لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور
بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور، رشته ی مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های پر متقاضی می باشد که هر ساله دانشجویان زیادی از این رشته برای تحصیل وارد کشور های مختلف می شوند.

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور

شهریه ی رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور معمولا بالا بوده و دانشجویان بیشتر به دنبال کشور هایی هستند که بتوانند در این رشته بورسیه تحصیلی کسب کنند. در این متن بورسیه های  تحصیلی کامپیوتر را در چند کشور مورد بررسی قرار می دهیم.

بورسیه مهندسی کامپیوتر در ایتالیا

در کشور ایتالیا بورسیه های تحصیلی یا از سوی دولت داده می شود و یا خود موسسه و دانشگاه این بورسیه را در اختیار دانشجو قرار می دهد اما برای دریافت این بورسیه دانشجو باید شرایط و مدارک مورد نیاز را دارا باشد.
در صورت دارا بودن مدارک تحصیلی مورد نیاز در صورت اخذ بورسیه به راحتی می توانید شهریه های دانشگاهی مهندسی کامپیوتر را تا ۸۰ درصد کاهش دهید. شرایط دریافت بورسیه ی تحصیلی در رشته ی مهندسی کامپیوتر در ایتالیا شامل سن حداقل ۱۶ و حداکثر ۳۵ سال، ارائه ی مدرک تحصیلی، گواهی شرایط نامناسب مالی و ویزای تحصیلی ایتالیا می باشد.
همچنین سایر مدارک لازم برای دریافت بورسیه ی مهندسی کامپیوتر شامل ترجمه مدارک شناسایی، فیش حقوقی سرپرست خانواده و اجاره نامه است. مبلغ بورسیه تحصیلی مهندسی کامپیوتر در حدود ۳۰۰۰ تا ۵۲۰۰ یورو می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

بورسیه مهندسی کامپیوتر در روسیه

از شرایط مهم دریافت بورسیه مهندسی کامپیوتر در روسیه تحصیل یک مقطع دانشگاهی در کشور روسیه با نمرات عالی می باشد.
همچنین دانشجوی این رشته زمانی می تواند موفق به دریافت بورسیه شود که دارای معدل بالای ۱۴ بوده و حداکثر سن ۳۵ سال را دارا باشند.
دانشگاه سن پترز بورگ در ارائه ی این بورسیه بسیار معروف می باشد. میزان بورسیه های تحصیلی در کشور روسیه ۷۵۰۰۰ روبل یا ۵ میلیون تومان می باشد. بورسیه ی دولتی مهندسی روسیه به این صورت است که علاوه بر تامین مخارج مسکن و شهریه ی دانشجو مبلغ ۲۰ دلار نیز بابت هزینه ی نگهداری از مسکن به دانشجو  پرداخت می شود.

بورسیه تحصیلی مهندسی کامپیوتر در استرالیا

برای دریافت بورسیه ی مهندسی کامپیوتر شما باید دارای رزومه ای کامل، مدرک تحصیلی با معدلی بسیار بالا، قبولی در دانشگاه های درجه ۱ و همچنین مدرک زبان و مقاله ی معتبر باشید. شرایط دریافت بورسیه در این کشور اندکی دشوار می باشد.
برای دریافت بورسیه دولتی در استرالیا باید دارای سابقه ی تحصیلی بسیار عالی باشید اما یک نوع بورسیه دیگر نیز وجود دارد که بورسیه ی تحقیقی نام دارد در صورت دریافت این بورسیه با تز پیشنهادی دانشگاه شانس خود را برای دریافت بورسیه مهندی کامپیوتر افزایش دهید.

بورسیه مهندسی کامپیوتر در هلند

در کشور هلند بورسیه ها در قالب کمک هزینه می باشند. برای اخذ بورسیه مهندسی کامپیوتر هلند فرد باید تابعیت کشور ایران را دارا  باشد علاوه بر ان باید دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر در خارج از هلند باشد.
دارا بودن مدرک زبان، پاسپورت، انگیزه نامه و توصیه نامه به همراه رزومه  ی تحصیلی در دریافت بورسیه مهندسی کامپیوتر هلند الزامی است. شهریه ی هلند در حالت عادی بین ۱۹۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو در سال است که در صورت دریافت بورسیه تحصیلی به ۱۰۰۰ یورو کاهش پیدا می کند.
بورسیه کامپیوتر در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 17Rating: 5.0بورسیه کامپیوتر - بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور - مهندسی کامچیوتر در خارج تز کشوربورسیه کامپیوتر : تحصیل در رشته ی کامپیوتر در چه کشور هایی بهتر است؟ دانشگاههای برتر برای تحصیل مهندسی کامپیوتر کدامند؟ مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور یک رشته ای است که ۳ رشته ی الکترونیک، برق و علوم کامپیوت....بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. Amir گفت:

  سلام وقت بخیر آیا کسی که بورسیه گرفته مثلا در کشور آلمان اسپانیا یا تریک یا روسیه میتونه کار کنه و برای خانواده ش پول بفرسته مشکلی برای انتقال پول نداره

 2. ابراهیم حقی گفت:

  سلام، من که اطلاع کاملی ندارم اما به گمونم ایتالیا وقتی بورسیه بهت میده اجازه‌ی کار دانشجویی هم از میگیره یا به نسبت کم میکنه

 3. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید چه آیا اگر بورسیه آمریکا شویم خطر نا امنی مارا تحدید
  می کند خیر

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021