لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

بهترین دانشگاههای اسلوونی

بهترین دانشگاههای اسلوونی
بهترین دانشگاههای اسلوونیReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 31Rating: 5.0بهترین دانشگاههای اسلوونی- تحصیل در اسلوونی - شرایط تحصیل در اسلوونی - دانشگاههای اسلوونیبهترین دانشگاههای اسلوونی : در عصر حاضر افراد بسیاری در سراسر جهان، تمایل به ادامه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های اروپا را دارند. ما به شما دوست عزیز متقاضی مهاجرت، تحصیل در اسلوونی را پیشنهاد میدهیم. دریافت ویزای کشور اسلوونی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپائی بسیار ساده تر به نظر می آید و این مزیت، اسلوونی را به ...بهترین دانشگاههای اسلوونی

اسلوونی از جمله کشور هایی اروپایی است که جزء اتحادیه اروپا و شینگن می باشد. اسلوونی در جنوب اروپای مرکزی قرار دارد. پایتخت این کشور شهر لیوبلیانا می باشد. مردم اسلوونی دو زبان رسمی دارند که زبان اول آن ها زبان اسلوونیایی و زبان دوم آن ها آلمانی است. اخذ ویزای تحصیلی برای کشور اسلوونی بسیار راحت تر از سایر کشور های اروپایی می باشد.

هزینه تحصیل در دانشگاههای اسلوونی پایین است و در اکثر دانشگاههای آن آموزش با کیفیت مطلوبی ارائه می گردد. همه موارد ذکر شده از دلایل مهاجرت تحصیلی دانشجویان از سراسر دنیا به این کشور محسوب می گردد.

مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاههای اسلوونی

کشور اسلوونی از جمله کشور های اروپایی است که دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل به دلیل وجود عواملی من جمله: عضو بودن اسلوونی در اتحادیه اروپا، هزینه های تحصیل پایین و هزینه های ارزان زندگی، سهولت در اخذ ویزای اسلوونی و غیره، متقاضی مهاجرت و پذیرش در بهترین دانشگاه های اسلوونی می باشند.

از جمله مدارک مورد نیاز برای پذیرش در بهترین دانشگاههای اسلوونی:

۱- داشتن اصل مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی یا اصل مدارک دانشگاهی و ترجمه آن ها
۲- داشتن سوابق تحصیلی و ترجمه ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و مدارک دانشگاهی
۳- ارائه مدرک آیلتس زبان
۴- ارائه ی اصل پاسپورت و یک نسخه کپی از آن می باشد. البته در برخی موارد و در بهترین دانشگاههای اسلوونی ممکن است آزمون ورودی برای پذیرش دانشجو برگزار گردد که دانشجو پس از قبولی و تایید مدارک فوق از سوی دانشگاه می تواند به ادامه تحصیل در اسلوونی مشغول گردد.

بهترین دانشگاههای اسلوونی

از دانشگاههای معتبر اسلوونی می توان به دانشگاههای لیوبلیانا، ماری بور و پریموسکا نام برد که بهترین دانشگاههای اسلوونی می باشند. دانشگاه لیوبلیانا از قدیمی ترین دانشگاه های اسلوونی می باشد که جزء ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان است.

در این دانشگاه، بیشتر رشته های مهندسی و فن آوری اطلاعات تدریس می شود. دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه بایستی در حدود ۵۰۰۰ یورو سالانه شهریه پرداخت نمایند.

زبان تحصیل در دانشگاههای اسلوونی

در کشور اسلوونی همانند بسیاری از کشور های دیگر تحصیلات دانشگاهها در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری انجام می پذیرد. دوره کارشناسی در کشور اسلوونی بین ۳ تا ۴ سال طول می کشد.

در اکثر دانشگاههای کشور اسلوونی در مقطع کارشناسی دروس به زبان انگلیسی ارائه می گردد و تنها در برخی از رشته های خاص مانند رشته های مدیریت زبان تدریس، انگلیسی است. در مقطع کارشناسی ارشد در اسلوونی زبان تحصیل، انگلیسی می باشد و از شروط ورود دانشجو به دانشگاه، ارائه مدرک آیلتس زبان می باشد. دوره کارشناسی ارشد در اسلوونی ۲ سال به طول می انجامد.

دوره دکتری در دانشگاههای اسلوونی یک دوره ۲ تا ۴ ساله است که در طول این مدت دروس به زبان انگلیسی ارائه می گردد. در این مقطع تحصیلی نیز، ارائه مدرک آیلتس زبان از شروط پذیرش دانشجو در بهترین دانشگا های اسلوونی می باشد. ارائه آموزش در دانشگاههای اسلوونی به زبان انگلیسی از دلایل مهم جذب دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا برای تحصیل در این کشور می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021