لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بهترین دانشگاههای روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

بهترین دانشگاههای روسیه
بهترین دانشگاههای روسیهReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 18Rating: 5.0بهترین دانشگاههای روسیه - شرايط تحصيل در روسيه - تحصيل رايگان در روسيهبهترین دانشگاههای روسیه:21 دانشگاه در روسیه وجود دارند که نامشان در میان برترین دانشگاه های جهان در سال ۱۶-۲۰۱۵ به چشم می خورد. از این میان، ۵ دانشگاه در بین ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان هستند. روسیه در میان برترین دانشگاه های منطقه ی اروپای شرقی و آسیای مرکزی نیز با ۶۴ دانشگاه از مجموع ۲۰۰ دانشگاه برتر....بهترین دانشگاههای روسیه

روسیه یکی از پهناورترین کشورهای دنیاست که در تلاش روز افزون است که سیستم آموزشی خود را در دنیا بشناساند و از طریق جذب دانشجوی بین المللی به این مراکز، سرمایه گذاری جدیدی را در این کشور باب کند. با تمام این تفاسیر، دانشجویی که قصد مهاجرت به این کشور برای ادامه ی تحصیلات آکادمیک را دارد، همواره در پی یافتن بهترین دانشگاههای روسیه در رابطه با عرضه ی علوم مختلف، به خصوص رشته ی تحصیلی خودش می باشد.
در کشور روسیه 22 دانشگاه وجود دارد که 8 دانشگاه آن در رنکینگ جهانی بین 400 دانشگاه برتر در دنیا قرار گرفته اند و به همین دلیل عنوان بهترین دانشگاههای روسیه را نیز به خود اختصاص داده اند.
در ادامه مطلب، مطالبی را در رابطه با هر کدام از این دانشگاه ها ارائه داده خواهد شد.

اسامی 5 دانشگاه برتر در روسیه

معرفی دانشگاه دولتی موسکو

یکی از معروف ترین و بهترین دانشگاههای روسیه است که پزشکان و سیاستمداران زیادی از آن فارغ التحصیل شده اند. این دانشگاه در زمینه ی علوم طبیعی و دانش های فضای فیزیک، دارای رتبه ی بسیار برتری در سطح جهان می باشد. دانشجویان در خارج از محیط دانشگاه، کارهای پژوهشی خود را انجام می دهند؛ که این یکی از خواص آموزشی منحصر به فرد دانشگاه موسکو می باشد.

معرفی دانشگاه دولتی لومونوسف

این دانشگاه با داشتن 47000 دانشجو که 4000 نفر آنها دانشجویان بین المللی هستند، دارای رتبه ی 79 دنیا در زمینه ی ارائه ی علوم انسانی و رتبه ی 60 جهانی در حوزه ی مربوط به علوم طبیعی می باشد. هچنین دارای 39 دانشکده و 15 مرکز تحقیقاتی است و داشتن مرتفع ترین واحد آموزشی در دنیا، یکی از ویژگی های معماری این دانشگاه است.

معرفی دانشگاه دولتی نوویسبیرسک

این دانشگاه با قدمتی کمتر از صد سال، یکی از بهترین دانشگاه های روسیه در رده بندی جهانی است که تعداد کم دانشجویان مشغول به تحصیل در آن، برای عامه ی مردم جلب توجه می کند. جمعیت کل دانشجویان این دانشگاه، قریب به 6000 نفر می باشد.

معرفی دانشگاه دولتی سن پترزبورگ

این دانشگاه با داشتن حدود 30000 دانشجو، رتبه ی 50 در دنیا را در سال 2015 کسب کرده است. این مرکز 3000 دانشجوی خارجی دارد که در 25 دانشکده ی مختلف این دانشگاه که در سطح شهر سن پترزبورگ قرار گرفته اند، مشغول به تحصیل هستند.

معرفی دانشگاه دولتی TOMSK

این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های روسیه با قدمتی بالا می باشد که 23000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند و در زمینه ی رشته های فیزیک، فضانوردی و آموزش زبان های مدرن، حائز رتبه ی بالای سیصد در دنیا شده است. این دانشگاه در رنکینگ EECA در سال 2018 رتبه ی یازدهم را آروده است.
از دیگر مراکز آموزش عالی این کشور که علاوه بر برترین بودن در دنیا، در شمار بهترین دانشگاههای روسیه هم قرار می گیرند، می توان به دانشکده ی روابط بین الملل مسکو، دانشگاه فنی مهندسی دولتی BAUMAN ، دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای MEPhl ، دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ، دانشگاه پژوهش های ملی، دانشگاه ملی پلی تکنیک و پژوهشی tomsk اشاره کرد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021