لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

اعزام دانشجو به اتریش

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

اعزام دانشجو به اتریش
اعزام دانشجو به اتریشReviewed by Legal Apply on Mar 20Rating: 5.0اعزام دانشجو به اتریش - مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش - هزینه های زندگی دانشجویی در اتریشاعزام دانشجو به اتریش : کشور اتریش از شرایط بسیار عالی برای تحصیل برخوردار است به همین دلیل دانشجویان زیادی سالانه این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنند....اعزام دانشجو به اتریش

مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش در چند سال اخیر بسیار افزایش یافته است. کشور اتریش از شرایط بسیار عالی برای تحصیل برخوردار است، به همین دلیل دانشجویان زیادی سالانه این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنند. برای ادامه تحصیل در اتریش باید از چندین نکته مهم مطلع باشید. یکی از این مسائل و نکات چگونگی اعزام دانشجو به اتریش است. گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی لیگال اپلای به عنوان موسسه اعزام دانشجو به اتریش با مدرک رسمی اعزام دانشجو به خارج از کشور بهترین گزینه برای راهنمایی و اعزام شما به کشور اتریش می باشد. در ادامه در مورد تحصیل در اتریش و مراکز اعزام دانشجو به خارج توضیحات بیشتری خواهیم داد.

اعزام دانشجو به اتریش

تحصیل در کشور اتریش که از شرایط علمی بسیار بالایی برخوردار می باشد بهترین گزینه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه های کشور اتریش در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته اند. در صورتی که قصد گذراندن تحصیلات تکمیلی در کشور اتریش را دارید می بایست یک سری نکات را به خاطر داشته باشید. زبان تحصیل در دانشگاه های اتریش معمولا آلمانی است. از این جهت شما باید مدرک زبان آلمانی را داشته باشید. در صورتی که مدرک خود را در ایران کسب نکرده باشید می توانید با شرکت در دوره هایی که در اتریش برگزار می شود به راحتی موفق به اخذ مدرک خود شوید. یکی از مزایای عالی این کشور حق کار است. دولت اتریش به دانشجویان اجازه می دهد که هم زمان با تحصیل ساعاتی در هفته را نیز به کار مشغول شوند. این ساعات در مقطع لیسانس ۱۰ ساعت در هفته، در مقطع فوق لیسانس ۲۰ ساعت و در مقطع دکترا در حدود ۳۰ ساعت در هفته است که به ازای هر ساعت معمولا به توجه به مقطع تحصیلی بین ۷ تا ۱۱ یورو به دانشجو حقوق داده می شود. با توجه به این مبلغ دانشجو به راحتی می تواند مقداری از هزینه های تحصیلی خود را پوشش دهد. همچنین شما با دریافت کمک هزینه های تحصیلی و یا بورسیه هایی که این کشور به دانشجویان ارائه می دهد بخش زیادی از هزینه های شهریه را پرداخت نمایید. به طور کلی هزینه های تحصیلی در اتریش و شهریه های دانشگاهی با توجه به مقطع تحصیلی شما از ۷۵۰ یورو شروع شده و با توجه به دانشگاهی که در آن تحصیل می کنید ممکن است بالاتر برود. اما هزینه های زندگی دانشجویی در اتریش در حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو است.

مراکز اعزام دانشجو به خارج

مراکز زیادی در اعزام دانشجو به خارج از کشور و اتریش وجود دارد. در میان لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به اتریش موسسه ی دانش پذیر را می توان نام برد. موسسه ی دانش پذیر با مدرک رسمی مجوز اعزام دانشجو در خارج از کشور و تحت نام تجاری لیگال اپلای یکی از موسسات معتبر اعزام به اتریش است. این موسسه می تواند در اعزام شما به کشور اتریش شما را یاری سازد و به عنوان بهترین موسسه در این زمینه کار های اعزام شما را در سریع ترین زمان ممکن و به نحو احسن انجام دهد.

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “اعزام دانشجو به اتریش”

  1. Avatar محمد ایمانی گفت:

    باسلام
    جهت ادامه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حسابداری یا کار در کشور اتریش به من کمک کنید منتظر تماس شما عزیزان هستم

    • کارشناس اعزام دانشجو کارشناس اعزام دانشجو گفت:

      سلام دوست عزیز شماره تماستون رو به شماره تلگرامی ما: ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ ارسال کنید تا باهاتون تماس گرفته بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: