لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

آیا بورسیه تحصیلی برای تحصیل در قبرس وجود دارد؟

آیا بورسیه تحصیلی برای تحصیل در قبرس وجود دارد؟

امکان درخواست بورس تحصیلی در قبرس برای مقاطع مختلف و همین طور در رشته های متفاوت به جز رشته های پزشکی امکان پذیر است و میزان شهریه برای دانشجویان پزشکی ۱۰ هزار دلار برای هر ترم می تواند بین ۲۵% تا ۵۰% هزینه ها متغیر باشد.

در این بین برخی امتیازات و شرایط مانند تحصیل در رشته ی داروسازی، داشتن معدل بالا و فارغ التحصیلی از مدارس تیزهوشان می تواند سبب شود که شخص متقاضی از حداقل ۵۰% بورس تحصیلی در قبرس بهره مند گردد.

علاوه بر آنچه گفته شد شرایط دیگری نیز برای دریافت بورس تحصیلی در قبرس وجود دارد. آن هم به این صورت است که دانشجو تنها با گذراندن اولین ترم از تحصیل و به دست آوردن معدلی به میزان حداقل ۳ نمره از ۴ نمره در صورتی که استاد دانشجو را به عنوان دستیاری تایید نمایند دانشجو می تواند به عنوان دستیار استاد دانشگاه به طور پاره وقت مشغول شده و از ۵۰% تخفیف شهریه ی دانشگاه بهره مند شده و ۴۵۰ لیر در ماه حقوق دریافت نماید. در صورتی که دانشجو در مقطع دکتری بتواند به عنوان دستیار استاد فعال شود میتواند در صورت فعالیت به طور تمام وقت از ۱۰۰ درصد تخفیف شهریه دانشگاه و ۹۰۰ لیر به طور ماهیانه بهره مند گردد.

آیا بورسیه تحصیلی برای تحصیل در قبرس وجود دارد؟Reviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jun 24Rating: 5.0.آیا بورسیه تحصیلی برای تحصیل در قبرس وجود دارد؟
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021