لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بهترین رشته ها برای اپلای

بهترین رشته ها برای اپلای
بهترین رشته ها برای اپلایReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 27Rating: 5.0بهترین رشته ها برای اپلای - مشاوره تحصیل خارج از کشور - موسسه اعزام دانشجو لگال اپلایبهترین رشته ها برای اپلای و پردرآمدترین رشته هرساله درحال تغییر هستند. با توجه به بازارکار دائمی یکسری از رشته ها، میتوان آنها را به عنوان گزینه ای مناسب جهت تحصیل خارج از ایران انتخاب نمود. در ادامه به ذکر این رشته ها میپردازیم..بهترین رشته ها برای اپلای

برای پرداختن به مسئله بهترین رشته ها برای اپلای اول باید خود را بشناسید .علایق ،مقدار هزینه ی که مد نظر دارید و کشوری که می خواهید اقدام کنید و آینده ای که برای خود ترسیم کرده اید .
بهترین رشته برای هر فرد با دیگر فرد متفاوت است اما این را باید در نظر داشت بهترین رشته از لحاظ بازار کار و در آمد منظورمان است یا از نظر آسانی گرفتن پذیرش … شرایط اپلای برای کارشناسی با اپلای برای کارشناسی ارشد متفاوت است.

بهترین رشته ها برای اپلای

طی تجربیات و تحقیقات لگال اپلای بهترین رشته ها برای اپلای در تمام کشور ها در ابتدا رشته های پزشکی و پیرا پزشکی می باشد و دلیل آن چیزی جز بازار کار همیشگی و پر درآمد نیست اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه ی تحصیل در این رشته ها بالا می باشد اما کشورهای خوب اروپایی مثل آلمان و اتریش حتی تحصیل در این رشته ها را نیز به صورت رایگان برای رشما امکان پذیر کرده است از بین این گونه رشته ها دندانپزشکی هم پر درآمد است و هم جذاب تر برای همگان… در ادامه به رشته های مهندسی می پردازیم که با هزینه های کاملا معقول طرفتارهای زیادی را به خود جذب کرده البته کاملا طبیعی می باشد چون جزو رشته های خوب دنیاست با بازار کار خوب … از بین مهندسی ها به ترتیب رشته های برق و عمران و مکانیک و کامپیوتر جزو بهترین هاست .
طبعتا میرسیم به رشته های گروه انسانی که رشته های مدیریتی و حقوق در این گرو جای دارند . در بین رشته های مدیریتی، رشته ی MBI جزو پردرآمدترین رشته هاست که هزینه های نسبتا زیادی دارد اما ارزش این رشته در سطح جهان بسیار بالاست.
در مورد رشته ی حقوق باید این مسئله را همیشه در نظر داشته باشد که حقوق در اکثر دانشگاه های خارجی به صورت پیوسته می باشد و حقوق هر کشوری برای خود ان کشور کارایی دارد مگر اینکه حقوق بین الملل باشد .
بعضی از کشور ها در رشته های به صورت بارزتری فعالتر هستند مثلا ایتالیا کانون معماری و هنر است و آلمان رشته های پزشکی و پیراپزشکی را به صورت گسترده تری ارائه می دهد . دانشگاه های مطرح در سطح جهان ممکن استدر رشته ای سابقه و تخصص بیشتری داشته باشد . پس جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد و شرایط افراد با هم متفاوت است. در انتخاب رشته ی خود بیشتر دقت کنید تا انتخاب دانشگاه چون اینده ی شغلی شما را تعین می کند .

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

291 پاسخ به “بهترین رشته ها برای اپلای”

 1. Avatar بردیا گفت:

  سلام.برای ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی آیا شرایط سنی خاصی وجود داره؟

 2. Avatar سوژین گفت:

  سلام وقت بخیر. ممنونم از پاسخگویتون
  ببخشید با کارشناسی روانشناسی و رزومه نسبتا قوی مثل:معدل بالای 18 .ایلتس 7 و دومقاله بین الملی میتوان ارشد در یکی از دانشگاههای نروژ در رشته مدیریت منابع انسانی پذیرش گرفت؟؟

 3. Avatar سوژین گفت:

  ببخشید سوال بنده از این جهت بود که امکان داره با وجود غیر مرتبط بودن دو تا رشته ایی که عرض کردم پذیرش گرفت؟؟

 4. Avatar ...m... گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید با لیسانس روانشناسی دانشگاه ازاد با معدل 19.13 وایلتس7 و دو مقاله isi و نیز یک کتاب چاپ شده امکان گرفتن فول فاند در مقطع ارشد در رشته روانشناسی صنعتی در یکی از دانشگاه های کانادا وجود داره؟؟ بطور تقریبی چند درصد احتمال گرفتن فول فاند هستش ؟؟

 5. Avatar Abolfazl گفت:

  سلام خسته نباشید من تو رشته تجربی در حال تحصیلم و معدلم کمتر از ۱۵ نبوده تا بحال بنظر شما شانسی برای رپلای در خارج ایران دارم؟!

  • Avatar Saya Daniali گفت:

   سلام بله باید بهترین کشور نسبت به رشته شما انتخاب شه میتونید تماس بگیرید

 6. Avatar علی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من در دانشگاه فنی تهران برق میخونم.
  ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته و معدل بالای۱۸. و دومقاله معتبر میتونم برای کارشناسی ارشد در خارج کشور اقدام کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021