لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

اعزام دانشجو به ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از پر طرفدار ترین کشور های دنیا برای تحصیل و اعزام دانشجو می باشد. این کشور با توجه به شرایط بسیار خوبی که برای تحصیل دارد می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای ادامه تحصیل در سایر رشته ها باشد. بیشتر دانشگاه های کشور ایتالیا در میان دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته اند. اما شما برای تحصیل در این کشور می بایست اطلاعات کافی را در زمینه ی تحصیلی و همچنین اعزام دانشجو به ایتالیا داشته باشید. موسسه دانش پذیر به عنوان بهترین موسسه اعزام دانشجو به ایتالیا بوده و دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو می باشد. در ادامه درمورد تحصیل در ایتالیا و موسسات اعزام دانشجو به این کشور توضیح خواهیم داد.

 

اعزام دانشجو به ایتالیا

تحصیل در کشور ایتالیا با توجه به شرایط بسیار خوبی که در این کشور حاکم است می تواند گزینه ای عالی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باشد. اعزام دانشجو به کشور ایتالیا یکی از راه های مهاجرت و اقامت در کشور ایتالیا می باشد. دانشگاه های کشور ایتالیا برای دانشجویان بین المللی شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده است. تحصیل رایگان در کشور ایتالیا نیز تقریبا امکان پذیر است. برای تحصیل در ایتالیا با مدرک دیپلم می بایست با ارائه ی مدرک دیپلم و سایر مدارک مورد نیاز ابتدا پذیرش دانشگاه های این کشور را اخذ کنید. در صورت تحصیل در ایتالیا در مقطع لیسانس شما می توانید با اخذ بورسیه در حدود ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو هزینه های تحصیلی خود را به میزان زیادی کاهش دهید. زبان تحصیل در این مقطع انگلیسی و یا ایتالیایی است بنابراین داشتن مدرک زبان در این مقطع ضروری است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز در کشور ایتالیا نیازمند داشتن مدرک زبان است همچنین فرد باید مدرک لیسانس از دانشگاه های معتبر را داشته باشد. تحصیل در مقطع دکترا نیازمند مدرک تحصیلی فوق لیسانس بوده و امکان دریافت بورسیه نیز در این مقطع وجود دارد.

 

اعزام-دانشجو-به-ایتالیا

هزینه زندگی در ایتالیا

هزینه های زندگی دانشجویی در ایتالیا به نسبت پایین تر از کشور های دیگر است. هزینه های تحصیلی در حدود ۳۲۰ تا ۳۲۰۰ یورو در سال است. هزینه های زندگی روزمره در این کشور نیز در حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو است شما همچنین می توانید با حق کاری که دولت به شما داده و اخذ انواع بورس های تحصیلی از هزینه های تحصیلی خود بکاهید. این بورس ها میزان شهریه را تا حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو کاهش می دهد.

 

مراکز اعزام دانشجو به خارج

اعزام دانشجو به ایتالیا دارای مراکز زیادی است.اما در میان اسامی موجود در لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به ایتالیا موسسه دانش پذیر یکی از معتبر ترین و بهترین موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد. این موسسه دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به خارج از کشور بوده و قادر است در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین شرایط کار های اعزام شما به ایتالیا را انجام دهد. بنابراین برای این که شما بتوانید کار های خود را در زمان کمی به انجام برسانید با موسسه دانش پذیر تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021