لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

آغاز ثبت نام دریافت ارز دانشجویی

ارز دانشجویی

آغاز ثبت نام دریافت ارز دانشجویی از ۱۹ آبان

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم:
متقاضیان باید از ۱۹ آبان ۹۷ فرم‌های لازم به همراه مدارک مورد نیاز را تکمیل و بارگذاری کنند.

نرخ ارز برای دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور در شش ماهه اول ۹۸ دقیقا مشابه نرخ ارز در شش ماهه دوم سال ۹۷ است . در واقع ارز دانشجویی در سال ۹۸ همانند شش ماهه دوم سال ۹۷ به صورت آزاد محاسبه می‌شود.

سازمان امور دانشجویان فقط موظف به تأیید وضعیت تحصیلی دانشجویان بوده، روند و ضوابط پرداخت ارز (نوع، میزان و نرخ) براساس بخشنامه های بانک مرکزی ایران است. پیشتر نیز رئیس سازمان دانشجویان طی مذاکراتی با رئیس بانک مرکزی به نتایجی رسیده بودند که به تفصیل بیان می کنیم:

مجتبی صدیقی در حاشیه افتتاح رستوران های مکمل دانشگاه امیرکبیر گفت: با توجه به شرایط موجود مقداری در تامین مواد اولیه غذاخوری های دانشجویی مشکلاتی داشتیم که در حال رفع آنها هستیم.

وی افزود: ممکن است شرایط نوسانات بازار در برخی دانشگاهها بر کیفیت مواد اولیه غذای دانشجویی تاثیرگذار بوده اما برای جلوگیری از این موضوع بدنبال صنعتی سازی رستوران های دانشجویی و راه اندازی رستوران های مکمل هستیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: در مجموع نسبت به سال گذشته با افت جدی کیفیت غذای دانشجویی مواجه نیستیم گرچه وقتی غذا در رستوران های دانشجویی در حجم وسیعی پخت و توزیع می‌شود ممکن است مشکلاتی بوجود آید.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021