لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

اجاره مسکن دانشجویی در لهستان

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

اجاره مسکن دانشجویی در لهستان
اجاره مسکن دانشجویی در لهستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 3Rating: 5.0خوابگاه های دانشجویی- اقامت در خوابگاه های دانشجویی-اجاره مسکن دانشجویی در لهستاناجاره مسکن دانشجویی در لهستان : در مقاله به بررسی جزییات و ریز هزینه زندگی در لهستان پرداخته شده هزینه مواد غذایی مختلف هزینه خرید و اجاره خانه و دیگر هزینه در مقاله میتوانید رویت فرمایید. ... علاقه مندان به تحصیل در لهستان برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو به لهستان و اخذ ویزای تحصیلی....اجاره مسکن دانشجویی در لهستان

اجاره مسکن دانشجویی در لهستان : اجاره مسکن دانشجویی در لهستان، افرادی که تصمیم به تحصیل در کشور لهستان می گیرند باید از هزینه های تحصیل در کشور لهستان اطلاع داشته باشند.

اجاره مسکن دانشجویی در لهستان

کشور لهستان کشوری است که به راحتی و با کم ترین هزینه می توان در ان تحصیل کرد.

اما جهت تحصیل در این کشور ابتدا باید به این مسئله دقت نمود که در کجا می خواهید اقامت کنید. در متن زیر توضیحاتی در مورد انواع اقامت در کشور لهستان و هزینه های ناشی از ان خواهیم داد.

چگونگی اقامت در کشور لهستان

فردی که به قصد ادامه تحصیل وارد کشور لهستان می شود باید هزینه های اقامت در کشور لهستان را بداند.

دانشجو به دو صورت می تواند در کشور لهستان اقامت داشته باشد. دانشجو می تواند جهت اقامت در کشور لهستان خوابگاه های دانشجویی را انتخاب کند.

این خوابگاه ها مربوط به دانشگاه ها بوده و هزینه های کم تری نسبت به اجاره خانه دریافت می کنند. اما تعدادی از دانشجویان خواهان اجاره ی یک اپارتمان در یکی از شهر های لهستان و یا شهری نزدیک به دانشگاه هستند که بسته به نوع شهر و متراژ و نوع اپارتمان هزینه های اجاره خانه متفاوت است.

جهت اجاره ی یک اتاق به صورتی که با فرد دیگری شریک باشید در طور ماه بین 80 تا 150 یورو می بایست اجاره خانه دهید.

اما در صورتی که شما خواهان اقامت در خوابگاه های دانشجویی باشید باید ابتدا با دانشگاهی که در ان تحصیل می کنید تماس گرفته و سپس نامه ای مبنی بر تقاضای خود به دانشگاه ارسال کنید.

چنانچه شما در یک اپارتمان اقامت داشته باشید هزینه ای که برای قبض های اب و برق در ماه باید پرداخت کنید حدود 620 زلوتی می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

اقامت در خانه ی اجاره ای یا خوابگاه؟

با توجه به هزینه هایی که می بایست برای تحصیل و اجاره خانه پرداخت کنید بهتر است خوابگاه دانشجویی را برای اقامت انتخاب کنید زیرا از نظر هزینه به صرفه تر است.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021