لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

اعزام دانشجو به مجارستان

تحصیل در کشور مجارستان طرفداران بسیاری دارد. این کشور دانشگاه ها و مراکز علمی معتبری دارد به همین دلیل افراد بسیاری این کشور را برای تحصیل انتخاب می نمایند. یکی دیگر از دلایل افراد برای ادامه تحصیل در این کشور کیفیت بالای آموزشی در مجارستان است. اما شما برای تحصیل در مجارستان می بایست با یک سری نکات آشنا باشید. موسسه ی لیگال اپلای به عنوان بهترین موسسه اعزام دانشجو به مجارستان در اعزام دانشجو به این کشور فعالیت های گسترده ای دارد و دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به مجارستان است. در این متن شما را با شرایط تحصیل در مجارستان آشنا می کنیم.

 

اعزام دانشجو به مجارستان

افراد زیادی سالانه در این کشور در مقاطع مختلف از سایر نقاط دنیا در حال تحصیل هستند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی در مجارستان شما می بایست مدرک دیپلم را دارا باشید این مقطع ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد. دانشجویان مشغول تحصیل در این مقطع اجازه ی ۲۰ ساعت کار در هفته را دارند. و حقوق آن ها در طول هفته در حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ یورو است. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند داشتن مدرک کارشناسی است. این مقطع در حدود ۲ سال در کشور مجارستان به طول می انجامد ساعات کاری در این مقطع ۲۰ساعت در هفته است. برای تحصیل در مقطع دکترا در مجارستان دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد الزامی است تایم کاری در این مقطع بیشتر از دو مقطع قبلی بوده و در حدود ۳۰ ساعت در هفته است. همچنین افرادی که خواهان ادامه تحصیل در رشته ی پزشکی در مجارستان هستند باید بدانند بهترین کشور را برای تحصیل انتخاب نموده اند چرا که مجارستان در زمینه های پزشکی، مهندسی و دیگر رشته ها دانشگاه های بسیار معتبری داشته و هزینه های تحصیلی کمی نیز دارد.به زبان انگلیسی و مورد تایید جهان می باشد.

 

اعزام-دانشجو-به-مجارستان

هزینه زندگی در مجارستان

هزینه های زندگی دانشجویی در کشور مجارستان جدا از شهریه های دانشگاهی در حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ یورو است. البته شما در این کشور امکان دریافت بورسیه های تحصیلی نیز دارید. به طور کلی هزینه های زندگی و تحصیل در مجارستان نسبت به کشور های دیگر بسیار کم تر است. بنابراین هیچ گونه نگرانی بابت تحصیل در این کشور نداشته باشید. حق کاری که دولت مجارستان به افراد می دهد مقدار زیادی از هزینه های زندگی و تحصیل در مجارستان را پوشش می دهد.

 

مراکز اعزام دانشجو به خارج

مراکز زیادی برای تحصیل در مجارستان و اعزام دانشجو به این کشور وجود دارد. برای تحصیل در مجارستان می بایست با این مراکز آشنا باشید. موسسه لیگال اپلای موسسه ی اعزام دانشجو به مجارستان است. این موسسه با توجه به اعتبار بالایی که دارد می تواند بهترین گزینه برای تحصیل شما در کشور مجارستان باشد. بنابراین شما می توانید با اعتماد کامل موسسه لیگال اپلای را انتخاب نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن با عالی ترین شرایط ،کار های اعزام خود به مجارستان را انجام دهید.اخذ ویزا برای این کشور تضمینی بوده و بهترین انتخاب برای انان که مدرک زبان ندارند می باشد.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021