لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

اقامت در اتریش

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

اقامت در اتریشReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 13Rating: 5.0اقامت در اتریش - تحصیل در اتریش - شرایط تحصیل در اتریش - آموزش تحصیلی در اتریش - اقامتاقامت در اتریش : اقامت اتریش راه های دریافت اقامت اتریش : 1. اقامت اتریش از طریق تمکن مالی افرادی که در ایران از تمکن مالی خوبی برخوردارند، با احراز شرایط زیر می توانند اقامت اتریش را از طریق تمکن مالی دریافت کنند.در صورتی که سرپرست خانواده اثبات کند ماهیانه 1800 یورو برای خود، 900 یورو برای همسر و 300 یورو ....اقامت در اتریش

اقامت در کشور اتریش و نیز اخذ اقامت در این کشور بسیار کوتاه مدت و زمان دریافت آن از سایر کشور ها معمولا کم تر است. برای دریافت اقامت در کشور اتریش می توانید از راه های گوناگونی اقدام کنید.

اقامت در اتریش

با دریافت اقامت این کشور شما به راحتی می توانید در این کشور کار کنید و هیچ گونه محدودیتی نیز نخواهید داشت.

شما زمانی می توانید اقامت دائم در کشور اتریش را بگذرانید که از زمان اقامت شما در این کشور بیش از ۵ سال گذشته باشد.

در غیر این صورت شما نمی توانید اقامت دائم اتریش را کسب کنید. همچنین شما پس از دریافت اقامت می توانید مانند یک شهروند اتریشی در این کشور کار کنید.

 

راه های اقامت در کشور اتریش

۱- اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند

در صورتی که پدر و مادر از یک تابعیت خارجی باشند باید گواهی تابعیت خود را ارائه دهند. در صورت اخذ اقامت از این طریق تمامی مراحل ثبت تولد و یا صدور گواهی تولد برای فرزند رایگان است.

۲- اخذ اقامت از طریق ازدواج

در صورتی که شما با یک شهروند اتریشی ازدواج نمایید می توانید اقامت دائم اتریش را کسب کنید. پس از ازدواج شخص می بایست گواهی ازدواج و مدارک خود را به سفارت اتریش تحویل دهد.

۳- اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در کشور اتریش با هماهنگی وزارت امور بازرگانی صورت می گیرد. تاییدیه دولت اتریش و اجازه برای ثبت شرکت الزامی است.

به همین ترتیب شما می توانید از طریق پناهندگی و یا کار نیز اقامت این کشور را به دست آورید.

شما با کار کردن در اتریش می توانید ویزای کار اتریش را نیز دریافت نمایید که در صورتی که شما تحصیلات خود را در کشور اتریش گذرانده باشید در هنگام دریافت ویزای کار ۴۰ امتیاز برای شما در نظر گرفته می شود.

۴- اقامت از طریق تحصیل

یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دائم تحصیل در این کشور است که بهترین راه نیز به شمار می آید. اشخاص برای تحصیل در اتریش می توانند در دوره های چهار ساله ای که در مدارس عالی برگزار می گردد شرکت کرده و پس از آن یک دوره ی کارآموزی یک ساله را بگذرانند.

چنانچه بخواهید از دانشگاه خود در ایران به دانشگاه های اتریش منتقل شوید می توانید با گرفتن یک انتقالی این کار را عملی سازید. اما برای شروع تحصیلات دانشگاهی در این کشور باید قبولی در کنکور را داشته باشید.

همچنین هزینه ی تحصیل در اتریش بسیار کم است. بنابراین یکی از بهترین راه های اخذ اقامت تحصیل در اتریش می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  اتریش با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

ویزای تحصیلی اتریش

برای دریافت ویزای تحصیلی اتریش ابتدا باید پذیرش را از دانشگاه های اتریش بگیرید.

پس از آن باید برای درخواست به سفارت اتریش مراجعه کنید. شما به منظور تحصیل در اتریش به این ویزا نیازمند هستید پس دریافت آن الزامی است.

برای دریافت ویزای تحصیلی اتریش باید یک سری مدارک را به سفارت تحویل دهید این مدارک شامل گواهی سلامت، گواهی پشتوانه ی مالی، گواهی دستاوردهای علمی، نامه پذیرش از دانشگاه، گذرنامه، اجاره نامه، عکس رنگی و گواهی پرداخت هزینه های دریافت اجازه اقامت را داشته باشید.

شما از طریق تحصیل در اتریش به راحتی می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021