لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه ریاضی در خارج از کشور

بورسیه ریاضی در خارج از کشور
بورسیه ریاضی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 14Rating: 5.0بورسیه ریاضی در خارج از کشور - بورسیه ریاضی - تحصیل ریاضی در امریکا - رشته ریاضیبورسیه ریاضی : افرادی که متقاضی تحصیل در خارج از کشور هستند، همواره برای پوشش برخی از هزینه های خود در کشور مقصد و در طول دوران زندگی دانشجویی، تلاش دارند تا بورسیه و کمک هزینه تحصیلی را از دانشگاه دریافت کنند. مطلب امروز می کوشد تا فرصت های بورسیه متنوعی را برای متقاضیان تحصیل در کشور آلمان ارائه کند...بورسیه ریاضی در خارج از کشور
بورسیه ریاضی در خارج از کشور : گرایش های رشته ی ریاضی معمولا پر هزینه می باشند و افراد نیز برای پیشرفت و تلقی بیشتر معمولا تصمیم به ادامه تحصیل ریاضی و یا گرایش های آن در خارج از کشور می گیرند.

بورسیه ریاضی در خارج از کشور

باید دانست که این رشته در خارج از کشور پر هزینه بوده و برای تحصیل در آن می بایست بتوانید شامل بورسیه های تحصیلی شده و برای گرفتن آن اقدام کنید. در این راستا متن زیر متقاضیان محترم را با برخی بورسیه های تحصیلی در برخی دانشگاههای کشور های معتبر دنیا در امر تحصیل آشنا می کند.

بورسیه ریاضی در آلمان

کشور آلمان به عنوان یک کشور با سیستم اموزشی عالی در رشته ی ریاضی می باشد. این کشور برای دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند بورسیه هایی را ارائه می دهد اما دریافت این بورسیه ها نیازمند شرایطی می باشد.
یکی از این شرایط دارا بودن مدرک زبان ایلتس یا تافل می باشد. دریافت بورسیه ریاضی در کشور آلمان به گونه ای است که از دانشجو شهریه ای به عنوان تحصیل در دانشگاه دریافت نمی شود اما فرد می بایست هزینه های مربوط به زندگی خود در این کشور را پرداخت نماید.
برای استفاده از بورسیه ریاضی فرد باید 2 سال تجربه ی کاری داشته باشد. مهلت درخواست بورسیه ی تحصیلی در 31 اوت در هر سال می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بورسیه ریاضی در آمریکا

کشور آمریکا به دانشجویان ریاضی مطابق با شرایطی بورسیه ی تحصیلی ارائه می دهد. این بورسیه در مقطع دکترا ریاضی آسان تر است و در صورتی که فرد دارای سابقه ی تحصیلی عالی و همچنین مقالات بین المللی باشد می تواند به راحتی موفق به دریافت این بورسیه شود.
برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا شما باید دارای معدل دیپلم حداقل 14 باشید که البته این معدل در مقاطع مختلف، متفاوت است. برای دریافت بورسیه شما نیازمند مدرک زبان نیز هستید.

بورسیه رشته ی ریاضی در روسیه

اخذ بورسیه ریاضی در کشور روسیه به راحتی امکان پذیر است. فرد می تواند به راحتی با ارائه ی مدارکی این بورسیه را در رشته ی ریاضی اخذ نماید. بورسیه تحصیلی در رشته ی ریاضی در روسیه تقریبا تمامی هزینه های زندگی و شهریه را پوشش می دهد این بورسیه نیازمند مدارکی چون پاسپورت، ترجمه اخرین مدرک تحصیلی، ترجمه ریز نمرات و مدرک زبان به همراه رزومه ای قوی می باشد.

بورسیه ریاضی در کانادا

اخذ بورسیه ریاضی در کشور کانادا نیاز به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور را دارد. همچنین در صورتی که دوره های پیش دانشگاهی را در کالج های کانادا گذرانده باشید به راحتی می توانید موفق به اخذ بورسیه ریاضی کانادا شوید. دانشگاه یورک در کشور کانادا در صورتی که دانشجو دارای رزومه ی تحصیلی خوبی باشد، بورسیه تحصیلی ارائه داده که هزینه های تحصیلی را پوشش می دهد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021