لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور

بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور
بورسیه رادیولوژی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 14Rating: 5.0بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور - بورسیه ی رادیولوژی - تحصیل رادیولوژی در فرانسهبورسیه رادیولوژی : چنان چه دانشجویی در پی ادامه تحصیل در رادیولوژی در خارج از کشور بوده وبه دنبال اخذ بورسیه از دانشگاه های آمریکا می باشد، بایستی در جریان باشد که بورسیه شدن از دانشگاه های این کشور علاوه بر نیاز داشتن به ارائه ی ویزا و مدرک زبان، نیازمند این است که دانشجو واحدهای گذرانده ی خود را در سازمانی....بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور
بورسیه ی رادیولوژی در خارج از کشور : رشته ی رادیولوژی به عنوان یکی از زیر شاخه های علم پزشکی و درمان و سلامت انسان ها، دارای متقاضیان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های به نام در دنیا می باشد

بورسیه ی رادیولوژی در خارج از کشور

همچنین آن ها به دنبال دست یابی به بورسیه ی رادیولوژی در خارج از کشور هستند، تا بتوانند پشتوانه ی مالی برای امور تحصیلی خود را از این طریق تامین کنند.

بورسیه ی رادیولوژی در خارج از کشور در دانشگاه های  انگلستان

بورسیه دانشجویی  NHS یکی از بورسیه های مهم در انگلستان می باشد که وام های متعددی را به عنوان کمک هزینه در اختیار دانشجویان این رشته قرار می دهد. که البته این بورسیه فقط متعلق به دانشجویان مقیم این کشور می باشد.
بورسیه پزشکی St George: این بورسیه برای دوره ی کارشناسی و انجام تحقیقات در نظر گزفته شده است که به دانشجویانی که در دانشگاه St George لندن مشغول به تحصیل هستند،  تعلق می گیرد.
بورسیه ی دانشگاه پزشکی Glasgow برای مقطع فوق لیسانس دانشجویان بین المللی قابل پرداخت می باشد.

بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور در دانشگاه های آمریکا

به طور کلی حمایت های مالی زیادی از دانشجویان گرایش های پزشکی در کشور آمریکا به عمل نمی آید و نیز تحصیل در این گروه در دانشگاه های آمریکا دارای هزینه های بالایی می باشد. اما با این وجود اندکی از بورسیه ها برای دانشجویان بین المللی تعریف شده است که البته دست یابی به آن ها دشوار می باشد.
کمک هزینه تحصیلی ASME، بورسیه  ASCP Siemens مختص افرادی که قصد ادامه ی تحصیل در مدرسه های پزشکی را دارند، بورسیه Minority AMA ، بورسیه ACLS  برای دوره ی کارشناسی و مختص افرادی که مقاله ای به مرکز فوریت های پزشکی این کشور داده باشند؛ تعدادی از بورسیه و کمک هزینه هایی است که شامل حال دانشجویان بین المللی می شود.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بورسیه ی رادیولوژی در خارج از کشور در دانشگاه های سوییس

دانشجویان رشته ی رادیولوژی در سوییس می توانند از بورسیه های تحصیلی مخصوص هر دانشگاه  و بورسیه های دولت، استفاده نمایند.
میزان بورسیه های تحصیلی هر دانشگاه از جای همان دانشگاه تعیین شده و با توجه به شرایط خاصی تعلق میگیرد. اما بورسیه ای که از جانب دولت پرداخت می شود تمام هزینه های تحصیل، زندگی، بیمه، بهداشت، سفر و شهره ی دانشگاه ها را در تمام مقاطع در بر می گیرد.
بورسیه ی کامل مبلغی در حدود 1800 فرانک سوییس است که به صورت سالانه برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.
البته در کنار این ها اگر دانشجویی در دوره ی تحصیلی در شمار دانشجویان ممتاز باشد، می توانند از انواع کمک هزینه های تحصیلی نیز در کنار این بورسیه ها و بدون در نظر گرفتن موقعیت اقتصادی اش برخوردار شود.

بورسیه رادیولوژی در خارج از کشور در دانشگاه های فرانسه

وزارت خارجه ی فرانسه مبلغی به میزان 1100 یورو در دوره ی ارشد و 1400 یورو برای دکتری را در نظر گرفته است که تحت عنوان بورسیه ی ایفل شامل حال دانشجویان رشته ی رادیولوژی نیز می شود.
بورسیه ی Insead نیز یک بورسیه ی عمومی با توجه  به ملیت، شایستگی، جنسیت و … به میزان 5 تا 25000 دلار در به افراد حائز شرایط تعلق می گیرد.
نوع دیگری از بورسیه برای دانشجویان بین البملل وجود دارد که اگر افراد در دانشگاه های شهر پاریس مشغول به تحصیل شوند و بالای 30 سال سن داشته باشند می توانند در دوره ی کارشناسی تحت حمایت بورسیه ی ایل دو فرانس باشند و مبلغ 10000 یورو را در طی 10 ماه دریافت کنند.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021