لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ادامه تحصیل در مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مهم ترین شرایط تحصیلی در مجارستان
ادامه تحصیل در مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 29Rating: 5.0ادامه تحصیل در مجارستان - شرایط ادامه تحصیل در مجارستان - مشاوره تحصیل در مجارستانادامه تحصیل در مجارستان : دانشجویان خارجی متقاصی تحصیل در مجارستان پس از گذراندن دوره های پری پارتیکورس و آموزش زبان انگلیسی وارد دانشگاههای مجارستان میشوند روند تحصیل در دوره کالجهای مجارستان یکسال تحصیلی بوده و در دو ترم انجام میشود که ترم اول در ماه سپتامبر و ترم دوم در ماه جولای هر سال برگزار میگردد..ادامه تحصیل در مجارستان

ادامه تحصیل در مجارستان تقریبا با کشور های دیگر اندکی متفاوت است. برای این که بتوانید در این کشور در دوره های گوناگون ادامه تحصیل دهید می بایست آزمون ورودی به نام پری پارتیکورس را بگذرانید. این دوره در واقع یک دوره ی آموزشی شامل گذراندن دوره های زبان و دروس پایه می باشد و دوره ای شبیه به پیش دانشگاهی در ایران است که تنها تفاوت آن این است که فرد برای تحصیل در هر مقطعی می بایست آن را بگذراند. نظام آموزشی در کشور مجارستان از سطح بالایی برخوردار است. به همین دلیل گذراندن این دوره برای بالا بردن سطح آموزشی افراد ضروری است. افراد پس از گذراندن دوره ی فوق می توانند در مقطع تحصیلی مورد نظر در این کشور ادامه تحصیل دهند.

تحصیل با مدرک فوق دیپلم در مجارستان

افراد معمولا تا اخذ مدرک فوق دیپلم را در کشور خود سپری می کنند و برای تحصیل در مقطع کارشناسی به بالا وارد کشور دیگری می شوند. برای شروع تحصیل در این مقطع ابتدا موظف به گذراندن دوره های کالج در مجارستان هستید. تحصیل در مقطع لیسانس در کشور مجارستان نیازمند ارائه ی مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات است و از آن جایی که این دوره به صورت انگلیسی ارائه می شود اخذ  و ارائه ی مدرک زبان انگلیسی در این دوره ضروری است.  ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دامپزشکی، بهداشت، روانشناسی و بسیاری از رشته های مشابه نیازمند گذراندن دوره های مخصوص و آزمون های ویژه ای است که پس از این که فرد این دوره ها را با موفقیت گذراند می تواند موفق به تحصیل در این مقطع شود.

تحصیل فوق لیسانس در مجارستان

عده از افراد نیز دوره ی لیسانس را در کشور خود سپری می کنند و برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ممکن است کشور مجارستان را برگزینند. برای ادامه تحصیل در مجارستان در مقطع فوق لیسانس فرد باید دارای مدرک تحصیلی لیسانس از دانشگاه های معتبر باشد و در آزمون سراسر نمره ی مورد تایید را کسب نموده باشد. به علاوه ارائه ی مدرک زبان برای تحصیل در این دوره ضروری است چرا که بیشتر دروس در این دوره معمولا به صورت انگلیسی تدریس می شوند. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در مجارستان  برای افراد بسیار امتیاز آور است چرا که دانشگاه های کشور مجارستان  در این مقطع از اعتبار بالایی برخوردار هستند. و همچنین شرایط تحصیل در مجارستان در مقطع فوق لیسانس بسیار مطلوب می باشد.

ادامه تحصیل در مجارستان در مقطع دکتری

برای  ادامه تحصیل در مجارستان برای دکتری شما نیازمند ارائه ی مدرک تحصیلی فوق لیسانس هستید که این مدرک باید از دانشگاه های معتبر اخذ شده باشد. تحصیل در این مقطع نیازمند اخذ یک استاد راهنما یا سوپروایز می باشد تا تمامی کار های شما را نظارت کند. همچنین اخذ استاد راهنما در کمک رسانی برای ارائه ی پایان نامه بسیار مهم است. همچنین در صورتی که قصد ادامه تحصیل در این مقطع را دارید می بایست مدارک تحصیلی دو دوره ی قبل یعنی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را ترجمه کنید. به علاوه ارائه ی دو توصیه نامه از اساتید و سابقه ی کاری در صورت وجود و ارائه ی یک طرح تحقیقی برای کار های شما ضروری است.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021