لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

اقامت در مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

اقامت در مجارستان
اقامت در مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 13Rating: 5.0اقامت در مجارستان - تحصیل در مجارستان - شرایط تحصیل در مجارستان- اقامت تحصیلی مجارستاناقامت در مجارستان : در این قسمت به تفکیک راه های مهاجرت به اروپا از طریق مهاجرت به مجارستان را بررسی می کنیم؛ در همه روش ها شخص باید پس از ورود نسبت به اخذ اقامت مجارستان و در نهایت تابعیت یا شهروندی مجارستان اقدام کند، یعنی در واقع مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت سرمایه گذاری و … در واقع راه های ورود به مجارستان هستند....اقامت در مجارستان

اقامت در مجارستان : اقامت در مجارستان، در میان سایر کشور های اروپایی کشور مجارستان یکی از بهترین کشور ها برای اخذ اقامت دائم می باشد.

چرا که این کشور از بهترین و سریع ترین و همچنین ارزان ترین راه های برای دریافت اقامت بهره مند است.

اقامت در مجارستان

دریافت اقامت در کشور مجارستان همانند سایر کشور ها از چن طریق کلی امکان پذیر است که اکثر روش ها نیز برای دریافت اقامت مجارستان راحت بوده و هزینه های چندانی را نخواهند داشت.

بهترین راه های کسب اقامت در مجارستان

کسب اقامت از طریق ازدواج:

این راه، راه آسانی برای اخذ اقامت در این کشور می باشد. کسب اقامت از طریق ازدواج با یکی از شهروندان مجارستان سریع ترین راه دریافت اقامت می باشد.

در این صورت فرد می تواند ابتدا از طریق ازدواج موفق به کسب اقامت در این کشور شده و پس از مدتی حتی موفق به دریافت تابعیت در مجارستان شود.

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری:

ثبت شرکت در کشور مجارستان کم هزینه ترین راه برای دریافت اقامت دائم است.

در صورتی که شما از وضعیت مالی نسبتا خوبی برخوردار باشید می توانید از طریق اخذ مجوز از دولت مجارستان موفق به ثبت شرکت در این کشور شوید.

فرد متقاضی می تواند با ارائه ی توجیهی اقتصادی و پرداخت مالیات سالانه ابتدا موفق به اخذ اقامت دائم و سپس دریافت پاسپورت مجارستان شود.

کسب اقامت از طریق کار:

این روش به این صورت است که متقاضی به وسیله ی یک کار فرما می تواند برای مشغول شدن به کاری در این کشور اقدام کند پس از آن کار فرما با تایید وی و نیازمند بودن او به عنوان نیروی کاری می تواند فرد را در کشور مشغول به کار کند.

پس از مدتی فرد می تواند به اخذ اقامت از طریق کار اقدام کند. درصورتی که شما از این طریق اقدام به دریافت اقامت کنید می توانید از مزایای بی شمار آن نیز بهره مند شوید.

در صورت اخذ اقامت از طریق کار آفرینی و یا سرمایه گذاری شما امکان دریافت ویزای رایگان شینگن و زندگی در مجارستان با هزینه های پایین و یا سفر به کشور های عضو اتحادیه ی اروپا بدون ویزا را خواهید داشت.

اقامت از طریق تحصیل

یکی از بهترین و سریع ترین راه های دریافت اقامت مجارستان اقامت از طریق تحصیل است.

فردی که بتواند پذیرش دانشگاهی در این کشور را اخذ کند و سپس اقدام به دریافت ویزای تحصیلی نماید می تواند پس از تحصیل در این کشور از طریق مشغول شدن به کار و یا ازدواج با شهروند مجارستانی اقامت دائم مجارستان را کسب کند.

او می تواند پس از ۸ سال تحصیل و یا کار در این کشور به راحتی و با کم ترین هزینه اقاما دائم مجارستان را کسب نماید. بنابراین بهترین راهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم دریافت اقامت از طریق تحصیل است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  مجارستان با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

ویزای تحصیلی مجارستان

برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان باید پذیرش دانشگاهی این کشور را داشته باشید.

پس از آن کار شما راحت شده و می توانید با ارائه ی مدارک به همراه پذیرش به سفارت ویزای تحصیلی مجارستان را اخذ نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا شامل:

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021