لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور
بورسیه کامپیوتر در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 17Rating: 5.0بورسیه کامپیوتر - بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور - مهندسی کامچیوتر در خارج تز کشوربورسیه کامپیوتر : تحصیل در رشته ی کامپیوتر در چه کشور هایی بهتر است؟ دانشگاههای برتر برای تحصیل مهندسی کامپیوتر کدامند؟ مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور یک رشته ای است که ۳ رشته ی الکترونیک، برق و علوم کامپیوت....بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور
بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور، رشته ی مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های پر متقاضی می باشد که هر ساله دانشجویان زیادی از این رشته برای تحصیل وارد کشور های مختلف می شوند.

بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور

شهریه ی رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور معمولا بالا بوده و دانشجویان بیشتر به دنبال کشور هایی هستند که بتوانند در این رشته بورسیه تحصیلی کسب کنند. در این متن بورسیه های  تحصیلی کامپیوتر را در چند کشور مورد بررسی قرار می دهیم.

بورسیه مهندسی کامپیوتر در ایتالیا

در کشور ایتالیا بورسیه های تحصیلی یا از سوی دولت داده می شود و یا خود موسسه و دانشگاه این بورسیه را در اختیار دانشجو قرار می دهد اما برای دریافت این بورسیه دانشجو باید شرایط و مدارک مورد نیاز را دارا باشد.
در صورت دارا بودن مدارک تحصیلی مورد نیاز در صورت اخذ بورسیه به راحتی می توانید شهریه های دانشگاهی مهندسی کامپیوتر را تا 80 درصد کاهش دهید. شرایط دریافت بورسیه ی تحصیلی در رشته ی مهندسی کامپیوتر در ایتالیا شامل سن حداقل 16 و حداکثر 35 سال، ارائه ی مدرک تحصیلی، گواهی شرایط نامناسب مالی و ویزای تحصیلی ایتالیا می باشد.
همچنین سایر مدارک لازم برای دریافت بورسیه ی مهندسی کامپیوتر شامل ترجمه مدارک شناسایی، فیش حقوقی سرپرست خانواده و اجاره نامه است. مبلغ بورسیه تحصیلی مهندسی کامپیوتر در حدود 3000 تا 5200 یورو می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بورسیه مهندسی کامپیوتر در روسیه

از شرایط مهم دریافت بورسیه مهندسی کامپیوتر در روسیه تحصیل یک مقطع دانشگاهی در کشور روسیه با نمرات عالی می باشد.
همچنین دانشجوی این رشته زمانی می تواند موفق به دریافت بورسیه شود که دارای معدل بالای 14 بوده و حداکثر سن 35 سال را دارا باشند.
دانشگاه سن پترز بورگ در ارائه ی این بورسیه بسیار معروف می باشد. میزان بورسیه های تحصیلی در کشور روسیه 75000 روبل یا 5 میلیون تومان می باشد. بورسیه ی دولتی مهندسی روسیه به این صورت است که علاوه بر تامین مخارج مسکن و شهریه ی دانشجو مبلغ 20 دلار نیز بابت هزینه ی نگهداری از مسکن به دانشجو  پرداخت می شود.

بورسیه تحصیلی مهندسی کامپیوتر در استرالیا

برای دریافت بورسیه ی مهندسی کامپیوتر شما باید دارای رزومه ای کامل، مدرک تحصیلی با معدلی بسیار بالا، قبولی در دانشگاه های درجه 1 و همچنین مدرک زبان و مقاله ی معتبر باشید. شرایط دریافت بورسیه در این کشور اندکی دشوار می باشد.
برای دریافت بورسیه دولتی در استرالیا باید دارای سابقه ی تحصیلی بسیار عالی باشید اما یک نوع بورسیه دیگر نیز وجود دارد که بورسیه ی تحقیقی نام دارد در صورت دریافت این بورسیه با تز پیشنهادی دانشگاه شانس خود را برای دریافت بورسیه مهندی کامپیوتر افزایش دهید.

بورسیه مهندسی کامپیوتر در هلند

در کشور هلند بورسیه ها در قالب کمک هزینه می باشند. برای اخذ بورسیه مهندسی کامپیوتر هلند فرد باید تابعیت کشور ایران را دارا  باشد علاوه بر ان باید دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر در خارج از هلند باشد.
دارا بودن مدرک زبان، پاسپورت، انگیزه نامه و توصیه نامه به همراه رزومه  ی تحصیلی در دریافت بورسیه مهندسی کامپیوتر هلند الزامی است. شهریه ی هلند در حالت عادی بین 1900 تا 10000 یورو در سال است که در صورت دریافت بورسیه تحصیلی به 1000 یورو کاهش پیدا می کند.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

81 پاسخ به “بورسیه کامپیوتر در خارج از کشور”

 1. Avatar زینب گفت:

  سلام من 18 سالم و امسال کنکور کامپیوتر می دهم (فنی و حرفه ای از مدرسه نمونه دولتی )معدل هم بالای 18 هست و اینکه خیلی از کار های کامپیوتر دارم
  من چه جوری میتونم زبان انگلیسیم خوب نیست رو زبان ترکی استانبلی دارم کار میکنم
  و اینکه چه جوری میتونم بورسیه ترکیه برای تحصیل یا کار بگیرم

  • Avatar Saya Daniali گفت:

   سلام در دانشگاه های دولتی تحصیل کرده در کنار تحصیل کار هم میکنید برای مشاوره تماس بگیرید

 2. Avatar محمد مهدی گفت:

  سلام من ۱۵ سالمه به زبان برنامه نویسی پایتون مسلطم و php & asp هم میخوام یاد بکیرم زبان هم میرم شنیدم تحصیل در آلمان رایگان هست بدون بورسیه شدن میتونم بعد از کنکور برم یا خیر بعد برگه پایان خدمت هم لازم هست یا خیر
  بعد به نظر شما کدوم کشور بهتره (آلمان_روسیه_استرالیا_کانادا)

  • Avatar Saya Daniali گفت:

   سلام با در نظر گرفتن هزینه های المان این کشور براتون مناسب است نیازی به پایان خدمت هم نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021