تا ۲ سال زمان می برد. زبان آموزش این دوره ، زبان انگلیسی می باشد.

برای اخذ پذیرش در دوره ی فوق لیسانس این کشور، برای ورود به دانشگاه فقط کافیست ریز نمرات قابل قبولی داشته باشید.تحصیلات تکمیلی در اسلواکی دارای مزایایی زیادی می باشد همچون هزینه های تحصیل بسیار کم و حضر در دانشگاه های معتبر جهانی

از دوره های تحصیلات تکمیلی اسلواکی ،مرحله ی بالاتر از ارشد ، ، مقطع دکتری در اسلواکی می باشد.

 

 

دانشجویان در این مرحله نیز بایستی در آزمون های ورودی دانشگاه ها حائز نمره ی قابل قبولی بشوند.پذیرش به صورت مستقیم با ارائه ی مدرک زبان و مقاله نیز امکان پذیر می باشد.

تعلق گرفتن بورسیه های تحصیلی به دانشجویان مشغول به تحصیل در این دوره، یکی از مزایایی است که دانشجو را در زمینه ی پرداخت هزینه های مربوط به تحصیلش، حمایت می کند.

طول دوره ی تحصیلی در مقطع دکتری مابین ۳ تا۴ سال می باشد.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021