لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور

بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور
بورسیه مهندسی برق در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 14Rating: 5.0بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور - بورسیه مهندسی برق - شرایط تحصیلی مهندسی برقبورسیه مهندسی برق : اکثر مهندسان برق در کانادا که دارای مجوز مهندس حرفه ای (P.Eng) از نظام مهندسی یکی از استان های کانادا هستند، می توانند در اکثر بازارهای کانادایی کار خود را با حقوق 70,000 دلار در سال شروع کنند. به جز استان کبک که در آن حقوق مهندسان برق به طور قابل توجهی پایین تر از میانگین حقوق کل کشور است....بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور
بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور : رشته ی مهندسی برق یک رشته ی پر درآمد و پر طرفدار می باشد. افرادی که در این رشته تحصیل می کنند معمولا علاقه مند به گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی و اخذ مدرک از دانشگاه های معتبر در کشور های مختلف می باشند.

بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور

برای تحصیل در خارج از کشور بیشتر افراد به دنبال اخذ بورسیه در این رشته هستند بنابراین می بایست از شرایط اخذ بورسیه در کشور مورد نظر مطلع باشند.

بورسیه مهندسی برق در ایتالیا

بورسیه مهندسی برق در ایتالیا معمولا به سه صورت است. اولین بورسیه مهندسی برق بورسیه ۳ هزار یورویی می باشد. این بورسیه تمامی هزینه های تحصیلی و زندگی را پوشش می دهد. بورسیه بعدی بورسیه ۵ هزار یورویی می باشد که علاوه بر پرداخت شهریه دانشجو می تواند قسمتی از آن را نیز پس انداز کند.
بورسیه دیگر بورسیه ۱۳ هزار و ۴۰۰ یورویی است که فقط به دانشجوی دکتری مهندسی برق اعطا می شود. شما می توانید در صورتی که دارای سابقه ی تحصیلی بالایی هستید همزمان با پذیرش دانشگاهی، بورسیه مهندسی برق را نیز دریافت نمایید و برای به دست آوردن آن اقدام کنید.
برای دریافت بورسیه می بایست مدارک نظیر فیش حقوقی پدر و اجاره نامه را ارائه دهید.

بورسیه مهندسی برق در انگلستان

دانشگاه کمبریج یک دانشگاه عالی در تحصیل رشته مهندسی برق می باشد. این دانشگاه برای تحصیل در این رشته بورسیه مهندسی برق را نیز ارائه می دهد. برای دریافت بورسیه تحصیلی مهندسی برق می بایست دارای پذیرش از دانشگاه انگلستان باشید.
همچنین شما می توانید با  دریافت این بورسیه تمامی هزینه های ناشی از شهریه مهندسی برق و هزینه های زندگی در این کشور را پوشش دهید. مبلغ دریافتی بورسیه مهندسی برق در این کشور ۳۵۰۰۰ پوند می باشد.
برای دریافت این بورسیه می بایست مقیم کشور ایران باشید و تابعیت ایرانی داشته باشید. شما نیازمند یک انگیزه نامه با مضمون هدف از دریافت بورسیه تحصیلی مهندسی برق نیز هستید.

بورسیه مهندسی برق در استرالیا

برای دریافت بورسیه مهندسی برق در استرالیا باید دارای شرایط تحصیلی خوبی باشید این بورسیه ها  در این کشور ممکن است از سمت دولت و یا دانشگاه باشد. بورسیه مهندسی برق در استرالیا بنا بر شرایط تحصیلی دانشجو، ممکن است تمام هزینه های زندگی را شامل شود و یا فقط شامل هزینه های تحصیلی فرد گردد.
بورسیه معمول برای دانشجویان ایرانی بورسیه ای پی ار اس (PRS) می باشد که معمولا خاص دانشجویان دکتری بوده و هزینه های تحصیلی و بیمه را شامل می شود.

بورسیه مهندسی برق در کانادا

دولت کانادا برای جذب دانشجویان مهندسی برق بورسیه های گوناگونی را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق تحقیق و پژوهش در این کشور موفق به اخذ بورسیه تحصیلی در رشته های گوناگون اعم از مهندسی برق شوید.
به طور مثال وقتی شما در مورد کشور کانادا تحقیقات و یا طرحی انجام دهید بورسیه تحصیلی به شما اهدا می شود. دانشگاه انتاریو یک دانشگاه معتبر در این زمینه می باشد که به دانشجویانی که دارای معدل خوب هستند، بورسیه ارائه می دهد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

70 پاسخ به “بورسیه مهندسی برق در خارج از کشور”

 1. Avatar فاطمه گفت:

  سلام‌.ترم آخر رشته برق از دانشگاه سیستان با معدل ۱۴ هستم امکان دریافت بورس در دانشگاهایی اروپایی رو دارم؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله هم می توانیم برای کشورهای تحصیل رایگان اپلای کنیم هم کشورهای دیگری که بورسیه می دهند. تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 2. Avatar فاطمه گفت:

  سلام .من ترم آخر برق در مقطع لیسانس از دانشگاه دولتی سیستان با معدل ۱۴هستم میخواستم ببینم امکان دریافت تحصیل رایگان در یک دانشگاه اروپایی رو دارم؟

 3. Avatar نرگس گفت:

  سلام من مهندسی برق قدرت دانشگاه چمران اهواز با معدل ۱۴٫۵ دارم
  به علاوه فوق دیپلم کامپیوتر دانشگاه چمران با معدل ۱۷٫۵ دارم
  میخواستم بدونم کجا میتونم برا ارشد تحصیل رایگان اپلای کنم؟ب زبان انگلیسی

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.می توانید برای اتریش آلمان و یا ایتالیا همراه با بورسیه برای شما اپلای کنیم تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 4. Avatar نگار گفت:

  سلام من معدل ۱۵.۸۰در مقطع کارشناسی دانشگاه صنعتی کرمانشاه و ارشد ۱۷.۹۰دانشگاه رازی مهندسی برق مخابرات هستم امکان دریافت بورسیه در مقطع دکتری را دارم؟ اگر هست کدام دانشگاه؟

 5. Avatar Hanieh گفت:

  سلام، من دانشجوی ترم ۴ برق ازدانشگاه سراسری با معدل نزدیک به ۱۴ هستم، میخواستم بدونم، میشه تو همین مقطع لیسانس بورسیه تحصیلی از کشور های اروپایی گرفت؟ و یه سوال دیگه اینکه اگه قبول کنن دانشگاه هاشون تو چه سطحی میشه؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.باید سعی کنید حداقل معدلتان بالای ۱۵ شود.برای کشورهای تحصیل رایگان می توان اپلای کرد.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 6. Avatar اشکان سلیمی گفت:

  من دکتری رشته برق هستم.میخواستم ببینم تو کانادا شغل خوب و با درامد بالا میتونم پیدا کنم؟

 7. Avatar ... گفت:

  سلام من دانشجوی ارشد برق قدرت دانشگاه خواجه نصیر طوسی با معدل ١۴ هستم میخواستم ببینم امکان اپلی و گرفتن فاند از سوئد یا کشور های مشابه رو با مدرک ایلتس دارم؟

 8. Avatar علی گفت:

  سلام من دانشجوی ترم چهارم کاردانی الکترونیک با معدل ۱۷ هستم و می خواهم برای کارشناسی و ارشد در همین حوزه در دانشگاهی معتبر و در خارج کشور با بورسیه کامل ادامه تحصیل دهم و به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارم-می خواهم بدانم دانشگاهی هست که بتوانم در آن هم مسلط به زبان انگلیسی شوم و هم بورسیه کامل تحصیلی دریافت کنم؟ کدام دانشگاه و در کدام کشور ها؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.در مقطع ارشد بورسیه زیادی ارائه نمیشود. ولی می توانید از کشورهایی که تحصیل رایگان دارند استفاده کنید که یا باید مدرک زبان همان کشور را بگیرید و یا آیلتس ۶٫۵ داشته باشید.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 9. Avatar امیرحسین حیدرزاده گفت:

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای رشته برق رو دارم با معدل ۱۹ میخواستم بدونم بورسیه میشم یا مدرک بالاتر میخواد و اینکه مدرک فنی و حرفه ای رو بورسیه میکنن؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.مدرک ۱۲ ساله لازم است برای اپلای. امکان استفاده از شرایط کشورهای تحصیل رایگان برای شما هست.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 10. Avatar محمد گفت:

  سلام
  من دانشجوی ترم ۳ کارشناسی در دانشگاه فنی شیراز هستم،معدلم حدود ۱۶ هست در کدوم کشور ها امکان تحصیل دارم،روسیه هم امکان داره؟ همچنین مخارج من حدودا چقدر میشه؟
  اونجا میتونم کسب درآمد کنم برای معیشت؟
  باتشکر

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام. ما می توانیم برای کشورهای تحصیل رایگان برای شما اپلای کنیم و یا کشورهایی مانند ایتالیا همراه با بورس تحصیلی.ضمنا شما اجازه کار دارید که می توانید با حقوق خود هزینه هایتان را پوشش دهید.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 11. Avatar علی اصغر حافظی قهستانی گفت:

  سلام من دانشجوی ترم چهار کاردانی برق هستم با معدل حدود ۱۵ آیا شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی را دارم یا نه ؟؟؟؟؟ چجوری باید اقدام کنم ؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.امکان اخذ پذیرش از کشورهایی که تحصیل رایگان دارند وجود دارد.باید برای مقطع کارشناسی اپلای کنیم.۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید.

 12. Avatar امیرحسین حیدری گفت:

  سلام.بنده هنرجوی هنرستان آیت الله خامنه ای با معدل۱۷/۳۶فارع التحصیل سوم.می خواستم بدونم برای تحصیل در مقطع کارشناسی می تونم بورسیه تحصیلی برای خارج اقدام کنم.مرسی خداحافظ

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.با دیپلم ۱۲ ساله برای شما اپلای میکنیم. لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 13. Avatar رها گفت:

  سلام من به تازگی کارشناسیم رو با معدل ۱۷٫۴۴از دانشگاه مازندران تمام کردم. و برای ارشد هم قبولیم در یکی از دانشگاه های تهران حتمی هست. میخواستم بدونم اگر بخوام از بورسیه ی دکتری دوسال اینده استفاده کنم از کی باید اقدام کنم؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.باید رشته های لیسانس و ارشد شما مرتبط ، معدلتان بالای ۱۶باشد،آیلتس ۶٫۵ و مقاله isi داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 14. Avatar امير گفت:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته برق مخابرات سیستم از دانشگاه ملی با معدل ١٨/۶۶ و دارای یک مقاله isc هستم اما هیچ مدرک زبانی ندارم خواستم ببینم امکان گرفتن بورسیه در کشور کانادا رو دارم یا خیر؟

 15. Avatar پيام گفت:

  سلام من دانشجوی دکترا رشته مهندسی برق قدرت با ١٣ سال سابقه کار هستم ، میخراستم بدونم برای کدوم کشور اقدام به کار کنم در ضمن مدرک زبان هم ندارم..همچنین ۵ مقاله isc رو دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021