لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور

بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور

رشته ی دندان پزشکی یک رشته ی بسیار پر طرفدار می باشد. افراد برای تحصیل در این رشته معمولا علاقه مندند که تحصیلات تکمیلی خود را در خارج از کشور و در کشوری با کیفیت آموزشی بالا سپری کنند. اما از آنجایی که شهریه ی دندان پزشکی در کشور ها معمولا بالا می باشد به همین جهت افراد به دنبال کشوری هستند که علاوه بر هزینه های کم تحصیل در این رشته بورسیه ی تحصیلی نیز ارائه دهند. اما در ادامه چند کشور را برای بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور معرفی خواهیم کرد.

بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور و آلمان

تحصیل دندان پزشکی در آلمان و همچنین دریافت بورسیه آن کمی دشوار می باشد. برای اخذ بورسیه دندان پزشکی در کشور آلمان می بایست دارای سوابق تحصیلی عالی باشید و همچنین معدل مدرک شما معمولا باید بالای ۱۶ باشد تا بتوانید موفق به اخذ بورسیه شوید. در کشور آلمان ۸ موسسه وجود دارد که یا از سوی دولت و یا از سوی یک حزب مذهبی اداره شده و بورسیه ی تحصیلی دندان پزشکی را به دانشجویان ارائه می دهد. علاوه بر این موسسه ها معمولا بورسیه دندان پزشکی را به کسانی ارائه می دهند که دارای یک مدرک در آلمان باشند و از مدت زمان اقامت آن ها بیشتر از ۱ سال نگذشته باشد. بیشتر این بورسیه ها به دانشجویان مقطع دکترای دندان پزشکی تعلق می گیرد.

بورسیه دندان پزشکی در کانادا

شرایط تحصیل در کانادا در رشته ی دندان پزشکی عالی است. به همین دلیل این کشور به دلیل متقاضیان زیاد در این رشته به دانشجویان بین المللی، بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور ارائه می دهد. این بورسیه ها معمولا به افرادی تعلق می گیرد که دارای معدل تحصیلی بسیار خوب بوده و همچین نمرات خوبی را دارا هستند. برای اخذ بورسیه ی تحصیلی دندان پزشکی می بایست مدرک زبان با نمره ی ایلتس ۵ یا ۶ دارا باشید. بورسیه ی بانتینگ یک نوع بورسیه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشد.

بورسیه دندان پزشکی در انگلستان

اخذ بورسیه دندان پزشکی در انگلستان از چند طریق امکان پذیر است. فرد می تواند در حین تحصیل با یک بیمارستان قرار داد بسته و به صورت نیمه وقت در آنجا مشغول به کار شود. در این صورت بیمارستان با ارائه ی بورسیه ی تحصیلی دندان پزشکی شهریه ی فرد را پوشش می دهد. همچنین فرد می تواند بدون کار کردن با یک موسسه ی دندان پزشکی قرار داد بسته تا شهریه وی را پرداخت کنند و فرد پس از تحصیل در آنجا مشغول به کار شود.

بورسیه دندان پزشکی در آمریکا

برای اخذ بورسیه دندان پزشکی در خارج از کشور و یا در کشور آمریکا به دلیل متقاضیان زیاد فرد باید دارای سابقه ی تحصیلی عالی باشد تا بتواند این بورسیه را کسب نماید. بنابراین فردی که دارای سابقه ی تحصیلی خوبی باشد شانس بیشتری دارد. علاوه بر این فرد باید دارای مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی با معدل بالای ۱۶ باشد و همچنین باید مدرک تافل یا ایلتس با نمره ی ۶٫۵ دارا باشد تا بتواند شانس خود را امتحان کند.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021