لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور

شرایط سنی تحصیل در خارج
بورسیه زبان شناسی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 17Rating: 5.0بورسیه زبان شناسی - بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور - شرایط تحصیل در رشته زبان شناسیبورسیه زبان شناسی : بورسیه تحصیل و کار رشته زبانشناسی در صورت داشتن رزومه قوی تحصیلی و کاری در این کشور امکان پذیر است. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط بورسیه رشته زبانشناسی در خارج از کشور با موسسه لگال اپلای تماس حاصل فرمایید. در صورت اخذ بورسیه تحصیلی شما میتوانید از تحصیل رایگان ....بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور
بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور، رشته ی زبان شناسی یک رشته ای است که دارای متقاضیان کمتری نسبت به سایر رشته های می باشد.

بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور

بیشتر افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند، علاقه مندند تحصیلات تکمیلی خود را در خارج از کشور بگذرانند. تحصیل در رشته ی زبان شناسی در خارج از کشور کم هزینه تر از رشته های دیگر است اما عده ای به دنبال دریافت بورسیه این رشته در کشور های گوناگون هستند.

بورسیه ی رشته ی زبان شناسی در اتریش

کشور اتریش به دلیل شرایط راحت دریافت بورسیه ی تحصیلی متقاضیان زیادی در رشته ی زبان شناسی دارا می باشد.
برای دریافت بورسیه ی زبان شناسی در دانشگاه های اتریش نیازی به مدرک زبان نیست اما می بایست شخص دانش زبانی داشته باشد. نکته ی بسیار پر اهمیت در بالا بردن شانس دریافت بورسیه تحصیلی اتریش دارای بودن معدل و نمرات عالی می باشد.
بورسیه های تحصیلی زبان شناسی در اتریش شامل هزینه های شهریه، هزینه های زندگی، هزینه های سفر و هزینه های بیمه نیز می شود. فرد برای دریافت بورسیه علاوه بر شرایط گفته شده باید دارای رزومه ی تحصیلی، پاسپورت، ریز نمرات و دانش انگلیسی نیز باشد. با دریافت بورسیه ی تحصیلی کشور اتریش می توانید به راحتی 100 درصد و در مواقعی 50 درصد از آن را پرداخت نمایید.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بورسیه زبان شناسی در انگلستان

در کشور انگلستان دانشجویان رشته ی زبان شناسی می توانند از یک بورسیه ی عالی به نام چونینگ برخوردار شوند این نوع بورسیه معمولا برای دانشجویان مقطع لیسانس و یا تحصیلات تکمیلی طراحی شده است. مدت زمان اعتبار این بورسیه در حدود 1 سال می باشد .
برای دریافت این بورسیه ی تحصیلی در رشته ی زبان شناسی می بایست شرایطی را دارا باشید که شامل: تابعیت ایرانی، بازگشت به کشور خود پس از 2 سال بعد از دریافت بورسیه، ارائه ی مدرک تحصیلی لیسانس، 2 سال سابقه ی کار و دارا بودن مدرک زبان می باشد. این بورسیه در کشور انگلستان از اعتبار بالایی در رشته ی زبان شناسی دارا بوده و تقریبا تمام شهریه ی تحصیلی را پوشش می دهد.

بورسیه زبان شناسی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا در رشته ی زبان شناسی معمولا دارای بورسیه های تحصیلی متفاوتی می باشد. بورسیه ی زبان شناسی ممکن است در قالب بورسیه یا کمک هزینه به دانشجو ارائه داده شود. همچنین بورسیه می توان در قالب تحقیق برای دانشکده نیز باشد. به این صورت که با ارائه ی موضوع پیشنهادی دانشگاه بورسیه دریافت می کنید. مبلغ بورسیه کانادا در حدود 50 هزار دلار برای دانشجویان بین المللی است. برای دریافت بورسیه کانادا می بایست دارای مدرک دیپلم، ریز نمرات و رزومه ی تحصیلی عالی باشید.

بورسیه زبان شناسی ترکیه

دریافت بورسیه ی تحصیلی زبان شناسی در کشور ترکیه نیازمند شرایطی خاص می باشد. برای اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه شما باید در این کشور یک مقطع را گذرانده باشید. همچنین اگر برای بورسیه کارشناسی ارشد اقدام کرده اید باید مقطع لیسانس را کامل تمام کرده باشید. معدل لازم برای دریافت بورسیه بالای 14 می باشد و سن فرد نیز باید بالای 25 سال باشد. دریافت بورسیه ی تحصیلی زبان شناسی به مبلغ 280 الی 565 دلار به صورت ماهیانه بوده که شامل تمام هزینه های زندگی می باشد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

41 پاسخ به “بورسیه زبان شناسی در خارج از کشور”

  1. Avatar نیوشا گفت:

    سلام من ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم. می خوام بدونم سوئد برای دکتری زبانشناسی میتونم اقدام کنم؟

    • کارشناس 102 کارشناس 102 گفت:

      لطفا تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان موسسه بهره ببرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021