لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021

بورسیه ریاضی در خارج از کشور

بورسیه ریاضی در خارج از کشور
  • برای رشته ی ریاضی در چه کشور هایی بورسیه تحصیلی وجود دارد؟
  • برای گرفتن بورسیه تحصیلی از کشور های مختلف در رشته ی ریاضی چه اقداماتی لازم است؟
بورسیه ریاضی در خارج از کشور : گرایش های رشته ی ریاضی معمولا پر هزینه می باشند و افراد نیز برای پیشرفت و تلقی بیشتر معمولا تصمیم به ادامه تحصیل ریاضی و یا گرایش های آن در خارج از کشور می گیرند.

بورسیه ریاضی در خارج از کشور

باید دانست که این رشته در خارج از کشور پر هزینه بوده و برای تحصیل در آن می بایست بتوانید شامل بورسیه های تحصیلی شده و برای گرفتن آن اقدام کنید. در این راستا متن زیر متقاضیان محترم را با برخی بورسیه های تحصیلی در برخی دانشگاههای کشور های معتبر دنیا در امر تحصیل آشنا می کند.

بورسیه ریاضی در آلمان

کشور آلمان به عنوان یک کشور با سیستم اموزشی عالی در رشته ی ریاضی می باشد. این کشور برای دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند بورسیه هایی را ارائه می دهد اما دریافت این بورسیه ها نیازمند شرایطی می باشد.
یکی از این شرایط دارا بودن مدرک زبان ایلتس یا تافل می باشد. دریافت بورسیه ریاضی در کشور آلمان به گونه ای است که از دانشجو شهریه ای به عنوان تحصیل در دانشگاه دریافت نمی شود اما فرد می بایست هزینه های مربوط به زندگی خود در این کشور را پرداخت نماید.
برای استفاده از بورسیه ریاضی فرد باید 2 سال تجربه ی کاری داشته باشد. مهلت درخواست بورسیه ی تحصیلی در 31 اوت در هر سال می باشد.

[box type=”info” radius=”1″]جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200[/box]

بورسیه ریاضی در آمریکا

کشور آمریکا به دانشجویان ریاضی مطابق با شرایطی بورسیه ی تحصیلی ارائه می دهد. این بورسیه در مقطع دکترا ریاضی آسان تر است و در صورتی که فرد دارای سابقه ی تحصیلی عالی و همچنین مقالات بین المللی باشد می تواند به راحتی موفق به دریافت این بورسیه شود.
برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا شما باید دارای معدل دیپلم حداقل 14 باشید که البته این معدل در مقاطع مختلف، متفاوت است. برای دریافت بورسیه شما نیازمند مدرک زبان نیز هستید.

بورسیه رشته ی ریاضی در روسیه

اخذ بورسیه ریاضی در کشور روسیه به راحتی امکان پذیر است. فرد می تواند به راحتی با ارائه ی مدارکی این بورسیه را در رشته ی ریاضی اخذ نماید. بورسیه تحصیلی در رشته ی ریاضی در روسیه تقریبا تمامی هزینه های زندگی و شهریه را پوشش می دهد این بورسیه نیازمند مدارکی چون پاسپورت، ترجمه اخرین مدرک تحصیلی، ترجمه ریز نمرات و مدرک زبان به همراه رزومه ای قوی می باشد.

بورسیه ریاضی در کانادا

اخذ بورسیه ریاضی در کشور کانادا نیاز به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور را دارد. همچنین در صورتی که دوره های پیش دانشگاهی را در کالج های کانادا گذرانده باشید به راحتی می توانید موفق به اخذ بورسیه ریاضی کانادا شوید. دانشگاه یورک در کشور کانادا در صورتی که دانشجو دارای رزومه ی تحصیلی خوبی باشد، بورسیه تحصیلی ارائه داده که هزینه های تحصیلی را پوشش می دهد.

پیام بگذارید

به کمک نیاز دارید؟ با ما صحبت کنید