لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

تحصیلات تکمیلی در آلمان

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

تحصیلات تکمیلی در آلمان

تحصیلات تکمیلی در آلمان

تحصیلات تکمیلی در آلمان به منظور گرفتن یک تصمیم گیری مناسب می باشد.

تحصیل در آلمان یکی از مقصدهای مهم تحصیلی برای ایرانی ها متقاضی تحصیل در قاره سبز است.

کیفیت بالای آموزشی در کنار فرصت های تحصیلی رایگان در آلمان، بستری را فراهم کرده است تا این کشور آلمانی زبان از اهداف بزرگ و در الویت ایرانی ها باشد.

در واقع یکی از مقاصد مهم برای ایرانیان اخذ مدرک از آلمان می باشد.

شاید هماهنگی فرهنگی و اجتماعی ایران با آلمان در زمان بعد از انقلاب موجب علاقه مندی بیشتر ایرانیان جهت تحصیل در آلمان شده است.

 

شرایط ورود به مراکز آموزشی آلمان

اگر فرد دارای مدرک دیپلم باشد یعنی ۱۲سال تحصیلی را گذرانده باشد نمی تواند وارد دانشگاه های آلمان شود زیرا باید مدرک قبولی در کنکور سراسری را داشته باشد تا اجازه ی اقدام به کالج را داشته باشد.

مدت زمان کالج در آلمان ۲ ترم است لازم به ذکر است که کالج ها فقط به زبان آلمانی است.

شخصی که در ایران لیسانس دانشگاه آزاد را دارد نمی تواند برای فوق لیسانس پیوسته اقدام کند مگر اینکه معدلش بالای ۱۷ باشد وگرنه الزاما باید جهت فوق لیسانس پیوسته اقدام کند.

 

تحصیلات-تکمیلی-در-المان

 

افرادی که مدرک لیسانس دارند می توانند جهت اخذ مدرک فوق لیسانس نیز اقدام نمایند. البته این موضوع بستگی به دانشگاه دارد زیرا سطح تحصیل آلمان در مقایسه با ایران یک سال جلوتر است.

البته هنگامی که مدارک تجصیلی به دانشگاه های آلمان فرستاده شود خود دانشگاه با توجه به ریز نمرات فرد تصمیم گیری می کند که فرد از چه ترمی شروع به تحصیل کند.

طول دوره ی کارشناسی در آلمان ۳ سال است و شهریه به صورت سالیانه از۵۰۰ تا۶۵۰ یورو می باشد. زمان شروع تحصیل در آلمان از ماه های بهمن و شهریور می باشد.

بیمه در طول تحصیل در آلمان ۳۰۰ یورو در هر شش ماه است و هزینه ی خورد و خوراک به صورت ماهیانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو است.

تحصیلات تکمیلی در آلمانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 8Rating: 5.0تحصیلات تکمیلی در آلمان - تحصیل در آلمان - شرایط تحصیل در آلمان - بورسیه تحصیلی آلمانتحصیلات تکمیلی در آلمان : داشتن اطلاعات تکمیلی تحصیل در آلمان به شما در اتخاذ یک تصمیم درست یاری خواهد کرد. تحصیل در آلمان یکی از مقاصد بسیار مهم تحصیلی برای ایرانیان متقاضی تحصیل در قاره سبز است. کیفیت بالای آموزشی در کنار فرصت های تحصیلی رایگان در آلمان، بستری را فراهم کرده است تا این کشور آلمانی زبان، حتی ....تحصیلات تکمیلی در آلمان
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021