لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

اعزام دانشجو به هلند

مشاهده اطلاعات کامل هلند

اعزام دانشجو به هلندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 19Rating: 5.0اعزام دانشجو به هلند - لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو - اعزام دانشجو به اروپااعزام دانشجو به هلند : موسسه لگال اپلای تحت مجوز رسمی بنیاد گسترش دانشپذیر از وزارت علوم، اقدام به اعزام دانشجو و ادامه تحصیل در هلند می کند. لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو کشور هلند از جمله کشور های پر طرفدار برای ادامه تحصیل است. شرایط تحصیل در این کشور و نیز برخورداری از موقعیت عالی تحصیلی در آن سبب شده است تا ....اعزام دانشجو به هلند

کشور هلند از جمله کشور های پر طرفدار برای ادامه تحصیل است. شرایط تحصیل در این کشور و نیز برخورداری از موقعیت عالی تحصیلی در آن سبب شده است تا دانشجویان زیادی این کشور را به عنوان کشوری عالی برای تحصیل برگزینند. اما برای تحصیلی موفق در این کشور شما باید از چند مسئله آگاهی داشته باشید و همچنین شرایط تحصیل در این کشور را بدانید. موسسه لیگال اپلای به عنوان بهترین موسسه اعزام دانشجو به هلند می تواند شما را برای اعزامی عالی و موفقیت آمیز به هلند و تحصیل در هلند یاری کند. در ادامه درباره ی چگونگی تحصیل در این کشور شما را یاری می کنیم.

اعزام دانشجو به هلند و شرایط تحصیلی

کشور هلند در میان کشور های جهان در رتبه ی سوم از لحاظ عملکرد تحصیلی قرار گرفته است. بنابراین افراد زیادی این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. اعزام دانشجو به هلند یکی از روش های اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور می باشد. تحصیلات تکمیلی در هلند نیازمند رعایت چندین شرط است که برای تحصیل می بایست آن ها را دانست. برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور هلند علاوه بر داشتن مدرک دیپلم می بایست مدرک زبان با نمره ی آیلتس 6 را نیز داشته باشید. معدل شما نیز باید بالای 14 باشد تا بتوانید در این مقطع موفق به پذیرش دانشجویی شوید. این مقطع 3 تا 4 سال به طول می انجامد.
برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در هلند 1تا 2 سال تحصیلی را باید طی کنید. در این مقطع نیز دارا بودن مدرک زبان و همچنین مدرک لیسانس ضروری است. شهریه ی دانشگاه های هلند در این مقطع با توجه به رشته ی تحصیلی شما بین 2000 تا 8000 یورو در سال است. تحصیل دکترا در کشور هلند می تواند همراه با بورسیه ی تحصیلی و یا بدون بورسیه باشد. اخذ بورسیه ی تحصیلی در این مقطع بستگی به تایید استاد راهنما دارد. برای اخذ بورسیه ارائه ی مدارک لازم ضروری است.

هزینه زندگی در هلند

هزینه زندگی در کشور هلند شامل هزینه های دانشگاهی و هزینه های زندگی روزمره است. هزینه هایی که یک دانشجو در زمان تحصیل می بایست در این کشور پرداخت کند در حدود 6000 تا 15000 یورو است. هزینه های زندگی دانشجویی نیز با توجه به سبک زندگی در حدود 800 تا 1000 یورو متغیر است. هزینه های زندگی در این کشور را می توانید از طریق حق کاری که دولت به شما داده است و یا بورسیه های تحصیلی ارائه شده به میزان زیادی پوشش دهید.

مراکز اعزام دانشجو به خارج

برای تحصیل و اعزام دانشجو در کشور هلند مراکز زیادی وجود دارد. در میان اسامی موجود در لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو، موسسه ی دانش پذیر یکی از بهترین موسسات اعزام دانشجو به کشور هلند می باشد. این موسسه در این زمینه فعالیت بسیار گسترده ای دارد. موسسه دانش پذیر به عنوان بهترین و رسمی ترین موسسه ی اعزام دانشجو به هلند و با مجوز رسمی بهترین گزینه برای اعزام شما به این کشور است. بنابراین شما می توانید با تماس با موسسه ی دانش پذیر در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین نحو کار های اعزام خود را انجام دهید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021