لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

اقامت در مجارستان

اقامت در مجارستان

اقامت در مجارستان : اقامت در مجارستان، در میان سایر کشور های اروپایی کشور مجارستان یکی از بهترین کشور ها برای اخذ اقامت دائم می باشد.

چرا که این کشور از بهترین و سریع ترین و همچنین ارزان ترین راه های برای دریافت اقامت بهره مند است.که راه ورود اسان تری نسبت به سایر کشور های اروپایی دارد.

اقامت در مجارستان

دریافت اقامت در کشور مجارستان همانند سایر کشور ها از چند طریق کلی امکان پذیر است که اکثر روش ها نیز برای دریافت اقامت مجارستان راحت بوده و هزینه های چندانی را نخواهند داشت.

بهترین راه های کسب اقامت در مجارستان:

کسب اقامت از طریق ازدواج:

این راه، راه آسانی برای اخذ اقامت در این کشور می باشد. کسب اقامت از طریق ازدواج با یکی از شهروندان مجارستان سریع ترین راه دریافت اقامت می باشد.

در این صورت فرد می تواند ابتدا از طریق ازدواج موفق به کسب اقامت در این کشور شده و پس از مدتی حتی موفق به دریافت تابعیت در مجارستان شود.

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری:

ثبت شرکت در کشور مجارستان کم هزینه ترین راه برای دریافت اقامت دائم است.

در صورتی که شما از وضعیت مالی نسبتا خوبی برخوردار باشید می توانید از طریق اخذ مجوز از دولت مجارستان موفق به ثبت شرکت در این کشور شوید.

فرد متقاضی می تواند با ارائه ی توجیه اقتصادی و پرداخت مالیات سالانه ابتدا موفق به اخذ اقامت دائم و سپس دریافت پاسپورت مجارستان شود.

 

اقامت-در-مجارستان

کسب اقامت از طریق کار:

این روش به این صورت است که متقاضی به وسیله ی یک کار فرما می تواند برای مشغول شدن به کاری در این کشور اقدام کند پس از آن کار فرما با تایید وی و نیازمند بودن او به عنوان نیروی کاری می تواند فرد را در کشور مشغول به کار کند.

پس از مدتی فرد می تواند به اخذ اقامت از طریق کار اقدام کند. درصورتی که شما از این طریق اقدام به دریافت اقامت کنید می توانید از مزایای بی شمار آن نیز بهره مند شوید.

در صورت اخذ اقامت از طریق کار آفرینی و یا سرمایه گذاری شما امکان دریافت ویزای رایگان شینگن و زندگی در مجارستان با هزینه های پایین و یا سفر به کشور های عضو اتحادیه ی اروپا بدون ویزا را خواهید داشت.

اقامت از طریق تحصیل

یکی از بهترین و سریع ترین راه های دریافت اقامت مجارستان اقامت از طریق تحصیل است.

فردی که بتواند پذیرش دانشگاهی در این کشور را اخذ کند و سپس اقدام به دریافت ویزای تحصیلی نماید می تواند پس از تحصیل در این کشور از طریق مشغول شدن به کار و یا ازدواج با شهروند مجارستانی اقامت دائم مجارستان را کسب کند.

او می تواند پس از ۸ سال تحصیل و یا کار در این کشور به راحتی و با کم ترین هزینه اقامت دائم مجارستان را کسب نماید. بنابراین بهترین راهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم دریافت اقامت از طریق تحصیل است.

 

ویزای تحصیلی مجارستان

برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان باید پذیرش دانشگاهی این کشور را داشته باشید.برای ورود به کشور مجارستان میتوان پذیرش کالج زبان مجارستان را هم دریافت کرد.

پس از آن کار شما راحت شده و می توانید با ارائه ی مدارک به همراه پذیرش به سفارت ویزای تحصیلی مجارستان را اخذ نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا شامل:

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021