لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

بورسیه موسیقی در خارج از کشور

بورسیه موسیقی
بورسیه موسیقی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 18Rating: 5.0بورسیه موسیقی : دو گونه مدرسه موسيقی در اروپا وجود دارد که اگر کسی بخواهد نوازنده(کلاسیک، فولک یا مدرن) يا خواننده (کلاسیک، فولک یا مدرن) رهبر ارکستر، آهنگساز، منتقد ... ديگری poly technik یا hochschule(در آلمان و اتريش) در ديگر کشورها مدرسيه عالی موسيقی است..بورسیه موسیقی در خارج از کشور

رشته ی موسیقی از جمله رشته های هنری می باشد که دارای طرفداران بسیاری برای کسب تخصص در دوره های مختلف آن می باشد. کشورهایی در دنیا هستند که شنیدن لفظ موسیقی نام آن ها را در ذهن تداعی می کند. نکته ی مهم این کشورها این است که، دوره های تخصصی در این رشته را برای دانشجویان در دانشگاه های مختلف برگزار می کنند. طبیعتا موضوع مهمی که در راستای تحصیل در این کشورها برای دانشجو مطرح می شود، تامین هزینه های مالی دوران تحصیل می باشد. دانشگاه های مذکور در رابطه با همین موضوع تدابیری را اندیشیده اند و برای تامین هزینه های مالی دانشجویان بین المللی با اختصاص انواع بورسیه ها آن ها را تحت حمایت مالی قرار می دهند. در این متن ما به موضوع بورسیه موسیقی در خارج از کشور در دانشگاه های کشورهای معروف در این رشته پرداخته ایم.

بورسیه موسیقی در دانشگاه های فرانسه:

تحصیل در رشته ی موسیقی در دانشگاه های فرانسه از زمان های دور دارای اعتبار و شهرت جهانی بوده است. دانشجویان این رشته می توانند انواع بورسیه موسیقی در خارج از کشور را از دانشگاه های فرانسه دریافت کنند که چندی از آن ها عبارتند از:

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

بورسیه موسیقی در دانشگاه های اتریش

چنان چه دانشجو دارای پیشینه ی قوی علمی و معدل بالا در دوره های قبلی تحصیل باشد می تواند از بورسیه ی ۶۵۰ تا ۸۰۰ یورویی ماهانه برای دوره ی فوق لیسانس و ۲۰۰۰ یورویی برای مقطع دکتری به مدت ۳ ماه تحصیلی در دانشگاه های اتریش برخوردار شود.

بورسیه ی موسیقی در دانشگاه های ایتالیا

دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های ایتالیا می توانند سه نوع بورسیه را در ایام تحصیلشان با داشتن شرایطی دریافت کنند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “بورسیه موسیقی در خارج از کشور”

  1. Avatar محمد گفت:

    سلام.بورسیه بزای کارشناسی وجود نداره که مستقیم. از دیپلیم بریم به دانشگاه های خارج

    • Avatar Parima Korourinia گفت:

      سلام.می توانید برای کشورهای تحصیل رایگان اپلای کنید.با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021