لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

بهترین دانشگاههای بنگلادش

بهترین دانشگاههای بنگلادش
بهترین دانشگاههای بنگلادشReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 3Rating: 5.0بهترین دانشگاههای بنگلادش - معرفی کشور بنگلادش - شهریه دانشگاههای بنگلادشبهترین دانشگاههای بنگلادش :در این تاپیک از دوستانی که اطلاعاتی در مورد رشته پزشکی دانشگاه داکا در کشور بنگلادش دارن خواهش میکنم با طرح نظراتشون من رو راهنمایی کنن! ... گرفت عواقب بسیار ناگواری در انتظار فرد هستش که بهترین حالت معلق شدن از تحصیل در هر مرحله از مدت تحصیل و تحت پیگرد قرار گرفتن توسط دولت بنگلادش هستش...بهترین دانشگاههای بنگلادش

بهترین دانشگاههای بنگلادش : کشور بنگلادش یکی از کشورهای آسیایی پرجمعیت در دنیاست، که از لحاظ اقتصادی به شدت تحت تاثیر و حمایت کشورهای دیگر قرار دارد و همین امر باعث شده که هزینه ی سفر به این کشور پایین باشد و همین امر به علاوه ی داشتن جاذبه های گردشگری فراوان، باعث شده که مردم زیادی آن جا را برای سیاحت انتخاب کنند.

بهترین دانشگاههای بنگلادش

علاوه بر این موضوع، دانشجویانی نیز همواره به قصد ادامه تحصیل در این کشور، وارد خاک بنگلادش شده و به خصوص در رشته های پزشکی و دندان پزشکی مشغول به تحصیل می شوند.

با عنایت به این مطلب، به نظر می رسد که یکی از مهم ترین چالش هایی که دانشجو در راه تحصیل در این کشور با آن روبه رو می شود، آگاهی یافتن از بهترین دانشگاه های بنگلادش باشد.
در راستای کمک به دانشجوی متقاضی، برای یافتن لیستی از بهترین دانشگاه های بنگلادش، این مقاله را پی خواهیم گرفت.

اسامی بهترین دانشگاه های بنگلادش

در رابطه با بهترین دانشگاههای بنگلادش مختلفی درکشور بنگلادش در حال انجام فعالیت های علمی در رشته های گوناگون می باشند که هر ساله تعداد زیادی دانشجو از آن ها فارغ التحصیل می شوند. اما در میان همه ی آن ها نام چند مرکز آموزش عالی مانند : دانشگاه مالی بنگلادش، دانشگاه بین المللی داکا، دانشگاه راجشاهی، دانشگاه اقتصاد و تکنولوژی داکا، دانشگاه مذاهب اسلامی بنگلادش، دانشکاه صنعتی بنگلادش، دانشگاه صنعتی خولنا، دانشگاه کلمبیا، دانشگاه علوم و تکنولوژی ارتش و سرانجام دانشگاه علوم پایه jessore در لیست بهترین دانشگاه های بنگلادش از لحاظ معیار های مختلفی مانند کیفیت آموزش و تدریس، مطابقت با استاندادهای آموزشی، تربیت نیروی تحصیل کرده ی متخصص و … قرار می گیرند.

دانشگاه بین المللی داکا بنگلادش

در میان اسامی نام برده شده که هر کدام از آنها در تدریس و تربیت نیروهای متخصص علمی در این کشور، حرفی برای گفتن دارند، اما دانشگاه بین المللی داکا یکی از مراکز آموزش عالی قوی و به نام در این کشور می باشد که مدرک صادر شده از آن در تمام کشورهای دنیا مورد پذیرش بوده و نیز برای وزارت علوم ایران نیز، مورد تایید و ارزشیابی می باشد.

بنابراین به علاوه، مدرک این دانشگاه در رشته های گروه علوم پزشکی و دندان پزشکی مورد قبول وزارت بهداشت ایران قرار دارد. لذا دانشجویانی که در آزمون ورودی ایران قبول نشده اند و در عین حال مصمم به ادامه تحصیل در رشته ی پزشکی با هزینه های مقرون به صرفه نیز هستند، می توانند با آسودگی خاطر در این زمینه، تحصیلات پزشکی خود را در این دانشگاه سپری کنند.

تحصیل در دانشگاه داکا به زبان انگلیسی صورت می گیرد، اما عدم نیاز به ارائه مدرک زبان به این دانشگاه، قبل از پذیرش در آن، از ویژگی های خوب و مساعد به حال دانشجو به عنوان بهترین دانشگاه بنگلادش می باشد.

طول دوره ی پزشکی کوتاه تر از ایران، یکی دیگر از ویژگی های تحصیل در این دانشگاه است. دانشگاه داکا دوره ی آموزشی 5.5 ساله را برای دانش های پزشکی در نظر گرفته است، که نسبت به ایران به طور میانگین 1.5 سال کوتاه تر می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021