لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ادامه تحصیل در هلند

مشاهده اطلاعات کامل هلند

ادامه تحصیل در هلند : کشور هلند یکی از کشور های عضو شینگن است. از این رو تحصیل در این کشور جدا از مزیت های فراوانی که دارد باعث می شود تا بتوانید به راحتی و بدون نیاز به ویزا به کشور های اروپایی سفر کرده و یا در دانشگاه های مختلف ادامه تحصیل دهید. سیستم آموزشی کشور هلند از سطح بسیار بالایی بهره مند است. بیشتر دانشگاه های کشور هلند در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت قرار گرفته اند از این رو تحصیل در این کشور گزینه ای بسیار عالی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور است. برای تحصیل در مقاطع مختلف در کشور هلند باید یک سری شرایط دارا باشید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

تحصیل با مدرک دیپلم در هلند

تحصیل با مدرک  دیپلم در هلند که موجب تحصیل در دوره ی کارشناسی در این کشور می شود نیازمند چند مدرک می باشد. شما برای این که بتوانید با مدرک فوق دیپلم در هلند ادامه تحصیل دهید می بایست مدرک دیپلم ۱۲ ساله  به همراه ریز نمرات را به همراه داشته باشید. از جمله مدرک مورد نیاز دیگر مدرک زبان است که باید با نمره ی آیلتس حداقل ۶ ارائه دهید.  تحصیل کارشناسی در هلند شامل یک دوره ی ۴ ساله می باشد. در این مقطع شما می توانید با حق کاری که دارید ۱۰ ساعت در هفته را به کار مشغول شده و مقداری از هزینه های تحصیلی را پوشش دهید.

 

ادامه تحصیل در هلند در مقطع فوق لیسانس

برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور هلند شما موظف به گذراندن دوره های زبان برای اخذ مدرک هستید بیشتر دروس در این مقطع به زبان انگلیسی  ارائه می شود بنابراین می بایست مدرک زبان انگلیسی داشته باشید. همچنین ارائه ی مدرک لیسانس کسب شده از دانشگاه های معتبر نیز اجباری است. در این مقطع نیز دانشجویان می توانند ۲۰ ساعت در هفته را به کار مشغول باشند. امکان دریافت بورسیه ی تحصیلی در مقطع فوق لیسانس معمولا کم است اما می توانید کمک هزینه های تحصیلی دریافت نمایید. طول مدت تحصیل فوق لیسانس در هلند ۲ سال است. حقوق دریافتی به ازای هر هفته کار در این مقطع در حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ یورو است.

تحصیل دکتری در هلند

ادامه تحصیل در هلند در مقطع دکتری بسیار رایج است. شما برای تحصیل می بایست مدرک کارشناسی ارشد خود را ارائه دهید اما بیشتر دروس در این مقطع به زبان انگلیسی بوده و کار افراد را راحت تر می کند. در این مقطع امکان دریافت بورسیه ی تحصیلی برای افراد وجود خواهد داشت اما فرد می بایست برای دریافت بورسیه نمره ی آیلتس ۶٫۵ داشته باشد. همچنین باید سابقه ی تحصیلی بالایی داشته و مدارک لیسانس و فوق لیسانس را از دانشگاه های معتبر  کسب نموده باشند. در این دوره افراد اجازه دارند در هفته ۳۰ ساعت را به کار مشغول باشندو به ازای هر هفته ۲۴۰ تا ۳۰۰ یورو دریافت نمایند.دانشجویان دکتری با اخذ بورسیه ماهانه ۲۰۰۰ یورو حقوق دریافت میکنند.

ادامه تحصیل در هلندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 29Rating: 5.0ادامه تحصیل در هلند - شرایط ادامه تحصیل در هلند مقطع دکتری فوق لیسانس و لیسانس - لگال اپلایادامه تحصیل در هلند : کشور هلند از کشورهای عضو شینگن و از جمله کشورهای پیشرفته در زمینه های کشاورزی ، صنعت و توریسم می باشد که پایتخت آن شهر آمستردام و واحد پول آن یورو می باشد. علاقه مندان مهاجرت به هلند و ادامه تحصیل در هلند این امکان را دارند که از زمان اتمام تحصیلاتشان به مدت یک سال شغل مناسبی پیدا کنند..ادامه تحصیل در هلند
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021