لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بهترین دانشگاههای مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

بهترین دانشگاههای مجارستان
بهترین دانشگاههای مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 1Rating: 5.0بهترین دانشگاههای مجارستان - شرایط تحصیل در مجارستان - دانشگاههای مجارستانبهترین دانشگاههای مجارستان : شگاه بوداپست فناوری و اقتصاد در سال 1782 تحت نام Institutum Geometrico-Hydrotechnicum تاسیس شد و نهاد بالای آموزش عالی مجارستان بوده است. ..... با توجه به رتبه بندی بین المللی، SZTE معمولا در حدود 550 موقعیت برجسته در سطح جهانی قرار می گیرد و در سال 2017 بهترین دانشگاه مجارستان (QS) را.بهترین دانشگاههای مجارستان

بهترین دانشگاههای مجارستان : کشور مجارستان یکی از کشور های اروپایی است که عضو اتحادیه اروپا است. پایتخت این کشور شهر بوداپست می باشد که یکی از زیباترین شهر های اروپا به حساب می آید. واحد پول کشور مجارستان فورینت است. هزینه زندگی و تحصیل در این کشور پایین است و همه ساله دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا تحصیل در بهترین دانشگا های مجارستان را انتخاب می نمایند.

بهترین دانشگاههای مجارستان

کشور مجارستان به دلیل اینکه جزء کشور های اتحادیه اروپا می باشد و دانشگاه های با قدمت و معتبری که دارد همواره یکی از مقاصد انتخابی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل بوده است. از مزایای تحصیل در دانشگاههای مجارستان می توان به زبان تحصیل به انگلیسی در اکثر دانشگاههای آن، اعتبار و درجه علمی دانشگاههای کشور مجارستان، کیفیت بالای آموزش، هزینه های تحصیلی وزندگی معقول و مناسب اشاره نمود.

علاوه بر این ها، 4 دانشگاه علوم پزشکی که جزء بهترین دانشگا های مجارستان می باشد و یک دانشگاه فنی مهندسی مجارستان که مورد تایید وزارت علوم ایران نیز هستتند و دانشجویان ایرانی می توانند با اطمینان خاطر در این دانشگاه ها به ادامه تحصیل مشغول گردند.

بهترین دانشگا های مجارستان

از دانشگا های معتبر که جزء بهترین دانشگا های مجارستان می باشد می توان به دانشگاه بین المللی فنی و مهندسی بوداپست– دانشگاه فنی و مهندسی میشکولس

کالج بین المللی بوداپست– دانشگاه علوم پزشکی سملوایز– دانشگاه علوم پزشکی آلبرت سنت جورجی در سگد– دانشگاه علوم پزشکی پچ- دانشگاه اتوش لورند در بوداپست– دانشگاه دامپزشکی سنت اشتوان در بوداپست– کالج مک دانیل بوداپست– دانشگاه علوم پزشکی دبرسن و … نام برد. دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا بسته به رشته های ارائه شده در این دانشگاه ها تحصیل در یکی از آن ها را برمی گزینند.

شهریه بهترین دانشگا های مجارستان در انواع رشته های تحصیلی

دانشگا ه بین المللی فنی و مهندسی بوداپست یکی از معروف ترین و بهترین دانشگاههای مجارستان در ارائه رشته های فنی مهندسی می باشد. در این دانشگاه دروس به 6 زبان زنده دنیا از قبیل انگلیسی– آلمانی– فرانسوی- ایتالیایی– روسی و مجار آموزش داده می شود.

شهریه این دانشگاه در مقطع کارشناسی در حدود 6000 یورو در سال و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در حدود 7 تا 9 هزار یورو سالیانه می باشد. یکی دیگر از دانشگاههای معتبر مجارستان دانشگاه فنی و مهندسی میشکولس است که در آن رشته های فنی و مهندسی و موسیقی و هنر و حقوق تدریس می گردد. شهریه این دانشگاه در مقطع کارشناسی 6000 یورو و در کالج پیش دانشگاهی 5000 یورو در سال می باشد.

کالج بین المللی بوداپست از معتبر ترین کالج های اروپایی است که برگزار کننده دوره های پیش دانشگاهی و آماده سازی برای پیش پزشکی و اقتصاد می باشد. شهریه این کالج برای دوره یک ساله در حدود 6000 یورو می باشد. دانشگاه علوم پزشکی سملوایز از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگا های اروپا است. این دانشگا ه مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد.

زبان تحصیل در این دانشگاه انگلیسی یا آلمانی است. شهریه رشته های تربیت بدنی دانشگاه سملوایز در حدود 5 تا 7 هزار یورو، در رشته پرستاری و مامایی 6500 یورو در سال، در رشته پزشکی سالانه 16000 تا 18000یورو و شهریه رشته دندانپزشکی این دانشگاه در حدود 18000دلار است. همچنین برای رشته داروسازی دانشجویان بایستی سالانه 12000 یورو به این دانشگاه برای تحصیل پرداخت نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی آلبرت سنت جورجی در سگد در شهر کوچکی به نام سگد قرار دارد. زبان تحصیل در این دانشگاه انگلیسی و مجارستانی می باشد. شهریه رشته های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی سگد 16000 دلار، در رشته دندانپزشکی نیز 16000 دلار و شهریه رشته های داروسازی این دانشگاه بالای 10000یورو است. در دیگر دانشگاههای معتبر مجارستان میزان شهریه پرداختی دانشجویان با توجه به رشته تحصیلی متفاوت است.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021