لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور

بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور
بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 19Rating: 5.0بورسیه فیزیوتراپی - بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور - شرایط تحصیل در رشته فیزیوتراپیبورسیه فیزیوتراپی : 21 ژانويه 2018 ... 14 برنامه آموزشی جهت تحصیل فیزیوتراپی در کانادا وجود دارد. تمام این برنامه ها در مقطع کارشناسی ارشد از 24 تا 30 ماه طول می کشد و فرد برای پذیرش باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشد.متقاضیان بین المللی برای ارزشیابی مدرک کارشناسی خود باید به ...بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور
بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور، اختصاص بورسیه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور یکی از مهم ترین دلایل انتخاب دانشگاه ها برای تحصیل البته در رده ی بعد از اعتبار دانشگاه مد نظر برای دانشجو می باشد.

بورسیه فیزیوتراپی در خارج از کشور

به دلیل اهمیت این موضوع مطلب پیش رو را به بررسی بورسیه های تحصیلی در 4 کشور به نام در زمینه ی دانش پزشکی اختصاص داده ایم.

بورسیه ی فیزیوتراپی در دانشگاه های مجارستان

دانشگاه های پزشکی مجارستان به عنوان دانشگاه های معتبر در نزد وزارت علوم ایران به عنوان مقصدی برای دانشجویان رشته ی فیزیوتراپی مطرح شده است. این دانشجویان می توانند از انواع بورسیه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور در دانشگاه های مجارستان برخوردار باشند به شرط این که دارای معدل بالا، وضعیت تحصیلی مورد قبول داشتن مهارت در زبان انگلیسی و… باشند.
در این نوع بورسیه علاوه بر این که دانشجو از پرداخت شهریه معاف می شود، کمک هزینه ای به میزان 130 یورو تا 12 ماه برای دوره های لیسانس و فوق لیسانس و 325 یورو برای دوره ی دکتری تا 12 ماه یا تا پایان تحصیل برخوردار خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بورسیه ی  فیزیوتراپی در دانشگاه های مالزی

دانشجویان برای برخورداری از بورسیه های تحصیلی نباید سن بالای 40 سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالای 45 سال برای دوره ی دکتری داشته باشند. همچنین داشتن نمرات قابل قبول در مدارک زبان نیز به عنوان شزط مطرح شده است.  برای دوره ی دکتری داشتن مقاله، کتاب، ثبت اختراع و … جز واجبات می باشد.
سلامت جسمی،  نوشتن پروپزال در رابطه با رشته ی تحصیلی در مالزی، و اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور به عنوان پیش شرط های اختصاص شهریه در این کشور مطرح می باشد. دانشجویان در صورت برخورداری از بورسیه ی فیزیوتراپی از دانشگاه های مالزی، علاوه بر دریافت تمام هزینه های تحصیلی، هزینه ی بلیط سفر، بیمه ی درمانی، هزینه ی پایان نامه، کمک های مالی، هزینه ی کتاب، هزینه ی سفرهای داخلی و ویزا و… را از دانشگاه های این کشور دریافت خواهند کرد.

بورسیه ی فیزیوتراپی در دانشگاه های کانادا

بورسیه ی  grants و bursaries : در زمان نیاز مالی دانشجو بدو در نظر داشتن رتبه ی علمی او پرداخت می شود.
بورسیه ی ترودو: صرفا دانشجویان دوره ی دکتری را تحت حمایت قرار می دهد.
بورسیه ی وزارت خارجه کانادا: به 900 دانشجوی بین الملل پرداخت خواهد شد.
بورسیه ی fellowship : با در نظر گرفتن معدل و توان علمی دانشجو به وی پرداخت می شود که در اختصاص آن، به مقاله های دانشجو و نمره زبان انگلیسی و GRA  دانشجو توجه می شود.

بورسیه ی فیزیوتراپی در دانشگاه های هند:

دانشجویان زیادی برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی روانه ی دانشگاه های هند می شوند که می توانند تحت پوشش بورسیه های مختلف قرار بگیرند. انواع بورسیه های تحصیلی در هند عبارتند از:
بورسیه ی بر اساس شایستگی: به دانشجویان دارای دستاوردهای علمی تعلق خواهد گرفت.
بورسیه ی موارد جزیی: برای تامین برخی هزینه های تحصیلی مانند شهریه یا قسمتی از آن، خرید کتاب و ملزومات تحصیلی، و… به صورت جزیی پرداخت می شود.
بورسیه ی تحصیلی در صورت نیاز: این بورسیه به دانشجویانی که توان اقتصادی پایینی دارند پرداخت می شود که در اختصاص آن، عواملی مانند درآمد خانواده، هزینه های زندگی، تعداد فرزندان مشغول به تحصیل در خانواد ه و …. مد نظر قرار می گیرد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021